Maty Fitness Puzzle

Maty treningowe typu puzzle - Gumowa podłoga do domu i obiektów sportowych

Power Rubber dysponuje profesjonalnym podłożem dla ludzkich aktywności fizycznych – matami fitness puzzle. Dzięki nim będzie można oddawać się swoim pasjom, bez potrzeby martwienia się o ryzyko kontuzji. Nasze maty fitness puzzle staną się bezcenną wartością w Państwa pomieszczeniach, które pozwolą uniknąć wielu przykrych konsekwencji.

Maty fitness puzzle
Każdy z nas marzy o zgrabnej sylwetce. Zajęcia z fitnessu, treningi na siłowni czy wszelkie im pokrewne aktywności nam to umożliwiają. Jednak oprócz zapału, wytrwałości i miejsca potrzeba jeszcze jednej rzeczy – gwarancji bezpieczeństwa. Bez niej nie będziemy w stanie maksymalnie zaangażować się w ćwiczenia, bojąc się o powstanie kontuzji przy niefortunnym upadku. Dzięki Power Rubber już nigdy nie będą się Państwo musieli tym martwić.
Maty fitness puzzle są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Proces ich produkcji odbywał się w oparciu o bieżącą wiedzę i z pomocą innowacyjnych maszyn. Dzięki temu są one przedstawicielami najwyższego standardu.

Maty fitness puzzle – dobrze się składa
Za sprawą ich elastycznej formy puzzli można układać z nich dowolne kształty tak, by dopasowały się do powierzchni sali ćwiczeniowej.

maty gumowe na siłownie

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nawierzchnia ochronna - puzzle

Segmentowe maty sportowe

Mata do siłowni GUZIEC 25 CzarnoCzerwona
Segment maty do silowni w kształcie puzzla

Jednym z wielu produktów oferowanych przez naszą firmę są gumowe segmentowe podłogi do siłowni, sal fitness w kształcie puzzli. Segmentowa mata sportowa dzięki nietypowemu kształtowi umożliwia łatwy montaż oraz dopasowanie do każdego rodzaju nawierzchni. Mata „puzzle” sprawdzi się jako doskonałe rozwiązanie dla domowych siłowni. Jej montaż jest prosty, a w razie potrzeby można taką mate treningową zdemontować i przechować w niewielkiej przestrzeni.

Maty treningowe w kształcie puzzli są antypoślizgowe, amortyzujące o bardzo dobrych właściwościach elastycznych. Poprzez wykorzystanie najlepszych mieszanek granulatu gumowego firma Power Rubber zapewnia gwarancje bezpieczeństwa podczas ćwiczeń lub innego użytkowania.

Mata puzzle do siłowni - Gumowe podłogi do siłowni

Mata puzzle do siłowni to jedne z najlepszych rozwiązań do pomieszczeń sportowych, w których warto zabezpieczyć podłogę. Gumowe podłogi do siłowni jak sama nazwa wskazuje, pozwalają redukować hałas powstały podczas wykonywania ćwiczeń. Co więcej, redukcja drgań również jest możliwa dzięki wykonaniu z mieszanki gumowej. Redukcja dźwięku, drgań oraz wibracji sprzyja przy zastosowaniu wyrobów gumowych od POWER Rubber.