Maty hodowlane

Maty hodowlane

Asortyment w Power Rubber jest jedną z najbardziej kompletnych i profesjonalnych ofert mat hodowlanych na rynku. Mogliśmy osiągnąć taki poziom dzięki wysoko wykfalifikowanej kadrze i innowacyjnej technologii. Zapraszamy do kontaktu!

Maty hodowlane
Hodowla zwierząt jest wieloaspektowym zajęciem. Jednym z najważniejszych jej elementów jest zapewnienie zwierzętom maksymalnego komfortu. Dzięki matom hodowlanym miejsca przebywania koni czy krów staną się przestrzenią dla nich bezpieczną i bardziej higieniczną.
Nasze maty hodowlane wykazują właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu minimalizują ryzyko upadku, zarówno zwierzęcia, jak i osób, sprawujących nad nimi pieczę. Nasze maty spełniają prymarne funkcje w boksach legowiskowych i obiektach inwentarskich, a także w halach przeznaczonych do wykonywania zabiegów weterynaryjnych.

Maty hodowlane najwyższych standardów
Produkowane przez nas maty są wytwarzane z najlepszej jakości gumy. Ich instalacja nie sprawia kłopotu, a montaż nie zabiera wiele czasu. Jej własności techniczne pozwalają na długotrwałe użytkowanie.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Wypełniacz

Maty Hodowlane POWER553

(0)
167.99 
Wypełniacz

Maty Hodowlane POWER557

(0)
614.99 
Wypełniacz

Maty Hodowlane POWER559

(0)
573.00 
Wypełniacz

Maty Hodowlane POWER561

(0)
314.99 
Wypełniacz

Maty Hodowlane POWER863

(0)
526.99 
X