Maty na Place Zabaw

Maty na Place Zabaw

Maty wykonane z gumy - Kolorowe Płytki SBR dla dzieci do bezpiecznej zabawy Certyfikowane HIC

maty na place zabaw
Płyty z granulatu gumowego sbr

Maty na place zabaw z gumy SBR oraz EPDM wykonane z wysokiej jakości mieszanek gumowych, czyli granulatu. Dzięki tym solidnym nawierzchniom każde dziecko będzie mogło oddać się beztroskiej zabawie bez obawy niefortunnego poślizgnięcia. Eksperckie grono Power Rubber, na bieżąco powiększając swoją wiedzę, jak i rozwijając park technologiczny, może zaproponować Państwu produkt, który będzie służył niezawodnie przez szereg długich lat.

Maty na place zabaw to maty gumowe SBR i EPDM
Mapa dzieciństwa powinna być naznaczona punktami radosnej zabawy z rówieśnikami. By dziecko miało wyłącznie pozytywne skojarzenia, trzeba zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo, by bez przeszkód mógł dać się ponieść swojej wyobraźni. Można to osiągnąć dzięki matom na plac zabaw z Power Rubber.

Maty na place zabaw – Cena przyjazna dla Rodziców dla bezpiecznej zabawy każdego dziecka
Każde z naszych mat – ażurowe czy przerostowe są produkowane według wszelkich norm BHP. Oferowane płyty gumowe SBR są certyfikowane HIC. Ich właściwości są podręcznikowymi przykładami tego rodzaju produktu. Maty pozwalają na zminimalizowanie skutków upadku dziecka. Są niezwykle proste w instalacji. Maty doskonale sprawdzą się we wszelkich miejscach, gdzie przebywają najmłodsi – na placach zabaw, w szkole czy przedszkolu.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Clear

Mata na Plac Zabaw Czarna

Mata na Plac Zabaw Czarna

(0)
30.26 53.10  Z VATem
maty na place zabaw
Clear

Mata na Plac Zabaw Czerwona

Mata na Plac Zabaw Czerwona

(0)
31.15 60.52  Z VATem
Clear

Mata na Plac Zabaw Brązowa

Mata na Plac Zabaw Brązowa

(0)
32.15 60.50  Z VATem
Clear

Płyta z granulatu gumowego Szara

Płyta z granulatu gumowego Szara

(0)
34.05 60.52  Z VATem
Clear

Płyta SBR Żółta

Płyta SBR Żółta

(0)
34.05 60.52  Z VATem
Clear

Mata na plac zabaw Jasno Szara

Mata na plac zabaw Jasno Szara

(0)
37.83 68.08  Z VATem
Clear

Płyta z granulatu gumowego Niebieska

Płyta z granulatu gumowego Niebieska

(0)
37.83 68.09  Z VATem
Clear

Płyta SBR Zielona

Płyta SBR Zielona

(0)
37.83 68.09  Z VATem

Bezpieczne Nawierzchnie na Place Zabaw Certyfikowane

Maty ochronne na plac zabaw

bezpiczeny-plac-zabaw
Ochronne nawierzchnie do wyłożenia placu zabaw

Wybierając podłoże na plac zabaw kierujemy, się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci.
Zatem zastanawiając się czym wyłożyć plac zabaw, powinniśmy zwrócić uwagę na właściwości maty zabezpieczającej nawierzchnię. Mata na plac zabaw powinna być bezpieczna, antypoślizgowa i na tyle miękka, elastyczna, aby ochronić dzieci przed urazami.

Płyty z granulatu gumowego

maty na place zabaw
Płyty z granulatu gumowego sbr

Maty gumowe przeznaczone na place zabaw znajdujące się w naszym asortymencie są wykonane z mieszanki SBR pokrytej warstwą EPDM. Mieszanka SBR charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne i podwyższone temperatury, jest odporna na ścieranie i wodę. Dodatkowa warstwa EPDM zapewnia płytom gumowym większą elastyczność i umożliwia amortyzowanie upadków, wibracji, a także zapewnia jednolity kolor na całej swojej powierzchni. Warto dodać, iż na model wykonanych z płyt gumowych – cena jest niższa. Model droższy wykonany z mieszanki EPDM odporność na warunki atmosferyczne płyty z granulatu gumowego. Cena, dlatego jest wyższa – płacona jest za jakość.

Producent certyfikowanych mat

bezpieczne nawierzchnie gumowe
Producent certyfikowanych mat - mata przerostowa

Wzrost bezpieczeństwa naszych najmłodszych jest możliwy dzięki rozwoju technologii nawet podczas zabaw na placu zabaw. Budowa tych obiektów przy pomocy bezpiecznych nawierzchni – maty gumowe certyfikowane dla bezpiecznego upadku najmłodszych – pozwala na wewnętrzny spokój. Co więcej, maty przerostowe pozwalają na odprowadzenie wody oraz innych cieczy do podłoża!

Firma Power Rubber w swoim sklepie posiada tylko certyfikowane maty na plac zabaw. Certyfikat HIC (z ang. Head Injury Criterion – Bezpieczny Upadek) określa bezpieczną wysokość swobodnego upadku na matę. Nasza firma oferuje maty o zróżnicowanej grubości, aż do 80mm granulatu gumowego. Według certyfikatu HIC zapewnia to amortyzację upadku z wysokości 2,5 metra.

Podłoże na Plac Zabaw z płyt gumowych

Jeżeli zastanawiasz się jakie podłoze na plac zabaw wybrać warto zacząć poszukiwania rozpoczynając od posiadanego budżetu. Maty przerostowa – plaster miodu z otworami jest dużo tańszym rozwiązaniem niż płyty gumowe SBR. Wynika to oczywiście z większego zapotrzebowania na ilość granultu oraz kleju potrzebnego do uzyskania litej powierzchni i struktury płyty SBR – również są grubsze. Standardowa wysokość wpływa na certyfikację HIC. I tak do wyboru posiadamy następujące grubości: 25mm, 30mm, 40mm, 45mm, 50mm, 60mm 75mm, 80mm, a nawet 90mm, co przekłada się na certyfikowaną i jednocześnie bezpieczną wysokość upadku dla dzieci: od 1metra dla 25mm, 2 metrów dla 75mm, a nawet do 2,2m dla płyty sbr 90mm.

Nasze maty na place zabaw posiadają certyfikat HIC

Mata gumowa na plac zabaw powinna znajdować się w każdej placówce dla dzieci na powietrzu, aby mogły bezpiecznie korzystać ze sprzętów i zabaw, które się tam znajdują. Gumowe podłoże pozwala na częste bezbolesne upadki, zabezpiecza przez urazami związanymi z różnymi wypadkami.

Atest HIC - Sprawdź co oznacza skrót HIC dla Certyfikowanych Nawierzchni

Certyfikat HIC (Head Injury Criterion) jest miarą prawdopodobieństwa urazu głowy podczas uderzenia w chwili upadku głównie dotyczy on naszych najmłodszych czyli naszych dzieci, podczas upadania na mate dziecko nie powinno dostać wstrząsu mózgu, lub pęknięcia czaszki, dzięki temu minimalizuje to kalectwo, oraz inne  amortyzuje upadek co zmniejsza ryzyko urazów związanych z wypadkami na placu zabaw.