Maty ergonomiczne

Maty antyzmęczeniowe zwiększają efektywność Pracowników

W Power Rubber dysponujemy ofertą ergonomicznych mat, które w odczuwalny sposób poprawią komfort życia w miejscach, w których się znajdą. Dzieje się tak za sprawą ich technicznej specyfikacji, jak i starannego wykonania zgodnie z wszelkimi normami BHP.

Maty ergonomiczne redukują zmęczenie podczas pracy
Maty ergonomiczne znajdują szerokie zastosowanie we wszelkich dziedzinach ludzkiej aktywności – w pracy, domu i podczas jazdy samochodem. Dzięki nim w niepamięć odejdą poczucie zmęczenia i obolałych stóp. Ergonomiczność mat to cecha, która pozwala na odpowiednią stymulację mięśni i pobudzenie krążenia we krwi. Będą one odczuwalną pomocą dla pracowników, których praca wymaga wielogodzinnego stania. Zainstalowanie maty na fotelu bądź sofie pomoże ulepszyć relaksowanie się po zabieganym dniu. Z kolei ich obecność w samochodzie pozwoli przyjąć odpowiednią pozycję i odciążyć mięśnie kręgosłupa.

Maty ergonomiczne – gwarancja niezrównanej jakości
Maty ergonomiczne, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie to produkty pierwszorzędnej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i niezrównane zaplecze technologiczne pozwala nam na osiąganie takiego standardu. Zapraszamy do kontaktu.

mata antypoślizgowa z zoltym brzegiem

Pytania

Jakie wybrać maty ergonomiczne na linię produkcyjną?

Do zakładów produkcyjnych należy wybierać maty ergonomiczne uwzględniając następujące czynniki:

  • ilość zmian zakładu
  • sposób poruszania się Pracowników
  • rodzaj wózków poruszających się po obiekcie
  • rodzaj obuwia, które posiadają Pracownicy
  • możliwość kontatku z olejami i innymi substancjami chemicznymi

Następnie należy wysłać e-mail z zapytaniem na adres: Power@PowerRubber.com

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Maty antypoślizgowe Poprawiają Poziom Bezpieczeństwa

Gumowe Maty ergonomiczne to Decyzja na Bezpieczeństwo

Maty ergonomiczne doskonale sprawdzą się w miejscach pracy, które wymagają od pracowników długotrwałej pozycji stojącej. Wpływają na skuteczną redukcję zmęczenia, dzięki konstrukcji pozwalającej na pobudzenie krążenia w stopach, nogach i dolnej części pleców. Maty do pracy stojącej stymulują krążenie przez opatentowany, ergonomiczny profil powierzchni. Mięśnie pobudzane w ten sposób wymuszają pozytywną reakcję całego organizmu. Zapewnia to przyjemność, ulgę oraz odprężenie podczas pracy, która przekłada się wydajność pracowników.

Maty ergonomiczne pełne, środowisko suche, mokre i zaolejone

maty olejoodporne
maty olejoodporne w fabryce

Ergonomiczne maty stosuje się na pojedyńczych stanowiskach pracy, przy maszynach, obrabiarkach, na liniach produkcyjnych oraz w wielu innych miejscach.

Maty podnoszą ergonomię i bezpieczeństwo na stanowiskach pracy. A co najwazniejsze redukują zmęczenie, wydłużając witalność pracnowików w miejscu pracy. Dla tej tezy zostały przeprowadzone badania. Jak się okazało, wpływ jest tak znaczący, że osoby pracujące było zdziwione rezultatami.

Oferujemy również maty pełne, bez otworów drenujących. Maty można stosować zarówno w środowisku suchym, jak i wilgotnym jeżeli użytkownicy nie chcą używać mat z drenażem, czyli mat z otworami. warto zwrócić uwage na  maty w wersji olejoodpornej. Dedykowane są one  do użytkowania w miejscach, gdzie występują wycieki olejów oraz serwis urządzeń, które zawierają olej – zarówno przekładniowy jak i silinikowy.

Maty ergonomiczne pełne piankowe z pcv i poliuretanu środowisko suche

mata piankowa ergonomiczna
mata piankowa ergonomiczna

Maty piankowe stosuje się na pojedynczych stanowiskach pracy. Wszędzie tam, gdzie pracownik stoi w miejscu w dłużym okresie wykonywania swoich obowiązków. Warto zastosować maty kiedy nasi pracownicy mają ograniczony ruch. Jak najbardziej można umilić im czas redukując zmęczenie stosując maty piankowe tam, gdzie zachodzi dużo pracy typu: obracanie lub chodzeniei w obrębie danego stanowiska pracy. Maty mają bardzo dobre właściwości ergonomiczne i powodują redukcję zmęczenia i znacząco podnoszą komfort pracy. Maty ergonomiczne piankowe przeznaczone są dla suchego środowiska pracy. Zarówno dla stanowisk pracy aktywnych podczas jednej zmiany jak i tych dwu, a nawet trzy zmianowych. Maty są dostępne w wielu wariantach, jako maty stanowiskowe, w rolkach, oraz w metrach bieżących, czy w modułach.

Maty ergonomiczne z drenażem

maty ergonomiczne z drenazem
maty ergonomiczne z drenazem w gastronomii

Maty ergonomiczne z drenażem to maty umożliwiające przepływ substancji w postaci płynnej przez naszą matę znajdującą się na stanowisku pracy. Stosowane najczęściej tam, gdzie mamy świadomość wycieku oleju, wody, kwasów, alkoholi, czy innych medium w postaci cieczy.

Maty antyzmęczeniowe dostępne w Warszawie

mata antyzmeczeniowa comfort lok
mata antyzmeczeniowa comfort lok - zastosowanie

Maty antyzmęczeniowe dostępne w sklepie z wyrobami gumowymi POWER Rubber. Lokalizacja sklepu to ul. Domaniewska 5A 05-800 Pruszków. Bardzo blisko m.st. Warszawa. Umożliwia dojazd w zakresie nawet od 5minut do 30min. Oczywiście kwestia bezpiecznej jazdy. Na miejscu posiadamy najczęściej używane maty ergonomiczne, czyli antyzmeczeniowe. Maty niwelują uczucie zmęczenia. Wpływają pozytywnie na Pracowników, redukując poziom zmęczenia.