POWER Rib Czarna Mata antyzmęczeniowa

POWER Rib Czarna Mata antyzmęczeniowa

£71.39

Quantity

Description

Mata ergonomiczna POWER Rib

Mata o wymiarach: 60cm na 90cm!

Maty ergonomiczne zapobiegają zastojowi krwi w żyłach oraz wpływają na poprawę jej krążenia. Jak pokazują wyniki badań, zastuj ten jest obecnie głównym powodem odczuwania zmęczenia.

Stosowanie mat antyzmęczeniowych sprzyja też odciążeniu kręgosłupa oraz stawów u użytkowników podczas długiej pracy w pozycji stojącej.

Wynikające z ergonomicznej budowy maty, niedostrzegalne i regularne ruchy stóp skutkują ciągłym, nieznacznym pobudzaniem mięśni nóg.

Maty antyzmęczeniowe mają również niewątpliwy wpływ na bezpieczeństwo poprzez zmniejszenie ryzyka poślizgu czy zabezpieczenie przed zimnem i wilgocią.

Maty ergonomiczne są zgodne z najnowszymi normami BHP. Ich wykorzystywanie zalecane jest w miejscach, w których użytkownicy spędzają w pozycji stojącej większość czasu pracy, tj. przy taśmach produkcyjnych, w chłodniach, kuchniach, za barem czy ladą sklepową.

Obecnie coraz częściej swoje zastosowanie znajdują również w biurach tym samym znacznie poprawiając warunki zatrudnienia.

Monotonna praca i długie stanie w bolesnych lub męczących pozycjach, są najczęstszymi czynnikami ryzyka schorzeń układu mięśniowo- szkieletowego oraz przyczyniają się do zmęczenia fizycznego i psychicznego.

Stojąc na macie antyzmęczeniowej, nasze stopy starają się dostosować do kształtu powierzchni. Wywołuje to delikatną płynność postawy naszego ciała oraz stymuluje aktywność mięśni, która naturalnie występuje podczas chodzenia, tym samym, pobudzając krew w naszym organiźmie.

Dzięki naszym Matom ergonomicznym, możesz zadbać o zdrowie użytkowników, poprawę ich bezpieczeństwa i zapewnienie większego komfortu, a co za tym idzie, znaczny wzrost zadowolenia i efektywności pracy!

Additional information

Weight3 kg
Dimensions90 × 60 × 1 mm

Reviews (0)

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “POWER Rib Czarna Mata antyzmęczeniowa”

X