Akcesoria drogowe

Elementy drogowe

Ruch uliczny za każdym razem powinien być odpowiednio regulowany. Nawet najmniejsze potknięcie może prowadzić do brzemiennego w skutkach wypadku. Dlatego trzeba dołożyć wszelkich starań, by działał on jak mechanizm szwajcarskiego zegarka – niezawodnie. Dlatego stworzyliśmy kompletną bazę akcesoriów drogowych, które pomogą w zaprowadzeniu porządku w każdych warunkach.

Sklep drogowy pełen akcesoriów drogowych wysokiej jakości pod Warszawą!
Nasz bogaty asortyment pozwala na stworzenie bezpiecznej przestrzeni w każdej sytuacji na drodze. Ograniczona widoczność na zakręcie? Wystarczy zamontować w odpowiednim miejscu lustra i znów będzie można prowadzić nasz samochód bez strachu przed kolizją. Rozpoczęły się prace remontowe na odcinku drogi i trzeba go wyłączyć z ruchu? Pachołki drogowe i tymczasowa sygnalizacja świetlna pozwolą stworzyć alternatywną drogę. W miejscu, gdzie bawią się dzieci, samochody przejeżdżają zbyt szybko? Nadszedł czas na zainstalowanie progu zwalniającego.

Akcesoria drogowe – Sklep drogowy POWER Rubber
Dla Power Rubber jedną z nadrzędnych wartości jest bezpieczeństwo. To ono sprawia, że nasze społeczeństwo może się rozwijać. Nasze produkty są wszędzie tam, gdzie liczy się solidność wykonania i precyzją działania, ale przede wszystkim tam, gdzie potrzebny jest wysoki poziom bezpieczeństwa ruchu drogowego. Najlepszym przykładem takiego rozwiązania na drogach i ulicach są progi zwalniające. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pacholek-drogowy-34

Pokaż Filtry

Drogowy Sklep Internetowy

Wyposażenie dróg i ulic

bariery-drogowe-plastikowe-bialo-czerwone
Bariery plastikowe w kolorze czerwono białe na ulicy po której widać światła samochodów.

Nasz sklep z asortymentem wyrobów gumowych posiada w ofercie również elementy wyposażenia dróg i ulic. Oferta pozwala na dostarczenie nawet tego samego dnia takich elementów jak: progi zwalniające, odbojnice parkingowe zwane separatorami parkingowymi, bariery drogowe betonowe i plastikowe, słupki drogowe oraz lustra. Również tymczasowe sygnalizatory są w ofercie, którą uzupełniają najazdy na krawężniki oraz taśmy – zarówno ostrzegawcze oraz antypoślizgowe.

Separator Parkingowy Gumowy

separator parkingowy gumowy
Chroń pieszych i budynki przed niebezpieczeństwem pojazdów mechanicznych. Zastosuj separatory parkingowe.

Jednym z elementów stanowiącym stały element wyposażenia parkingów to ograniczniki parkingowe. Ich celem jest ograniczenie przejazdu samochodów i pojazdów na parkingu. Tym samym chronią budynki oraz ścieżki pieszych przed nieprzemyślanym wjazdem. Są elementem zwiększającym poziom bezpieczeństwa oraz oferującym wyższy poziom bezpieczeństwa.

Progi zwalniające

progi zwalniajace zolte
Zredukuj prędkość pojazdów stosując progi zwalniające.

Redukcję prędkości pojazdów, a zwłaszcza samochodów osobowych na tłocznych parkingach jest możliwa przy użyciu progów zwalniających. W zależności od miejsca użycia możemy wybrać progi redukujące prędkość dla przejazdu do 20km/h, a w wyjątkowych sytuacjach nawet mniejszych prędkości. Progi dostępne są w wariancie kolorystycznym czarnym oraz żółtym. Najczęściej stosuje się progi zwalniające czarne i żółte na przemian. Raz żółty, raz czarny. Warto pamiętać o zastosowaniu właściwego zakończenia na progi redukujące prędkość. Również dostępne w wariantach kolorystycznych.

Bezpieczeństwo ruchu drogowego to podstawa!

Na bezpieczeństwo ruchu drogowego ma wpływ wiele składowych, takich jak:

  • znaki drogowe
  • progi podrzutowe
  • blokady parkingowe
  • lustra drogowe

czy inne elementy zwiekszające poziom bezpieczeństwa. Przede wszystkim, najważniejszym czynnikiem są Ludzie dokładający wszelakich starań poprawy swojego bezpieczeństwa.

Zapraszamy do POWER Rubber.