Taśmy antypoślizgowe

Taśmy antypoślizgowe na schody

Taśma antypoślizgowa pozwala na zminimalizowanie ryzyka poślizgnięcia się i upadku oraz zwiększenie bezpieczeństwa w obszarach, w których jest to niezbędne. Dzięki wyjątkowym właściwościom, gumowe taśmy antypoślizgowe mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, np. na schodach prowadzących do domu. To rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo domownikom i gościom.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Taśma antypoślizgowa silikonowa i taśma antypoślizgowa przezroczysta

Tam, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiej estetyki (np. sanitariaty) taśma antypoślizgowa silikonowa sprawdzi się najlepiej. Produkty takie jak taśma antypoślizgowa przezroczysta pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa bez ingerowania w wygląd wnętrza. Rozwiązanie to stosowane jest nie tylko w domach, ale również muzeach, urzędach czy teatrach.

tasmy antyposlizgowe zolto czarne

Taśma antypoślizgowa na obiektach sportowych

Taśmy antypoślizgowe chętnie wykorzystywane są na obiektach sportowych, takich jak baseny, siłownie, kluby fitness. Dzięki nim możliwe jest podniesienie komfortu osób ćwiczących oraz zapewnienie im delikatnej amortyzacji.

Taśmy antypoślizgowe to zwiększenie standardu bezpieczeństwa

Taśmy antypoślizgowe na schody

tasmy antyposlizgowe czarne
taśmy antypoślizgowe

Taśmy antypoślizgowe to taśmy zapobiegające poślizgowi. To taśmy, które dzięki swojej strukturze, Chropowata powierzchnia zwiększa przyczepność, czyli zwiększa tarcie, a to przekłada się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Taśmy antypoślizgowe na schody
Taśmy antypoślizgowe na schody to miejsce, w którym taśmy są najczęściej stosowane. Schody najczęściej zwiększają ryzyko urazu, zwłaszcza te, które są narażone na warunki atmosferyczne, takie jak: Deszcz, rosa czy oblodzenia.

Jak temu zaradzić?

Stosować taśmy antypoślizgowe na schody!

Taśmy antypoślizgowe na schody zapewniają stabilną przyczepność do podłoża, dzięki czemu zwiększają poziom bezpieczeństwa. Stanowią skuteczną ochronę przed na śliskich lub pochyłych powierzchniach. Dlatego też taśma tego rodzaju doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie na schody zewnętrzne i wewnętrzne. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje produktów, które zapewniają optymalne zastosowanie. W zależności od zapotrzebowania oferujemy taśmy przezroczyste oraz widoczne. Aby zabezpieczyć większą powierzchnię proponujemy również taśmy szerokie.

Zabezpieczenia antypoślizgowe

tasmy antyposlizgowe zolto czarne
taśma antypoślizgowa czarno-żółta

Płyty i nakładki antypoślizgowe GRP służą w szerokim zastosowaniu. Oferowane nakładki, tańsmy oraz pasy zabezpieczające zwiększają antypoślizgowość powierzchni. Do wyboru są:

  • Coba Grip
  • Antypoślizgowa nakładka aluminiowa
  • Taśmy antypoślizgowe
  • Taśmy i farby znakujące

Produkty antypoślizgowe są dostępne w różnych rozmiarach długości, szerokości, a także następującej kolorystyce:

  • Czarny
  • Żółty
  • Czarno-żółty