Maty do Martwego ciągu

Oferujemy Maty do Martwego Ciągu w Grubości od 35mm. Pozwalają na zabezpieczenie podłogi w siłowni przed największymi ciężarami. Celem zastosowania naszych mat jest również redukcja występującego hałasu. Maty pod martwy ciąg wyciszają, zwłaszcza przy odkładaniu, bądź rzucaniu sztangi.

Maty pod ciężary olimpijskie- Zadbaj o sąsiadów.

Jak łatwo zadbać o swoich sąsiadów, aby byli zadowoleni podczas naszych treningów siłowych? Wystarczy zastosować maty pod ciężary. Maty z racji swojej wysokości, wyciszają oraz redukują wibrację- co jest typowym bodźcem fizycznym trafiającym w ego naszych pobliskich lokatorów. Gumowa mata pozwala również na redukcję tego zjawiska występującego przy rzucaniu dużych ciężarów.

Maty pod duże ciężary- Maty CrossFit

Jeżeli należysz do Największych z największych, trenujesz 24 godziny w tygodniu- zadbaj o swoich najmniejszych-Dzieci. Ćwicz aktywnie w uśmiechem swoich Najbliższych. Pozwól im na spokojny sen, bez zbędnych wstrząsów. Nasze maty produkujemy, aż do 80mm grubości, co pozwala osiągnąć wyciszenie naszych aktywności fizycznych. Maty są najlepszym rozwiązaniem dla Strongmen-ów. Odporne na duże ciężary.

Maty na Siłownie

Mata do siłowni DZIK 35

64.99 

Maty na Siłownie

Mata do siłowni DZIK 45

74.99 

Maty na Siłownie

Mata do siłowni DZIK 60

89.99 

Maty na Siłownie

Mata do siłowni DZIK 80

99.99