Maty basenowe

Maty basenowe

Maty antypoślizgowe na basen oraz do szatni

mata basenowa
mata basenowa w kolorze niebieskim

Maty basenowe to prosty i skuteczny sposób na ochronę przed przypadkowym poślizgnięciem na basenie, pod natryskami, w szatni czy w saunie. Zapewniają komfort podczas chodzenia bez obuwia oraz dbają o higienę – odznaczają się działaniem przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybicznym dzięki zastosowaniu wysokich technologii.
Maty basenowe antypoślizgowe są wykonane z PVC, które gwarantuje trwałość i elastyczność przy niskim nakładzie kosztów. Dzięki swoim zaletom maty dezynfekcyjne basenowe mogą być użytkowane przez długi czas, a dodatkowo są bezproblemowe w instalacji i utrzymaniu w czystości. Co ważne, zapewniają higienę powierzchni użytkowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, stanowią skuteczny drenaż oraz są odporne na wodę morską, chlor i oleje.
Mata basenowa jest prostym rozwiązaniem, które zdecydowanie podnosi komfort korzystania z basenów i innych obiektów sportowych. Dobrze sprawdzi się także na tarasie lub balkonie. Szczególnie docenią ją osoby, które mają trudności z poruszaniem się.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Mata basenowa antyposlizgowa

Maty basenowe pod prysznice i na basen

mata basenowa
mata basenowa w kolorze niebieskim

Oferujemy szeroki asortyment mat oraz powierzchni gumowych dedykowanych do użycia na basenach, pływalniach oraz miejscach, w które umożliwiają kąpiel. Oferowane maty są właściwe dla użycia pod natryskami, w prysznicach oraz do zastosowania w szatniach.