Kleje do Gumy

Kleje do Gumy

W Power Rubber dysponujemy profesjonalnymi transparentnymi klejami, które imponują swoją trwałością. Skutecznie połączą wybrane przez Państwa materiały. Dzięki jego specyfikacji można trwale skleić dwa końce sznurów EPDM, NBR czy sznurów z neoprenów. Dzięki temu otrzymamy oring.

Kleje do gumy
W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wybór klejów cyjanko-akrylowych w postaci płynnej a także w sprayu. Posiadamy ponadto szeroką taśmę dwustronną. Dzięki tym produktom będą Państwo w stanie liczyć na solidne połączenie sznurów gumowych.
Guma jest specyficznym materiałem, dlatego jej klejenie powinno odbywać się z pomocą specjalnie przeznaczonych do tego substancji. W przeciwnym razie możemy spotkać się z licznymi niepowodzeniami w czasie pracy. Power Rubber doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego umożliwia Państwu korzystanie z produktów niebywałej jakości.

Kleje – gwarancja stabilnego połączenia
Kleje do oringów i uszczelek są niezbędnym elementem wyposażenie profesjonalnych warsztatów, jak i tych przydomowych. Ich zaawansowana technologicznie formuła stanie się niecenioną pomocą podczas majsterkowania.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

X