Płyty gumowe na plac zabaw

Płyty gumowe na plac zabaw

Płyty na plac zabaw z granulatu SBR oraz EPDM

maty na place zabaw
Płyty z granulatu gumowego sbr

Płyty gumowe na plac zabaw
Płyty na place zabaw dostępne w szerokiej kolorystyce. Maty gumowe dostępne w wielu grubościach. Certyfikowane jako nawierzchnia bezpieczna. Certyfikacja zgodna z BS EN 1177:2008
Płyty gumowe cennik
Nawierzchnie gumowe oferowane w cenie dostosowanej do ilościa. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania rabatów zwłaszcza dla realizacji Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) z programu Radosna Szkoła.
Nasze maty posiadają właściwe certyfikaty oraz atesty, w tym atesty PZH (Polski Związek Higieniczny). Również są certyfikowane HIC.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyczyść

Mata na Plac Zabaw Czarna

Mata na Plac Zabaw Czarna

(0)
30.26 53.10  Z VATem
maty na place zabaw
Wyczyść

Mata na Plac Zabaw Czerwona

Mata na Plac Zabaw Czerwona

(0)
31.15 60.52  Z VATem

Mata na Plac Zabaw Brązowa

(0)
32.15 60.50  Z VATem
Wyczyść

Płyta z granulatu gumowego Szara

Płyta z granulatu gumowego Szara

(0)
34.05 60.52  Z VATem
Wyczyść

Mata na plac zabaw Jasno Szara

Mata na plac zabaw Jasno Szara

(0)
37.83 68.08  Z VATem
Wyczyść

Płyta SBR Zielona

Płyta SBR Zielona

(0)
37.83 68.09  Z VATem
Wyczyść

Płyta EPDM Żółta

Płyta EPDM Żółta

(0)
49.49 74.99  Z VATem

Płyty SBR i EPDM na place zabaw dla dzieci i najmłodszych

Płyty SBR

Płyty na place zabaw to rodzaj płyt gumowych wyprodukowanych przy użyciu mieszanki gumowej SBR. Skorzystanie z gumy SBR przynosi korzyści w postaci niskiej ceny przy zastosowaniu wysokiej jakości. Dodatkowo, płyty na place zabaw są certyfikowane HIC. SBR to kauczuk butadienowo-styrenowy, charakteryzujący się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, czyli rozdarcia i ścieranie. Jest to materiał odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, więc świetnie sprawdza się na zewnątrz. Płyta SBR cechuje się właściwościami amortyzującymi, co czyni ją idealnym materiałem do wykorzystania na placach zabaw, siłowniach lub salach treningowych. Posiada atest PZH, certyfikat HIC i jest zgodna z normą PN-EN 1177:2018. Co więcej, gumowe nawierzchnie są proste i szybkie w montażu. Zastosowana technologia wyklucza zapadanie się płytek, gwarantując wysoki komfort użytkowania.

Płyty SBR i EPDM

Z racji zapewnienia pełnej gamy kolorystycznej producent płyt SBR stosuje mieszanke SBR i EPDM. Jak powszechnie wiadomo, kolorowe elementy budzą zainsteresowanie wśród dzieci. Dodatkowo płyty na place zabaw zwiększają ich bezpieczeństwo, niwelując ryzyko uszkodzenie, odniesienia kontuzji. Dlatego też, maty noszą nazwę bezpiecznych nawierzchni.

Kolorowe Maty na place zabaw

Kolorowe Maty gumowe dostepne w wielu kolorach. Sprawdź ofertę na maty zielone, żółte, zielone, niebieski czy różowe oraz błękitna. Zapraszamy do kontaktu w celu realizacji zamówienia oraz uzyskania rabatów cennowych.

Płyta na plac zabaw

Podstawowym zadaniem podłoża na placu zabaw jest amortyzacja upadków i ochrona dzieci przed urazami. Najczęściej jest ono wykonane z gumy SBR lub EPDM. Płyta na plac zabaw powinna być miękka, odporna na uszkodzenia mechaniczne i elastyczna. W zależności od modelu i zastosowanego materiału ma grubość od 18 do 100 mm. Płyty muszą być przesiąkalne, wtedy ich montaż jest bardzo łatwy, nie potrzebują instalowania kosztownych systemów drenażowych lub kanalizacyjnych. Co więcej, płyta na plac zabaw musi być antypoślizgowa, łagodzić wibracje i hałas, a także spełniać określone normy i posiadać wymagane atesty (PZH, HIC).

Płyty gumowe na plac zabaw

Są one wykonane najczęściej z granulatu SBR i EPDM. Płyty gumowe na place zabaw występują w kilku wariantach wymiarowych- mają różną długość, szerokość i grubość. Charakteryzują się łatwym montażem, szczelnymi i stabilnymi połączeniami gwarantującymi bezpieczeństwo i długo żywotność. Płyty gumowe na plac zabaw mogą być montowane na podłożu betonowym, asfaltowym lub warstwie ubitego żwiru. Instalowane celem ochrony dzieci przed urazami. Ich głównym zadaniem jest minimalizowanie skutków upadku z wysokości. Co więcej, muszą być przesiąkalne, antypoślizgowe, elastyczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Płytki gumowe

Płytki gumowe na place zabaw wykonane są z materiału SBR lub EPDM. Cechują się wysokimi właściwościami amortyzującymi, chronią przed potencjalnymi urazami. Są wybarwione w jednej strukturze, dzięki temu narożniki płytek się nie wywijają, wyglądając estetycznie przez wiele lat. Są bardzo łatwe w montażu. Można je zainstalować na niemalże każdym podłożu. Płytki gumowe są stabilnie i szczelnie łączone zapewniając całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, ich największymi zaletami są właściwości antypoślizgowe, mrozoodporne i wodoprzepuszczalne.