TAŚMY ANTYPOŚLIZGOWE

TAŚMY ANTYPOŚLIZGOWE

tasmy antyposlizgowe zolto czarne

Kurz, wilgoć i błoto, a nawet brud na gładkich powierzchniach znacząco podnoszą ryzyko poślizgu. Niebezpieczne posadzki stanowią prawdziwy problem szczególnie w przypadku dzieci i osób starszych. Taśma antypoślizgowa pozwoli na zminimalizowanie ryzyka upadku oraz zwiększenie bezpieczeństwa tam, gdzie jest to niezbędne.
Taśma antypoślizgowa gumowa
Taśmy wykonane z gumy stanowią jeden z chętniej wybieranych produktów w naszej ofercie. Taśma antypoślizgowa gumowa może być stosowana zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, np. na schodach prowadzących do domu. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom i gościom.
Taśma antypoślizgowa silikonowa i taśma antypoślizgowa przezroczysta
Tam, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiej estetyki (np. sanitariaty) taśma antypoślizgowa silikonowa sprawdzi się najlepiej. Produkty takie jak taśma antypoślizgowa przezroczysta pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa bez ingerowania w wygląd wnętrza. Rozwiązanie to stosowane jest nie tylko w domach, ale również muzeach, urzędach czy teatrach.
Taśma antypoślizgowa na obiektach sportowych
Taśmy antypoślizgowe chętnie wykorzystywane są na obiektach sportowych, takich jak baseny, siłownie, kluby fitness. Dzięki nim możliwe jest podniesienie komfortu osób ćwiczących oraz zapewnienie im delikatnej amortyzacji.

Wyświetlanie jednego wyniku

X