Kleje do Gumy

Kleje do Gumy

Profesjonalne kleje do gumy

Klej cyjanoakrylowy BondLoc B406
Klej do oringów

W Power Rubber dysponujemy profesjonalnymi transparentnymi klejami, które imponują swoją trwałością. Skutecznie połączą wybrane przez Państwa materiały. Dzięki jego specyfikacji można trwale skleić dwa końce sznurów EPDM, NBR czy sznurów z neoprenów. Dzięki temu otrzymamy oring.

Kleje do gumy
W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wybór klejów cyjanko-akrylowych w postaci płynnej a także w sprayu. Posiadamy ponadto szeroką taśmę dwustronną. Dzięki tym produktom będą Państwo w stanie liczyć na solidne połączenie sznurów gumowych.
Guma jest specyficznym materiałem, dlatego jej klejenie powinno odbywać się z pomocą specjalnie przeznaczonych do tego substancji. W przeciwnym razie możemy spotkać się z licznymi niepowodzeniami w czasie pracy. Power Rubber doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego umożliwia Państwu korzystanie z produktów niebywałej jakości.

Kleje – gwarancja stabilnego połączenia
Kleje do oringów i uszczelek są niezbędnym elementem wyposażenie profesjonalnych warsztatów, jak i tych przydomowych. Ich zaawansowana technologicznie formuła stanie się niecenioną pomocą podczas majsterkowania.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Kleje do gumy i metalu

Kleje do łączenia gumy z metalem

Łączenie elementów gumowych oraz wykonanych z stopu metali wymaga zastosowania właściwych substancji łączących. W ofercie profesjonalne kleje do gumy i metalu. Dostępne zarówno w małej gramaturze 5g, 20g, 50, czy nawet 100 ml.

Kleje do gumy i materiałów gumowych

Materiały gumowe to wyroby gumowe wykonane z mieszanek NBR, FKM, FPM, EPDM oraz Silikon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na specjalistyczne kelje do materiałów gumowych

Kleje do gumy - Warszawa

Nasza szeroka oferta na substancje klejące posiada świetną lokalizację – Warszawa jest 5 min. drogi do sklepu gumowego POWER Rubber, który posiada szeroką gamę asortymentu do klejenia gumy. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych klejów, zapraszamy. Pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.

Smar silikonowy

smar miedziany spray
Smar silikonowy

Zastosowanie smaru silikonowego jest zalecane wszędzie tam, gdzie występują oringi lub inne elementy uszczelniające. Jego zadaniem jest zabezpieczenie uszczelki poprzez stworzenie dodatkowej powłoki o bardzo dużej odporności. Już cienka warstwa smaru w znacznym stopniu zredukuje tarcie części metalowych lub zabezpieczy elementy gumowe przed popękaniem. Jednym słowem wydłuży bezawaryjność używanych przez nas sprzętów.

Smar silikonowy jest powszechnie stosowany w bardzo różnych dziedzinach, co potwierdzają jego szeroko pożądane właściwości. Jest ceniony w motoryzacji m.in. jako smar do zawiasów, śrub, energetyce jako zabezpieczenie elementów pracujących w wysokich temperaturach lub zabezpieczenie kabli przed dostaniem się do nich wody, siłowniach jako smar do elementów składowych bieżni, zabezpieczenie elementów plastikowych,  a nawet w przemyśle spożywczym. W przemyśle spożywczym jest szczególnie ceniony, ponieważ jest higieniczny, to znaczy jest smarem czystym, nie pozostawia plam, nie klei się z kurzem, a dodatkowo wykazuje właściwości hydrofobowe. Posiada atest PZH dlatego jest też wykorzystywany do zabezpieczania elementów maszyn posiadających kontakt z żywnością.

X