Płyty gumowe na taras

Maty gumowe na taras balkon

Płyty gumowe na balkon pozwalają zwiększyć komfort poruszania się po tarasach oraz balkonach. Dodatkowo, zwiększają walory estetyczne redukując uczucie zimnego podłoża.

Maty gumowa na balkon i taras to produkty wykonane z mieszanki SBR dedykowane do zastosowania w kategorii typu Sport, dzięki swojej dużej wytrzymałości. Wybierz właściwy kolor płyt SBR.

Oferty na Płyty SBR

Rozmiar płyt SBR pozwala na łatwy montaż, który można wykonać w pojedynkę, dzięki właściwym wymiarą naszej formy. Mata gumowa od Producenta wyrobów SBR. W naszej ofercie znajdziesz inne produkty gumowe.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków handlowych na taras z płyt SBR.

maty na place zabaw

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Płyty tarasowe SBR

Płyty na taras

Płyty na taras produkowane są w formie kwadratów. Długość boku jednego elementu do 500mm. Zastosowanie takiej formy ułatwia montaż do istniejących już tarasów i balkonów. Płyty są idealnym rozwiązaniem dla redukcji uczucia chłodu. Stosowane powszechnie na zachodzie Europy jako nawierzchnia na tarasach, balkonach oraz dachach jest bardzo popularna oraz zaakceptowana przez społeczeństwo.

Kolorowe Płyty gumowe

Płyty na taras produkowane są w wielu wariantach kolorystycznych. Ta cecha przyciąga uwagę zarówno dzieci, czyli najmłodszych, ale również i osób starszych. Ich zastosowanie redukuje uczucie chłodu w przypadku spacerów na boso, tj. bez kapci czy bez innego obuwia. Pozwala na swobodne spacerowanie oraz podziwianie widoków dzięki właściwością izolacyjnym. Dodatkowo dostawa bezpośrednio od Producenta wyrobów gumowych umożliwia wybór właściwego koloru.

Mata gumowa o trwałym kolorze

Oferowana mata gumowa z racji zastosowania kolorowego granulatu wykonanego z dedykowanej mieszanki gumowej jest odporne na promieniowanie UV.

Jakie to przynosi korzyści?

Powoduje to trwałość zachowania koloru – dostępne kolory z palety RAL, który można dobrać na balkon dostosowując do koloru naszej elewacji.

Wykładzina balkonowa całoroczna

Nasze płyty gumowe na taras stosowane są jako wyposażenie całoroczne. Wykładzina balkonowa powinna spełniać taką funkcję. Umożliwiać łagodniejsze i wygodniejsze poruszanie się zarówno w gorące dni, jak i w te, w których temperatura jest ujemna, czyli poniżej zera stopni w skali Celsjusza. Wykładziny balkonowe chronią od zimna oraz zachowują kolor. Warto dodać, że posiadamy szeroką gamę wariantów kolorystycznych z palety RAL. Umożliwiamy wybór wśród następujących kolorów:

 • Czarny
 • Czerwony
 • Brązowy
 • Szary
 • Żółty
 • Jasno Szary
 • Niebieski
 • Zieony
 • Różowy

Oferujemy również produkcję na mat gumowych w dedykowanym kolorze. Należy wtedy przekroczyć minimum produkcyjne.

Wykładzina tarasowa

Taras to coraz częstszy element wchodzący w skład domów jednorodzinnych, bliźniaków czy mieszkań w blokach mieszkalnych. W zależności od powierzchni, już do 2m2, aż po wielkie powierzchnie nawet do 160m2 można w łatwy sposób zastosowań wykładzinę tarasową, która nadaje charakteru oraz zwiększa komfort poruszania się w każdych warunkach atmosferycznych. Powierzchnia gumowa jest antypoślizgowa.

Bezpieczne maty na place zabaw dla najmłodszychMaty gumowe dostępne w wielu wariantach kolorystycznych znajdziesz również stosowane jako mata na plac zabaw. Kolorowy ogród umożliwia zwiększa poziom bezpieczeństwa dla najmłodszych. Dodatkowo, dzięki certyfikacji maty gumowe nie potrzebują serwisu.

Maty gumowe dostępne w wielu wariantach kolorystycznych znajdziesz również stosowane jako mata na plac zabaw. Kolorowy ogród umożliwia zwiększa poziom bezpieczeństwa dla najmłodszych. Dodatkowo, dzięki certyfikacji HIC maty gumowe nie potrzebują serwisu. Dodatkowo, chronią elementy ciała , takie jak:

 1. Głowa
 2. Łokcie
 3. Kolana
 4. Dłonie
 5. Ręce

przed uszkodzeniem, tj. pozwalają zachować je w zdrowej kondycji.

Łatwy montaż mat gumowych na tarasie

Jak już wspomnialiśmy, stosowana forma podczas produkcji, umożliwia łatwy montaż. I tak, już jedna osoba może zamontować nasze wyroby. Oto schemat jak należy montować wyroby gumowe na tarasach i balkonach:

 1. Zaczynamy od oczyszczenia powierzchni, na której mają leżeć płyty. Możemy wykonać to przy pomocy odkurzacza bezworkowego, workowego, czy nawet szczotki i szufelki.
 2. Weryfikujemy, czy stan naszego tarasu jest właściwy. Jeżeli występują liczne zagłębienia w posadce, warto uzupełnić je przy pomocy szybkoschnącej wylewki. Po odczekaniu, aż wyschnie wracamy do montażu.
 3. Rozkładamy gumowe płyty obok siebie łącząc je kołkami. Po dwa kołki na jedną, łączoną krawędź.
 4. Docinamy przy pomocy noża tapicerskiego wystające elementy zdejmując je wcześniej. Po docięciu dokładamy właściwej długości element do ułożonych już elementów.
 5. Sprzątamy pozostałości, wyrzucają odcinki do kosza w celu jego recyklingowi.
 6. Cieszymy się z zabezpieczonego balkonu przy pomocy gumowych płyt sbr.