Maty hodowlane

Maty hodowlane

Maty do boksow dla koni, krów oraz trzody hlewnej

maty hodowlane
koń na tle stajni wyposażonej w maty hodowlane

Asortyment w Power Rubber jest jedną z najbardziej kompletnych i profesjonalnych ofert mat hodowlanych na rynku. Mogliśmy osiągnąć taki poziom dzięki wysoko wykfalifikowanej kadrze i innowacyjnej technologii. Zapraszamy do kontaktu!

Maty hodowlane
Hodowla zwierząt jest wieloaspektowym zajęciem. Jednym z najważniejszych jej elementów jest zapewnienie zwierzętom maksymalnego komfortu. Dzięki matom hodowlanym miejsca przebywania koni czy krów staną się przestrzenią dla nich bezpieczną i bardziej higieniczną.
Nasze maty hodowlane wykazują właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu minimalizują ryzyko upadku, zarówno zwierzęcia, jak i osób, sprawujących nad nimi pieczę. Nasze maty spełniają prymarne funkcje w boksach legowiskowych i obiektach inwentarskich, a także w halach przeznaczonych do wykonywania zabiegów weterynaryjnych.

Maty hodowlane najwyższych standardów
Produkowane przez nas maty są wytwarzane z najlepszej jakości gumy. Ich instalacja nie sprawia kłopotu, a montaż nie zabiera wiele czasu. Jej własności techniczne pozwalają na długotrwałe użytkowanie.

Maty gumowe do stajni

X