Maty ergonomiczne

Maty ergonomiczne

mata antypoślizgowa z zoltym brzegiem
maty ergonomiczne bubble mat zolty brzeg

W Power Rubber dysponujemy ofertą ergonomicznych mat, które w odczuwalny sposób poprawią komfort życia w miejscach, w których się znajdą. Dzieje się tak za sprawą ich technicznej specyfikacji, jak i starannego wykonania zgodnie z wszelkimi normami BHP.

Maty ergonomiczne
Maty ergonomiczne znajdują szerokie zastosowanie we wszelkich dziedzinach ludzkiej aktywności – w pracy, domu i podczas jazdy samochodem. Dzięki nim w niepamięć odejdą poczucie zmęczenia i obolałych stóp. Ergonomiczność mat to cecha, która pozwala na odpowiednią stymulację mięśni i pobudzenie krążenia we krwi. Będą one odczuwalną pomocą dla pracowników, których praca wymaga wielogodzinnego stania. Zainstalowanie maty na fotelu bądź sofie pomoże ulepszyć relaksowanie się po zabieganym dniu. Z kolei ich obecność w samochodzie pozwoli przyjąć odpowiednią pozycję i odciążyć mięśnie kręgosłupa.

Maty ergonomiczne – gwarancja niezrównanej jakości
Maty ergonomiczne, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie to produkty pierwszorzędnej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i niezrównane zaplecze technologiczne pozwala nam na osiąganie takiego standardu. Zapraszamy do kontaktu biznesowego.

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

(0)
200.00 
mata-gabczasta-safety
Clear

Mata antypoślizgowa FoamPower Ribbed Safety

(0)
300.00 
mata-premium-black
Clear

Mata antypoślizgowa FoamPower Premium

(0)
300.00 
mata-ramp
Clear

Mata antypoślizgowa PowerRamp

(0)
300.00 
mata-esd-wtyczki
Clear

Mata antypoślizgowa PowerESD Mat

(0)
300.00 
X