Maty na Siłownie

Maty na Siłownie

Maty Gumowe na siłownie, czyli Nawierzchnie Ochronne do obiektów Fitness

maty na siłownie

Maty na Siłownie
Najlepsze Maty na Siłownie to Maty Gumowe. Maty, których głównym celem jest redukcja hałasu, czyli wyciszenie.

Rodzaje Mat na Siłownie
Nasze wyroby gumowe w kategorii mat do siłowni to:
Maty puzzle – Maty polecane do małych pomieszczeń. System łączeń nadaje charakteru. Proste rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.
Maty gumowe w rolkach – Maty cechuje łatwy montaż na dużych powierzchniach. Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla targów, czy eventów. W ciągu kilku godzin można zabezpieczyć posadzkę o powierzchni ponad 500m2.
Maty do martwego ciągu – Montaż dłuższy niż przy rolce, ale podobny do Puzzli. Zdecydowanie Najgrubsze Maty! Każdy element podłogi będzie zabezpieczony.

Dostępne Grubości Mat do Siłowni
W naszej ofercie posiadamy maty w rolkach o grubości od 6mm, przez 8mm, aż do 10mm. Maty w rolce o niższej wysokości są idealnym rozwiązaniem dla zabezpieczenie podłogi pod maszynami typu fitness, takimi jak: bieżnie, czy rowerki.
Maty puzzle to maty o grubości od 10mm, przez 15mm i 20mm do 25mm.
Maty do Martwego ciągu to najgrubsze maty. Maty mogę mieć wysokość nawet 80mm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

(0)
44.99 79.99 - 10%
Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10
Clear

Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 6

(0)
64.99 69.99 - 7%
maty gumowe na siłownie
Clear

Mata do ćwiczeń antypoślizgowa 10mm GUZIEC

(0)
89.99 99.99 Sale
Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10
Clear

Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 8

(0)
89.99 99.99 - 10%
Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10
Clear

Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10

(0)
99.99 109.99 - 8%
maty fitness
Clear

Mata do Siłowni 15mm GUZIEC

(0)
109.99 119.99 
mata do silowni szara
Clear

Podłoga do siłowni 20mm GUZIEC

(0)
119.99 129.99 

Podłogi gumowe pod sprzęt do ćwiczeń do siłowni i obiektów fitness chronią i zabezpieczają podłoże

Podłogi gumowe do obiektów sportowych

maty sportowe w rolkach
mata sportowe gumowa w rolce stosowane jako podłogi gumowe

Podłogi gumowe są powszechnie stosowane w wielu miejscach zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Podłogi gumowe mogą być wykonane z gumowych płyt, z mat, z kostki gumowej, z wykładziny gumowej, czyli gumy rozwijanej z rolki.

Zarówno mieszanka gumowa, z której będzie wykonany dany produkt, jak i rodzaj powierzchni, na jakim ma być stosowana podłoga gumowa ma ogromne znaczenie. Jako producent w swoim sklepie oferujemy szeroki wybór asortymentu, a materiał, z jakiego jest wykonany, zależy od zastosowania.

Maty na siłownie

maty gumowe na siłownie
Maty na siłownie

Firma Power Rubber zajmuje się produkcją gumowych mat na siłownie. Charakterystycznymi właściwościami dla tego rodzaju podłogi jest niezwykła elastyczność, odporność na odkształcenia, wgniecenia. Duża wytrzymałość na ścieranie np. poprzez powtarzalne serie ćwiczeń czy sprzęt sportowy, amortyzacja i wyciszenie hałasu. Niemniej ważną cechą jest łatwość w utrzymaniu czystości, prosty montaż czy atrakcyjny wygląd.

W naszym sklepie mogą Państwo spotkać maty gumowe w formie puzzli, w rolkach oraz specjalne maty do martwego ciągu. Należy sprecyzować miejsce, w którym danego rodzaju wykładzina ma się znaleźć i odpowiednio dobrać grubość nawierzchni zabezpieczającej. W naszej ofercie znajdują się rodzaje gumy od grubości 6mm, aż do 80mm.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w razie jakichkolwiek wątpilości. Nasza wyspecjalizowana kadra z chęcią podpowie jaki rodzaj nawierzchni wybrać w zależności od zastosowania czy powierzchni.

Podłogi sportowe

Wyposażenie Siłowni- Maty na podłogę
Podłogi sportowe

W swojej ofercie posiadamy nawierzchnie odpowiednie jako podłogi sportowe: na siłownie- antypoślizgowe, elastyczne, wytrzymałe na ścieranie i zniszczenia mechaniczne np. do crossfitu lub w miejscu podnoszenia wolnych ciężarów, na basen lub tor kolarski itp. Firma Power Rubber również ma gumowe podłogi na plac zabaw, atestowane aby mieć pewność, że bawiące się dzieci są bezpieczne. Nasze wyroby gumowe są również stosowane w halach przemysłowych lub w zaciszach domowych osłaniając powierzchnie garaży, balkonów czy tarasów.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów oraz do kontaktu. Na wszelkie pytania i wątpliwości z chęcią udzieli odpowiedzi nasza wyspecjalizowana kadra.

Podłoga gumowa do siłowni

Jeżeli poszukujesz właściwego zabezpieczenia podłogi w siłowni, warto wybrać maty gumowe. Wykonane z solidnej gumy wpływają pozytywnie na użytkowanie oraz na zabepieczenie oraz ochronę posadzki. Wybierz rozsądnie!
Zapraszamy do przesyłania zapytania na duże powierzchnie.
W swojej ofercie produkujemy maty gumowe o dowolnej grubości. Zapraszamy do współpracy.
Maty gumowe do siłowni
Maty amortyzujące drgania oraz zabezpieczające podłogę wykonaną z płytek, paneli czy marmuru powinny być wykonane z litej gumy, a nie z maty piankowej. Mata gumowa do siłowni pozwala na zachowanie podłogi w jej pierwotnym stanie. Również powierzchnie gumowe niwelują hałas, co zwiększa komfort wśród osób ćwiczących na sali fitness, siłowni, innym obiekcie sportowym. Nasze gumowe nawierzchnie stosowane są również jako maty gumowe do siłowni domowej. Zapraszamy!

Mata sportowa

Mata sportowa to mata, która powinna umożliwiać wykonywanie ćwiczeń sportowych w specjalistycznych warunkach. Podnoszenie ciężarów, w tym własnego ciało, zajęcia grupowe jak np. TRX czy CrossFit to ćwiczenia, które wymagają mat sportowych. W zależności od wykonywanego ćwiczenia warto zastosowań właściwą grubość mat sportowych, aby zadbać o podłogę. Również od docelowego użycia można użyć mat w formacie plyt lub w rolkach.

Mata w rolce do siłowni

Mata w rolce do siłowni jest produkowana o szerokości 100cm, czyli 1metra. Długość rolki jest możliwa w odcinkach:

 • 5 metrów
 • 10 metrów
 • 15 metrów
 • 20 metrów

Mata w rolce do siłowni - Dostępne Grubości

Grubości mat w rolce, które oferujemy to:

 • 2 mm
 • 3 mm
 • 4 mm
 • 5 mm
 • 6 mm
 • 7 mm
 • 8 mm
 • 9 mm
 • 10 mm

Podłoga do siłowni domowej

podłoga do domowej silowni
Podłoga gumowa do siłowni

Jeżeli zastanawiasz się jaką zastosować podłogę do siłowni domowej sprawdź nasz szeroki wybór na wykładziny gumowe. Oferujemy zarówno maty puzzle jak równiez maty z rolki oraz maty do martwego ciągu – grube maty do ćwiczeń, które redukują hałas – podnosząc troskę o naszych sąsiadów. Jeżeli jednak twój sąsiad to somsiad – podłoga do domowej siłowni powinna być wystarczająco wysoka, aby zredukować powstały hałas oraz dźwięki sprzyjające odkładaniu sprzętu sportowego.

Mata amortyzująca pod ciężary

Maty amortyzujące pod ciężary posiadają właściwości tłumiące drgania dzięki wykonaniu z mieszanek gumowych SBR i EPDM. Produkcja mat jest na następujące grubości:

 • 10mm
 • 15mm
 • 20mm
 • 25mm
 • 30mm
 • 35mm
 • 40mm
 • 50mm
 • 60mm
 • 80mm

W zależności od zapotrzebowania doradzamy jaką grubość powierzchni amortyzujących wybrać. Dla większych ciężarów warto zadbać lepiej o podłoże i tłumić i wyciszać uderzenia bardziej stosując grubsze rozwiązania. Tutaj zalecamy płyty o grubości 35mm, zwłaszcza dla zastosowania jako podłoga crossfit czy jako mata pod martwy ciąg.

Maty na siłownie Warszawa

Jeżeli poszukujesz mat na siłownie w Warszawie i okolicach to zapraszamy do POWER Rubber. Idealna lokalizacja przy zjeździe z Autostrady A2 oraz obwodnicy S8 Warszawy stanowi idealny punkt komunikacyjny. Pobliski zakład produkcyjny w odległości 7km od Pruszkowa idealnie wpasowywuje się w połączenie jakości oraz dostępności mat do siłowni.

Maty gumowe z kolorowymi drobinkami

Oferta na maty gumowe do obiektów sportowych ma duży wpływa na wystrój. Dzięki możliwości zastosowania kolorowych drobinek z mieszanki EPDM wpływamy pozytywnie na atmosfere w danym obiekcie. I tak możemy zaoferować maty puzzle oraz nawierzchnie gumowe w rolce w czarnej kolorystyce z drobinkami w następujących kolorach:

 • żółty
 • szary
 • czerwony
 • zielony
 • granatowy
 • fioletowy
 • pomarańczowy
 • różowy
 • błękitny

Warto zastanowić się nad wyborem koloru. Ma to duży wpływ na wystrój. Jasna podłoga rozjaśnia znacząco sale fitness. Ciemna podłoga stwarza bardziej rygorystyczny klimat. Dodatkowe nakropienia na nawierzchni gumowe do siłowni nadaje charakteru. Czerwone kropki są najbardziej popularne, a zaraz za nimi: niebieskie. Warto dobrać również maty z szarymi kropeczkami. Jest to najschludniejsze rozwiązanie, które pozwala elegancko wyposażyć obiekt sportowy w nawierzchnie zabezpieczające podłogę.

Nawierzchnie sportowe do obiektów klasy fitness oraz szkół

nawierzchnia gumowa do siłowni
nawierzchnia gumowa do siłowni czarna w pomarańczowe kropki

Rozwój świadomości o możliwościach uszkodzenia ciała powoduje inwestycje w elementy wyposażenia sportowego. Coraz częściej potrzebą jest również troska o dzieci i młodzież, dlatego też szkoły inwestują w właściwe, bezpieczne nawierzchnie sportowe zwiększające poziom bezpieczeństwa. Przykład realizacji jest produkcja pogłogi gumowej do szkoły podstawowej w mieście stołecznym Warszawa. Dzięki wyedukowanej kadrze, szkoła większa bezpieczeństwo swoich wychowanków stosująć wyroby od POWER Rubber. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc troszczyć się o najmłodszych.

Maty pod sprzęt na siłownie - bieżnie, rowerki oraz atlas

Maty pod sprzęt na siłownie puzzle oraz w rolce to najlepsze rozwiązanie do obiektów publicznych typu:

 • szkoły podstawowe
 • licea ogólnokształcące
 • technika
 • szkoły zawodowe
 • uczelnie wyższe takie jak:
   akademie
   politechniki
   uniwersytety

Najczęściej w typ obiektach występują maszyny fitness, które pozwalają na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń – redukują możliwość uszkodzenia ciała. Dla tego typu rozwiązań warto zastosować sprawdzone maty ochronne na siłownie. Wyciszają, zabezpieczają, chronią oraz nadają charakteru obiektowi sportowemu. A jak wiemy, profesjonalnie wyposażone obiekty zachęcają do zaangażowania.

Podłoga pod wolne ciężary - Wybierz Właściwie

Podłoga pod wolne ciężary powinna zostać wybrana właściwie.

Warto zastanowić się nad następującymi kwestiami:

 • kto będzie przychodził ćwiczyć w naszej siłowni?
 • której płci będzie więcej wśród osób ćwiczących?
 • Jakim ciężarem będą wykonywać ćwiczenia nasi uczestnicy zajęć?
 • Czy odbywają się lub mają odbywać się w tym miejscu zajęcia grupowe?

Jak widać, strefa wolnych ciężarów jest miejscem właściwym zarówno dla Kobiet jak i dla Mężczyzn. Kiedy jednak to męski gatunek przychodzi częściej, warto wybrać grubszą podłogę pod wolne ciężary.

X