Nawierzchnie Bezpieczne

Nawierzchnie Bezpieczne

Podłoże elastyczne na place zabaw

Nawierzchnie Bezpieczne na Place Zabaw
bezpieczna nawierzchnia na place zabaw

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Producent płyt gumowych certyfikowanych

Maty zabezpieczające

Firma Power Rubber jako producent wyrobów gumowych posiada w swojej ofercie maty, które po połączeniu umożliwiają stworzenie nawierzchni bezpiecznej. Nawierzchnie bezpieczne zabezpieczają przede wszystkim przed wszelkiego rodzaju urazami spowodowanymi upadkiem lub przewróceniem, są elastyczne i antypoślizgowe. Ich struktura jest tak zaprojektowana, aby wytrzymywały wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne np. promieniowanie UV, deszcz, mrozy i upały. Posiadają także zdolności przesiąkania cieczy, dzięki czemu nie tworzą się na nich kałuże. Produkty tego typu możemy spotkać na placu zabaw, ściankach wspinaczkowych, siłowniach.

Jako producent płyt gumowych przeznaczonych do tworzenia bezpiecznego podłoża gwarantujemy, że nasze produkty są wykonane według wszystkich norm BHP, z najwyższej jakości mieszanek gumowych oraz posiadają certyfikaty HIC. Grubość nawierzchni bezpiecznej, jaką możemy uzyskać wynosi, nawet do 80 mm co według norm HIC przewiduje zamortyzowanie upadku z wysokości 2,5m.

Nawierzchnie na place zabaw

Nawierzchnie na place zabaw najczęśniej obecnie wykonane są w postaci szeroko pojętych wyrobów gumowych. Możemy spotkać nawierzchnie bezpieczne w postaci mat ażurowych – maty z otworami, ale również w postaci płyt SBR. Zarówno maty przerostowe jaki i płyty gumowe SBR mogą posiadać certyfiakt – Atest HIC (Head Injury Criterion). Certyfikacja potwierdza, iż zastosowany wyrób gumowy redukuje skutki upadku dziecka z odpowiedniej wysokości. Sprawia, że nasi najmłodsi mają większe szanse na przeżycie w ich szalonych okresie rozwoju – w przedszkolu, szkole czy w pobliskim placu zabaw.

X