Maty hodowlane

Maty hodowlane

Maty do boksow dla koni, krów oraz trzody hlewnej

maty hodowlane
koń na tle stajni wyposażonej w maty hodowlane

Asortyment w Power Rubber jest jedną z najbardziej kompletnych i profesjonalnych ofert mat hodowlanych na rynku. Mogliśmy osiągnąć taki poziom dzięki wysoko wykfalifikowanej kadrze i innowacyjnej technologii. Zapraszamy do kontaktu!

Maty hodowlane – Maty gumowe do Stajni dla Koni
Hodowla zwierząt jest wieloaspektowym zajęciem. Jednym z najważniejszych jej elementów jest zapewnienie zwierzętom maksymalnego komfortu. Dzięki matom hodowlanym miejsca przebywania koni czy krów staną się przestrzenią dla nich bezpieczną i bardziej higieniczną.
Nasze maty hodowlane wykazują właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu minimalizują ryzyko upadku, zarówno zwierzęcia, jak i osób, sprawujących nad nimi pieczę. Nasze maty spełniają prymarne funkcje w boksach legowiskowych i obiektach inwentarskich, a także w halach przeznaczonych do wykonywania zabiegów weterynaryjnych.

Maty hodowlane do stajni dla Koni, Kobył oraz źrebaków najwyższych standardów
Produkowane przez nas maty są wytwarzane z najlepszej jakości gumy. Ich instalacja nie sprawia kłopotu, a montaż nie zabiera wiele czasu. Jej własności techniczne pozwalają na długotrwałe użytkowanie.

Maty gumowe do stajni dla koni, krów oraz trzody chlewnej

Maty hodowlane koni

Maty hodowlane dla koni to rozwiązanie stosowane od wielu lat na zachodzie Europy oraz w Stanach Zjednaczonych Ameryki. Wysoki poziom świadomości o pozytywnym wpływie mat hodowlanych na zwięrzęta, zwiększa ich wolumen użycia. Co warto przypomienić, przekłada to się na redukcję kosztów. Maty gumowe dla koni są inwestycją, która zwraca się szybko jednocześnie podnosząc walory estetyczne.

Maty gumowe do stajni - Zalety

Maty gumowe do stajni
Główną cechą mat do stajni jest ich łatwość w utrzymaniu. Duże lepsza i prostsza niż standardowe rozwiązania w Polsce. Co należy przyznać, moda nadciąga z zachodu Europy, z takich krajów jak Niemcy, Francja, Anglia (Wielka Brytania), gdzie maty gumowe w stajniach są stosowane wielu lat. Dużo prościej jest utrzymać ład i porządek w boksach jak i korytarzach. Jak widać warto wybierać mądrze.