Maty Fitness Puzzle

Maty Fitness Puzzle

Power Rubber dysponuje profesjonalnym podłożem dla ludzkich aktywności fizycznych – matami fitness puzzle. Dzięki nim będzie można oddawać się swoim pasjom, bez potrzeby martwienia się o ryzyko kontuzji. Nasze maty fitness puzzle staną się bezcenną wartością w Państwa pomieszczeniach, które pozwolą uniknąć wielu przykrych konsekwencji.

Maty fitness puzzle
Każdy z nas marzy o zgrabnej sylwetce. Zajęcia z fitnessu, treningi na siłowni czy wszelkie im pokrewne aktywności nam to umożliwiają. Jednak oprócz zapału, wytrwałości i miejsca potrzeba jeszcze jednej rzeczy – gwarancji bezpieczeństwa. Bez niej nie będziemy w stanie maksymalnie zaangażować się w ćwiczenia, bojąc się o powstanie kontuzji przy niefortunnym upadku. Dzięki Power Rubber już nigdy nie będą się Państwo musieli tym martwić.
Maty fitness puzzle są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Proces ich produkcji odbywał się w oparciu o bieżącą wiedzę i z pomocą innowacyjnych maszyn. Dzięki temu są one przedstawicielami najwyższego standardu.

Maty fitness puzzle – dobrze się składa
Za sprawą ich elastycznej formy puzzli można układać z nich dowolne kształty tak, by dopasowały się do powierzchni sali ćwiczeniowej.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

maty gumowe na siłownie
Clear

Mata do ćwiczeń antypoślizgowa 10mm GUZIEC

(0)
69.99 89.99  Sale
maty fitness
Clear

Mata do Siłowni 15mm GUZIEC

(0)
76.99 88.99  Sale
mata do silowni szara
Clear

Podłoga do siłowni 20mm GUZIEC

(0)
86.99 98.99  Sale
X