Progi zwalniające

Progi zwalniające

W tej kategorii przedstawiamy Państwu progi zwalniające imponującej jakości, które w jednej chwili zaprowadzą porządek w ruchu ulicznym.

Progi zwalniające
Instalacja progów zwalniających to jedna z najprostszych metod uspokojenia ruchu ulicznego. Dzięki nim kierowcy, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości, będą zmuszeni poszukać pedału hamulca. W przeciwnym razie będą mogli spotkać się z przykrymi konsekwencjami. Progi zwalniające znajdują szerokie zastosowanie w miejscach, gdzie natężenie ruchu pieszych jest bardzo wysokie – a więc w pobliżach szkół, przedszkoli szpitali czy w wewnętrznych drogach osiedlowych. Przy tego rodzaju obiektach pożytku publicznego w jednej chwili może wybiec na drogę dziecko, zwierzę czy zafrasowany przechodzień. Dlatego, by w maksymalny sposób zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, Power Rubber przygotowało bogata ofertę progów zwalniających.

Progi zwalniające – mniejsza prędkość, maksymalne bezpieczeństwo
Gruntowny know-how naszych fachowców pozwala stwarzać produkty, które pomogą w utrzymaniu prawidłowego ruchu na jezdni. W wielu przypadkach nawet niewielkie zmniejszenie prędkości mogłoby pomóc utrzymać w dobrym zdrowiu uczestników kolizji. Dlatego wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba, powinno się używać środków prewencyjnych – progów zwalniających z Power Rubber.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

(0)
4,200.00 
(0)
84.99 
(0)
431.99 
(0)
99.99 
(0)
61.99 
X