Progi zwalniające

Progi zwalniające i podrzutowe

W tej kategorii przedstawiamy Państwu progi zwalniające imponującej jakości, które w jednej chwili zaprowadzą porządek w ruchu ulicznym.

Progi zwalniające
Instalacja progów zwalniających to jedna z najprostszych metod uspokojenia ruchu ulicznego. Dzięki nim kierowcy, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości, będą zmuszeni poszukać pedału hamulca. W przeciwnym razie będą mogli spotkać się z przykrymi konsekwencjami. Progi zwalniające znajdują szerokie zastosowanie w miejscach, gdzie natężenie ruchu pieszych jest bardzo wysokie – a więc w pobliżach szkół, przedszkoli szpitali czy w wewnętrznych drogach osiedlowych. Przy tego rodzaju obiektach pożytku publicznego w jednej chwili może wybiec na drogę dziecko, zwierzę czy zafrasowany przechodzień. Dlatego, by w maksymalny sposób zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, Power Rubber przygotowało bogata ofertę progów zwalniających.

Progi zwalniające – mniejsza prędkość, maksymalne bezpieczeństwo
Gruntowny know-how naszych fachowców pozwala stwarzać produkty, które pomogą w utrzymaniu prawidłowego ruchu na jezdni. W wielu przypadkach nawet niewielkie zmniejszenie prędkości mogłoby pomóc utrzymać w dobrym zdrowiu uczestników kolizji. Dlatego wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba, powinno się używać środków prewencyjnych – progów zwalniających z Power Rubber.

Progi zwalniające są jednym z elementów progów kablowych. Sprawdzają się doskonale tam, gdzie trzeba zabezpieczyć kable, przewody elektryczne czy instalacje. Dzięki nim w miejscach o natężonym ruchu nie dojdzie do zniszczenia sprzętu lub nieszczęśliwego wypadku z udziałem personelu, lub osób postronnych.

Progi zwalniające
Zarówno w magazynach, jak i podczas zbiorowych eventów, standardem jest używanie pojazdów. Dzięki naszym progom nie tylko kable zostaną zabezpieczone, ale także wszyscy użytkownicy przestrzeni, ponieważ progi zobligują kierowcę do zmniejszenia nadmiernej prędkości.

Progi zwalniające – w służbie bezpieczeństwa
Progi zwalniające z Power Rubber zostały wykonane ze specjalistycznej mieszanki gum. Dzięki temu ich elastyczna struktura jest odporna na duże obciążenie. Ponadto progi wykazują dużą tolerancję na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, mróz czy promieniowanie słoneczne. Dlatego oprócz hali czy wielkometrażowych pomieszczeń znajdują zastosowanie podczas masowych imprez na przestrzeni niezadaszonej.

progi zwalniajace zolte

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Progi zwalniające żółte i czarne oraz czarno-żółte

Progi spowalniające

Próg zwalniający Czarny 400x200x50 zakończenie
prog zwalaniajacy czarny w wersji zakonczenia przodem

Progi zwalniające to jedna z najskuteczniejszych metod uspokojenia ruchu oraz redukcji natężenai ruchu drogowego. Oferujemy Państwu szeroki asortyment progów zwalniających. Nasze elementy progów wyposażone są w taśmę odblaskową co wpływa na ich widoczność i poprawia skuteczność. Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe gwarantują trwałe mocowanie elementów do drogi, co pozwala na długoletnie użytkowanie.

Progi zwalniajace - Warszawa

prog zwalaniajacy zolty
zredukuj predkosc samochodów stosuajc zolte progi zwalanijace

Jak wiemy, Warszawa jest jednym z większych miast w Polsce, a jak podaję wiele źródeł jest i największym. Skutkiem tego jest zwiększone natężenie ruchu drogowego. W celu tego redukcji prędkości poruszających się pojazdów stosujemy progi zwalniające. Dostępne są do odbioru osobistego w Pruszkowie, blisko m.st. Warszawa. Zapraszamy