Maty barmańskie

Maty barmańskie zostały specjalnie zaprojektowane do stosowania w miejscach, gdzie podłoga szybko staje się wilgotna i śliska. Dodatkowo, produkt posiada właściwości antypoślizgowe, które pomagają zapobiegać wypadkom w miejscu pracy. Mata barowa zapewnia atrakcyjny wygląd, doskonałą odporność na zużycie i poślizg, a także zapobiega gromadzeniu wilgoci i rozwojowi pleśni. Dostępna jest w różnych rozmiarach.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Gumowe maty barmańskie wysokiej jakości

Gumowa mata podłogowa najwyższej jakości charakteryzuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu posiada właściwości amortyzujące. Sprężystość pomaga zredukować obciążenia stawów w codziennej pracy, które związane są z długotrwałym wykonywaniem zadań w pozycji stojącej. To rozwiązanie znacząco poprawia komfort pracy i zwiększa wydajność pracowników. Guma jest naturalnie wodoodpornym materiałem o wysokim współczynniku tarcia, co zapewnia odpowiednią przyczepność do podłoża, zapobiegając potencjalnym wypadkom barmanów i gości. Oferujemy elastyczne maty barmańskie, które doskonale sprawdzą się w każdym barze, pubie, kuchni i lokalu, w którym panuje duży ruch, a podłoga szybko staje się wilgotna.

Jak korzystać z mat barmańskich?

Mata to akcesorium barmańskie, które stanowi kluczowy element wyposażenia twojego lokalu. Ułatwia odprowadzanie wody i zapobiega jej zastojom. Doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (np. bary z ogródkiem). Gumowa podłoga cieszy się ogromną popularnością w koktajl barach, pubach, a nawet w branży hotelarsko-gastronomicznej. Jest niezwykle łatwa w montażu – wystarczy matę dociętą na wymiar położyć na powierzchnię.

Dlaczego warto mieć maty barmańskie?

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo maty barowe, które:

  • pomagają zapobiegać wypadkom w miejscu pracy, minimalizując ryzyko poślizgu
  • znacząco poprawiają komfort pracy dzięki właściwościom antyzmęczeniowym, dają ulgę zmęczonym stopom, nogom, plecom
  • zapobiegają gromadzeniu się rozlanych cieczy w szczelinach
  • nie wchłaniają wilgoci, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu pleśni
  • mają antypoślizgowy spód, który ogranicza przesuwanie się maty w wilgotnych warunkach
  • są łatwe w utrzymaniu czystości

Korzyści płynące z używania mat barmańskich

Gumowe maty barmańskie dzięki właściwościom antypoślizgowym stanowią skuteczną ochronę przed poślizgnięciem się, potknięciem i upadkiem. Powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, ponieważ dzięki właściwościom przeciwzmęczeniowym zapobiegają dyskomfortowi i bólowi, który spowodowany jest długotrwałym staniem na twardym podłożu. To rozwiązanie zwiększa komfort i produktywność personelu. Maty absorbują uderzenia, dzięki czemu zmniejszają ryzyko odpryskiwania i stłuczeń naczyń szklanych oraz ułatwiają utrzymanie porządku w barze. Z powodzeniem można stosować je jako ociekacz barowy, który zapobiega przypadkowym rozlaniom cieczy (soki, drinki) na ladę lub blat roboczy. Mata barmańska ociekowa umożliwia dodatkowo cyrkulację powietrza, drenaż wody i szybsze schnięcie szklanek i kieliszków. Mata na podłogę doskonale nadaje się również do montażu w kuchni, a także pomieszczeniach socjalnych.

Podkładki barmańskie w PowerRubber

Wysokiej jakości maty barmańskie dostępne w sklepie Power Rubber są zaprojektowane w taki sposób, aby wytrzymać intensywne użytkowanie i zachować wydajność przez długi czas. Nasze maty barmańskie są niezwykle trwałe, wytrzymują duże obciążenia, zmniejszają ryzyko wypadków poślizgowych w miejscu pracy, pochłaniają uderzenia podczas chodzenia, łagodzą punkty nacisku podczas stania, a także są szybkie w montażu i łatwe w utrzymaniu czystości.