Maty do Martwego Ciągu

Podłogi gumowe pod martwy ciąg

Maty do martwego ciągu to rodzaj pokrycia podłogi, która jest niezbędnym elementem wyposażenia w każdej profesjonalnej siłowni. Dzięki nim, ćwiczenia będą bezpieczne, a mięsnie i stawy mniej narażone na kontuzje. Maty są odporne na uszkodzenia, wytrzymują znaczne obciążenia, a także mają właściwości antypoślizgowe. Wykonane są w formie czworoboku, który można swobodnie łączyć i dopasowywać do wybranych powierzchni.

maty do martwego ciągu

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Maty do martwego ciągu

Odpowiednio wyrzeźbiona sylwetka jest obiektem pożądania ludzi niezmiennie od zarania dziejów. By ją osiągnąć, trzeba wykonywać treningi, zadbać o odpowiednią dietę i wykazać się sporą wytrwałością. Droga do sukcesu jest długa, ale warta zachodu. Jednak, aby finał naszych starań okazał się zadowalający, trzeba korzystać z odpowiednich pomocy w miejscu bezpiecznym i komfortowym. Dzięki matom do martwego ciągu wykonanym z wysokiej jakości materiałów jest to jak najbardziej możliwe.

Zastosowanie mat do martwego ciągu

Maty gumowe do martwego ciągu to jeden z najlepszych rodzajów podłogi, który chroni sprzęt i podłogę przed uszkodzeniami oraz poprawia komfort użytkowania. Cechuje je elastyczność i wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdzająsię zarówno w siłowniach komercyjnych, jak i domowych. Są również popularnym wyborem, w takich miejsach jak:

  • place zabaw
  • garaże
  • sale fitness
  • sale gimnastyczne
  • bosika szkolne
  • sale treningowe sportów walki

Korzyści ze stosowania mat do martwego ciągu

Maty do martwego ciągu to połączenie funkcjonalności, wydajności, bezpieczeństwa i estetyki. Cechuje je niesamowita wytrzymałość na czynniki towarzyszące intensywnej aktywności ruchowej, wysoka trwałość i niskie koszty utrzymania. Poznaj najważniejsze korzyści ze stosowania naszych mat gumowych, oto one:

Amortyzacja i izolacja akustyczna

Podłoga gumowa absorbuje i amortyzuje uderzenia, redukując wibracje spowodowane intensywnymi ćwiczeniami oraz użyciem ciężkiego sprzętu (np. sztangi). Redukują poziom hałasu i zapobiegają jego nadmiernemu rozpraszaniu po całym budynku.

Odpowiednia przyczepność i bezpieczeństwo

Antypoślizgowa powierzchnia idealnie nadaje się do intensywnych treningów. Zapewnia odpowiednią przyczepność, minimalizując ryzyko przypadkowego potknięcia się, poślizgnięcia lub niebezpiecznego upadku.

Opłacalna inwestycja

Jedną z kluczowych zalet gumowej podłogi jest jej niezwykła trwałość. Oferowane przez nas maty do martwego ciągu wytrzymują najbardziej intensywne i najcięższe treningi, w tym nieustanne uderzanie ciężarami. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz intensywne użytkowanie są niezwykle opłacalnym i bezpiecznym rozwiązaniem na długie lata.

Estetyczny wygląd

Gumowe maty to bezkonkurencyjny wybór pokrycia podłogi na siłowni, który zapewnia ogólną estetyką oraz atrakcyjność wizualną. Nawet w miarę upływu czasu, nie ma obaw o uszkodzenia i plamy. Maty podnoszą prestiż obiektu sportowego i nadają mu profesjonalnego charakteru.

Ochrona podłogi i maszyn

Podłoga gumowa na siłownię chroni posadzkę przed zarysowaniami, odpryskami i innymi uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami sprzętu (hantli, sztangi) o ziemię. Dzięki właściwościom hydrofobowym nie chłonie rozlanych płynów, zapobiegając rozwojowi grzybów i pleśni. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia maty zapobiega również niepożądanemu przemieszczaniu się ławek i innego sprzętu po siłowni.

Wysoki komfort użytkowania / ochrona stawów

Bardzo istotną zaletą gumowych mat są właściwości przeciwzmęczeniowe. Chronią przed zmęczeniem spowodowanym przez twarde podłogi, takie jak beton lub drewno. To ergonomiczne rozwiązanie, które redukuje zmęczenie mięśni i stawów, znacząco podnosząc komfort podczas treningu.

Łatwy montaż i utrzymanie czystości

Oferowane przez nas maty gumowe do martwego ciągu składają się z płytek w kształcie czworoboku, które idealnie do siebie pasują. Pomiędzy pojedynczymi płytkami nie ma żadnych szczelin, przez które mógłby się przedostać brud i wilgoć. Maty nie chłoną rozlanych płynów i wilgoci, dzięki czemu są odporne na rozwój pleśni i grzybów. Są łatwe w utrzymaniu czystości.W razie potrzeby wymiany gumowej płytki, nie trzeba demontować całej podłogi – jedynie pojedynczy element.

Dlaczego warto kupić maty do martwego ciągu w PowerRubber?

W Power Rubber oferujemy wysokiej klasy maty do martwego ciągu, które zapewniają optymalną ochronę podłogi przed uszkodzeniami, są łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji. Dostępne w postaci kwadratów, które można idealnie dopasować do każdej przestrzeni. Szwy są bardzo szczelne, co zapewnia spójny i estetyczny wygląd, a także sprawia, że pod podłogę nie dostanie się wilgoć ani brud. Ofertowane przez nas maty do martwego ciągu są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Nie ścierają się ani nie blakną z upływem czasu. Są odporne na instensywne użytkowanie i potwarzające się uderzenia ciężkiego sprzętu. To bez wątpienia opłacalna inwestycja na długie lata!

Podłoga Crossfit

Podłoga do pomostów ciężarowych

Podłoga do pomostów ciężarowych to również specjalistyczne miejsce dedykowane dla zastosowania mat DZIK. Ograniczenie metalową ramą zwiększa profesjonalny wygląda oraz bezpieczeństwo użytkowania.