Maty do Martwego Ciągu

Podłogi gumowe pod martwy ciąg

Przedstawiamy Państwu maty do martwego ciągu, które są absolutnym must havem w każdej profesjonalnej siłowni. Dzięki niej ćwiczenia będą bezpieczne, a mięśnie i stawy nienarażone na kontuzje.

Maty do martwego ciągu
Odpowiednio wyrzeźbiona sylwetka jest obiektem pożądania ludzi niezmiennie od zarania dziejów. By ją osiągnąć, trzeba wykonywać treningi, zadbać o odpowiednią dietę i wykazać się sporą wytrwałości. Droga do sukcesu jest długa, ale warta zachodu. Jednak, aby finał naszych starań okazał się zadowalający, trzeba korzystać z odpowiednich pomocy w miejscu bezpiecznym i komfortowym. Dzięki matom do martwego ciągu wykonanym z wysokiej jakości materiałów, jest to jak najbardziej możliwe.

Maty do martwego ciągu – must have na każdej siłowni
Prezentowana mata wykazuje podręcznikowe właściwości. Jest odporna na uszkodzenia, wytrzymuje znaczne obciążenie i ma właściwości antypoślizgowe. Nasze maty są wykonywane w formie czworoboku, który można swobodnie łączyć i dopasowywać do wybranych powierzchni. Dzięki nim Państwa siłownia stanie się profesjonalnym punktem, który będzie zrzeszał pasjonatów zdrowego trybu życia i admiratorów idealnej sylwetki.

maty do martwego ciągu

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Podłoga Crossfit

Podłoga do pomostów ciężarowych

Podłoga do pomostów ciężarowych to również specjalistyczne miejsce dedykowane dla zastosowania mat DZIK. Ograniczenie metalową ramą zwiększa profesjonalny wygląda oraz bezpieczeństwo użytkowania.