Maty Antypoślizgowe

Maty przemysłowe antypoślizgowe zewnętrzne dbają o bezpieczeństwo również w pomieszczeniach

Popyt na maty antypoślizgowe wciąż rośnie. Nic dziwnego, skoro gwarantują swoim użytkownikom bezpieczeństwo. Można znaleźć je w klubach fitness, wielkometrażowych halach sportowych, szkołach i innych obiektach, które są powiązane z aktywnościami fizycznymi. Jednak, aby standard maty znajdował przełożenie w komforcie użytkowania, trzeba nabyć ze sprawdzonego źródła. Takim niezaprzeczalnie jest Power Rubber.

Mata antypoślizgowa
W Power Rubber znajdą Państwo szeroki wybór mat antypoślizgowych, dzięki którym Wasza przestrzeń stanie się stabilnym i pewnym miejscem dla realizowania fizycznych aktywności. W siłowni stanie się nieocenioną pomocą dla naszych stawów za sprawą subtelnego amortyzowania. Każdorazowe potknięcie czy upadek dzięki macie nie zakończy się przykrymi konsekwencjami. Wręcz przeciwnie – pozwoli na bezproblemowe kontynuowanie treningu.
Maty sprawdzą się także w domowych warunkach. Zwłaszcza w mieszkaniu, gdzie znajdują się małe dzieci. Pozwolą zabezpieczyć takie newralgiczne miejsca jak schody czy łazienka.

Mata antypoślizgowa – pewność i równowaga
Sport to zdrowie – to powiedzenie już od zarania dziejów znajduje swoje potwierdzenie. Niestety może też oprócz tężyzny fizycznej przynieść liczne kontuzje. Aby temu zapobiegać, trzeba zorganizować przestrzeń, która będzie działać prewencyjnie. Za sprawą maty antypoślizgowej trening crossfitu czy szkolne ćwiczenia na wychowaniu fizycznym obejdą się bez niepotrzebnego uszczerbku na zdrowiu.

mata antypoślizgowa w krazki

Pokaż Filtry

Maty antyposlizgowe przemysłowe idealne na zewnątrz i wewnątrz

Maty na basen antypoślizgowe

mata na basen antypoślizgowa Flexi Deck
mata na basen antypoślizgowa Flexi Deck w kolorze niebieskim

Maty na basen powinny wykazywać właściwości antypoślizgowe. Przede wszystkim powinny też umożliwiać odprowadzać wodę i inne cieczę. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych nadają charakteru oraz podnoszą poziom bezpieczeństwa.