Maty pod pralkę

Maty antywibracyjne do pralki i pod suszarkę redukują

Maty pod pralkę redukują wibrację oraz wyciszają hałas i inne drgania
Redukcja drgań wpływa pozytywnie na nasze życie, ale i również na życie naszych sąsiadów. Łatwo możemy rozwiązać spór i pogodzić się, jeżeli chodzi o taki drobny szczegół. Zakup maty gumowej w POWER Rubber pozwala na ciszę i spokój podczas prania ubrań, dzięki tłumieniu wibracji i hałasu. Nasze maty dobrze przylegają do podłogi oraz posiadają właściwości antypoślizgowe, które zapewnią stabilność pralki, zapobiegając przesunięciom. Zapewnia to ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi

Mata antywibracyjna pod pralkę i suszarkę
Nasze maty gumowe pod pralkę są również odpowiednie pod suszarki wirujące. Coraz częściej oprócz pralek, w naszych domach znajdują się suszarki, które też wirują. W celu redukcji ich wibracji stosujemy maty antywibracyjne. Ich użycie pozwala również zapobiegać nadmiernemu hałasowi. Gumowe maty są lekkie, wytrzymałe na zmiany temperatur i duże obciążenia. Prawidłowo dobrana mata antywibracyjna pozwala na zmniejszenie poziomu drgań i hałasu.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Pralka to urządzenie mechaniczne, które znajduje się niemal w każdym domu. Wydaje głośne dźwięki podczas pracy. Jest to szczególnie uciążliwe, kiedy piorąc, korzystamy z taryfy nocnej, czyli niższych opłat za prąd. Hałas pracującej pralki słychać nie tylko w naszym mieszkaniu, ale również w sąsiadujących pomieszczeniach.

Mata antywibracyjna pod pralkę czy warto?

Wibracje mogą uszkodzić powierzchnię podłogi lub samo urządzenie. Podkładki pod pralkę pozwalają na odizolowanie maszyny od podłoża. Maty antywibracyjne pod pralkę tłumią wytwarzane przez nią drgania, zanim te dotrą do podłogi. Maty pod pralkę skutecznie zmniejszają poziom hałasu generowanego przez pralkę w cyklu wirowania. Wykonane są z gumy, która posiada właściwości pochłaniające wstrząsy i uderzenia. Antypoślizgowa powierzchnia mat pozwala na utrzymanie pralki lub suszarki na swoim miejscu.

Podsumowując, mata antywibracyjna to łatwe i skuteczne rozwiązanie, które:

  • Chroni powierzchnię podłogi przed uszkodzeniem
  • Zapobiega przemieszczaniu się urządzenia po podłodze
  • Redukuje wibracje podczas pracy maszyny
  • Posiada właściwości dźwiękochłonne, pozwala na cichszą pracę urządzenia
  • Zapewnia długotrwałe działanie pralki, zapobiegając awarii paska napędowego lub silnika

Jaka mata antywibracyjna pod pralkę?

Maty antywibracyjne pod pralkę powinny być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierają matę pod pralkę:

  • Łatwa w montażu – nie wymaga cięcia. Matę wkłada się pod pralkę lub suszarkę.
  • Antypoślizgowa – zapewnia odpowiednią stabilność urządzenia mechanicznego. Pralka nie będzie się przemieszczała, dzięki temu ani ona, ani podłoże nie ulegnie uszkodzeniu.
  • Izolacja akustyczna – wyeliminowanie hałasu zwiększa komfort przebywania w mieszkaniu.
  • Odporna na wilgoć – nie chłonie wody, dzięki czemu jest odporna na pleśń.
  • Łatwa w czyszczeniu – w razie potrzebny można ją zwinąć lub wyczyścić wilgotną szmatką.

Mata ochronna pod pralki i suszarki redukuje hałas urządzeń wirujących