Shopping Cart
hurtownia oringow

Hurtownia Oringów – Największe Stany Magazynowe w Polsce

Hurtownia Oringów – Oringi Gumowe Taniej – Kup!

Hurtownia oringów to miejsce, gdzie kupisz Oringi gumowe w dużych ilościach. Odwiedzając nasz zakład produkcyjny oraz magazyn, zyskujesz możliwość zakupu ponad 1 miliona uszczelnień okrągłych dostępnych od ręki. O O-ringach i ich wymiarach dowiesz się na miejscu, korzystając z naszego Specjalistycznego doradztwa. Zmierzymy zarówno uszczelnienie, jak i rowek na uszczelnienie. Dobierzemy właściwą mieszankę gumową, zwaną materiałem, a w przypadku uszkodzenia o-ring-u, zweryfikujemy uszkodzenie w celu profesjonalnego doradztwa i doboru mieszanki.

sklep oringi warszawa
sklep oringi

Oringi Sklep Internetowy – Największy dostęp

Oferujemy największy dostęp oringów gumowych. Posiadamy dostępne następujące uszczelnienia płaskie w ofercie: Oringi NBR, Oringi EPDM, O-ringi Viton®, O-ringi Silikonowe, Oringi CR. Zapraszamy do składania zapytań w celu doradztwa oraz uzyskania porad i wskazówek przez nasz formularz kontaktowy, bądź mailowo: power@powerrubber.com, bądź telefonicznie: +48 505 16 03 03.

hurtownia oringow
hurtownia oringow

Hurtownia OringówWarszawa

POWER Rubber oferuje produkcję oringów na zamówienie. Dzięki produkcji na wymiar można użyć nazwy hurtownia oringów – zlokalizowaną w pobliżu Warszawy. Oferuje to doskonałą możliwość dogodnego miejsca odbioru w elastycznych godzinach. Zakład pracuje już od godziny 6.00. Polecamy zawsze kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności oringów gumowych. Oferta jest dostępna w ilościach po 100szt. 1000szt., czy nawet 10000 sztuk, a nawet 100 000szt. Wszystko po to, aby zredukować koszty oraz zwiększyć zyski.

oringi viton FKM FPM kauczuk fluorowy
oringi Viton® FKM FPM kauczuk fluorowy

Oringi hurtownia Online

Jeżeli potrzebujesz zakupić uszczelnienia techniczne w postaci pierścieni gumowych o przekroju „o” to najlepszym miejscem do tego jest hurtownia POWER Rubber będąca jednocześnie producentem tych wyrobów gumowych: oringi – hurtownia oferuje ponad 1 mln uszczelnień dostępnych od ręki dzięki wysokim stanom magazynowym. W naszej ofercie dostępne są:

  • O-ring NBR powszechnie nazywane oringami gumowymi. Materiał stosowany powszechnie dla codziennego użycia oraz kontaktu chwilowego z olejami
  • O-ring FKM FPM, bądź Viton® stosowane są dla stałego kontatku z olejami oraz paliwami, w tym ropą naftową, a nawet ozonem. Jest to najczęśniej ulepszona wersja NBR lub model wyższy mieszanki NBR.
  • Oringi Silikonowe to uszczelki gumowe wyprodukowane z silikonu, którego głównym zastosowaniem jest kontakt z artykułami spożywczymi. Tego typu pierśnienie są również stosowane do kontaktu  z wysoką temperaturą, w wariantach silikonu wysokotemperaturowego, nawet do +300°C
  • Oring EPDM to uszczelka stosowana do kontaktu z wodą, promieniami UV czy środkami dostępnymi w klimatyzacji. Najczęsniej posiada kolor zielony, ale jak to my – Specjaliści od Gumy z POWER Rubber – opisaliśmy kolorowe oringi i ich występowanie w oddzielnym artykule, do którego również zapraszamy.
  • Uszczelki gumowe wszelakiego rodzaju dostępne również w naszej ofercie. Posiadamy możliwości wycinania uszczelek każdego rodzaju, nawet nasze maszyny wycinają: uszczelki silikonowe.
  • Oringi w otulinie bezszwowej. Oringi FEP również są dostępne. Warto sprawdzić kontakt z Specjalistami od artykułów gumowych.

Hurtownia Oringów – Numer Telefonu

Jak już wiemy, gdzie znajdziemy najwięcej uszczelnień płaskich dostępnych w jednym miejscu, to warto zadzwonić. Jaki zatem jest numer telefonu w miejscu, gdzie znajdziemy pierścienie gumowe wykonane z różnych mieszanek gumowych, jak np.: o-ringi NBR, oringi Viton®, oringi Silikonowe (najczęściej w kolorze czerwonym zwanym ceglastym), czy o-ringi EPDM (te przeważnie są zielone)?

Zadzwoń pod numer: +48 505 16 03 03, bądź mailowo (power@powerrubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Sprawdź dostępne Rozmiary oringów

Nie jesteś pewien jaki rozmiar oringów powinieneś zakupić?

Nie wiesz jakiej mieszanki gumowej powinieneś użyć?

A może jednak zastanawiasz, które uszczelki gumowe są właściwe do kontaktu np. z wodą pitną, czy artykułami spożywczymi?

Zapytaj Nas -> Specjalistów od gumy!

Dzielimy się wiedzą!

Podpowiadamy!

Szukamy najlepszych rozwiązań dla Klientów, używając nasze uszczelnienia techniczne – Pierścienie gumowe, Xringi, a nawet Simeringi!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy lub złożenia zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do przetworzenia zapytania i jego obsługi lub przesłania informacji handlowej. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest POWER Rubber Robert Piotrowski - Sklep Gumowy posiadający w swojej ofercie: oringi, simeringi, maty gumowe, uszczelnienia techniczne, sznury gumowe, uszczelki silikonowe – Hurtownia Oringów Zapraszamy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *