hurtownia oringow

Hurtownia Oringów – Największe Stany Magazynowe w Polsce

Hurtownia Oringów – Oringi Gumowe Taniej – Kup!

Hurtownia oringów to miejsce, gdzie kupisz Oringi gumowe w dużych ilościach. Odwiedzając nasz zakład produkcyjny oraz magazyn, zyskujesz możliwość zakupu ponad 1 miliona uszczelnień okrągłych dostępnych od ręki. O O-ringach i ich wymiarach dowiesz się na miejscu, korzystając z naszego Specjalistycznego doradztwa. Zmierzymy zarówno uszczelnienie, jak i rowek na uszczelnienie. Dobierzemy właściwą mieszankę gumową, zwaną materiałem, a w przypadku uszkodzenia o-ring-u, zweryfikujemy uszkodzenie w celu profesjonalnego doradztwa i doboru mieszanki.

sklep oringi warszawa
sklep oringi

Oringi Sklep Internetowy – Największy dostęp

Oferujemy największy dostęp oringów gumowych. Posiadamy dostępne następujące uszczelnienia płaskie w ofercie: Oringi NBR, Oringi EPDM, O-ringi Viton®, O-ringi Silikonowe, Oringi CR. Zapraszamy do składania zapytań w celu doradztwa oraz uzyskania porad i wskazówek przez nasz formularz kontaktowy, bądź mailowo: power@powerrubber.com, bądź telefonicznie: +48 505 16 03 03.

hurtownia oringow
hurtownia oringow

Hurtownia OringówWarszawa

POWER Rubber oferuje produkcję oringów na zamówienie. Dzięki produkcji na wymiar można użyć nazwy hurtownia oringów – zlokalizowaną w pobliżu Warszawy. Oferuje to doskonałą możliwość dogodnego miejsca odbioru w elastycznych godzinach. Zakład pracuje już od godziny 6.00. Polecamy zawsze kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności oringów gumowych. Oferta jest dostępna w ilościach po 100szt. 1000szt., czy nawet 10000 sztuk, a nawet 100 000szt. Wszystko po to, aby zredukować koszty oraz zwiększyć zyski.

oringi viton FKM FPM kauczuk fluorowy
oringi Viton® FKM FPM kauczuk fluorowy

Oringi hurtownia Online

Jeżeli potrzebujesz zakupić uszczelnienia techniczne w postaci pierścieni gumowych o przekroju “o” to najlepszym miejscem do tego jest hurtownia POWER Rubber będąca jednocześnie producentem tych wyrobów gumowych: oringi – hurtownia oferuje ponad 1 mln uszczelnień dostępnych od ręki dzięki wysokim stanom magazynowym. W naszej ofercie dostępne są:

  • O-ring NBR powszechnie nazywane oringami gumowymi. Materiał stosowany powszechnie dla codziennego użycia oraz kontaktu chwilowego z olejami
  • O-ring FKM FPM, bądź Viton® stosowane są dla stałego kontatku z olejami oraz paliwami, w tym ropą naftową, a nawet ozonem. Jest to najczęśniej ulepszona wersja NBR lub model wyższy mieszanki NBR.
  • Oringi Silikonowe to uszczelki gumowe wyprodukowane z silikonu, którego głównym zastosowaniem jest kontakt z artykułami spożywczymi. Tego typu pierśnienie są również stosowane do kontaktu  z wysoką temperaturą, w wariantach silikonu wysokotemperaturowego, nawet do +300°C, często nazywane oringi wysokotemperaturowe.
  • Oring EPDM to uszczelka stosowana do kontaktu z wodą, promieniami UV czy środkami dostępnymi w klimatyzacji. Najczęsniej posiada kolor zielony, ale jak to my – Specjaliści od Gumy z POWER Rubber – opisaliśmy kolorowe oringi i ich występowanie w oddzielnym artykule, do którego również zapraszamy.
  • Uszczelki gumowe wszelakiego rodzaju dostępne również w naszej ofercie. Posiadamy możliwości wycinania uszczelek każdego rodzaju, nawet nasze maszyny wycinają: uszczelki silikonowe.
  • Oringi w otulinie bezszwowej. Oringi FEP również są dostępne. Warto sprawdzić kontakt z Specjalistami od artykułów gumowych.
  • Oringi płaskie, które wykonuje według podanych wymiarów oraz z dostępnych mieszanek gumowych.

Producent oringów uszczelek gumowych

Hurtownia Oringów – Numer Telefonu

Jak już wiemy, gdzie znajdziemy najwięcej uszczelnień płaskich dostępnych w jednym miejscu, to warto zadzwonić. Jaki zatem jest numer telefonu w miejscu, gdzie znajdziemy pierścienie gumowe wykonane z różnych mieszanek gumowych, jak np.: o-ringi NBR, oringi Viton®, oringi Silikonowe (najczęściej w kolorze czerwonym zwanym ceglastym), czy o-ringi EPDM (te przeważnie są zielone)?

Zadzwoń pod numer: +48 505 16 03 03, bądź mailowo (power@powerrubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Sprawdź dostępne Rozmiary oringów

Nie jesteś pewien jaki rozmiar oringów powinieneś zakupić?

 

Nie wiesz jakiej mieszanki gumowej powinieneś użyć?

 

A może jednak zastanawiasz, które uszczelki gumowe są właściwe do kontaktu np. z wodą pitną, czy artykułami spożywczymi?

 

Zapytaj Nas -> Specjalistów od gumy!

 

Dzielimy się wiedzą!

 

Podpowiadamy!

 

Szukamy najlepszych rozwiązań dla Klientów, używając nasze uszczelnienia techniczne – Pierścienie gumowe, Xringi, a nawet Simeringi!

Wyroby gumowe

Akceptuje postanowienia polityki prywatności

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!