Odboje parkingowe

Odboje parkingowe

Separatory parkingowe i gumowe ograniczniki parkingowe

separator parkingowy gumowy
Chroń pieszych i budynki przed niebezpieczeństwem pojazdów mechanicznych. Zastosuj separatory parkingowe.

Odboje parkingowe wykonane ze specjalistycznych mieszanki  gumowej

Dzięki temu przez lata mogą bezawaryjnie służyć swoim użytkownikom: w domu, w garażu, na podwórku, czy na parkingach.  Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy korzystają z najnowszych technologii produkcyjnych oraz innowacyjny park technologiczny, pozwalają nam plasować się w czołówce branży związanej z wyrobami gumowymi. Dlatego wybierając odboje gumowe u nas, mogą Państwo mieć pewność, że otrzymają pełnowartościowy produkt najwyższej jakości.

Odboje parkingowe znajdują zastosowanie na parkingach i placach manewrowych
Głównym zadaniem odbojów gumowych jest zatrzymanie auta w odpowiednim momencie i zapewnienie mu przez to właściwej pozycji. Z pozoru prosta czynność, przynosi wiele korzyści, zarówno dla właściciela pojazdu, jak i innych użytkowników pobliskiej infrastruktury. Dzięki naszemu produktowi parkowanie już nigdy więcej nie zakończy się naruszeniem zderzaka czy podwozia, a piesi nie będą musieli się przeciskać w wąskiej szparze chodnika, ponieważ samochód zająć ich przestrzeń.

Solidne odboje parkingowe do grażu i obszary przemysłowe
Nasze odboje parkingowe ze specjalistycznych mieszanek gumy. Dzięki temu ich struktura jest odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Ponadto produkt wytrzymuje duże obciążenie.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Ograniczniki parkingowe z taśmą odblaskową