Maty Gumowe w Rolce

Maty Gumowe w Rolce

Każda siłownia powinna wyróżniać się nie tylko doświadczonym personelem i niezawodnym sprzętem, ale także bezpieczną przestrzenią do ćwiczeń. Dlatego w Power Rubber stworzyliśmy ofertę profesjonalnych mat gumowych sprzedawanych w rolkach, które podniosą komfort w Państwa obiekcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Maty gumowe rolka
Oferujemy maty gumowe, które dzięki swojej grubości, a także strukturze skutecznie zabezpieczą podłogę w każdym miejscu, gdzie uprawia się aktywności fizyczne. Wybór naszej nawierzchni generuje wiele korzyści dla swoich użytkowników. Po pierwsze izoluje od zimna. Po drugie amortyzuje upadki, które są przecież nieodłącznym elementem fizycznych zmagań. Ma przy tym właściwości wyciszające. Podczas upuszczenia sztango inni użytkownicy siłowni nie odczują dyskomfortu dźwiękowego. Jednym z licznych zalet maty jest także właściwość antypoślizgowa i zwiększanie przyczepności podczas ćwiczeń.

Maty gumowe rolka – must have w Twojej siłowni
Nasze maty gumowe zostały wykonane z najlepszych mieszanek gumy. Ten rodzaj powierzchni sprawdza się również w garażach i warsztatach. Sprzedaż w rolce jest bardzo wygodną opcją, dlatego że nie będzie kłopotu z jej instalacją – dopasują ją Państwo do każdego metrażu.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10
Clear

Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 6

(0)
64.99 69.99  - 7%
Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10
Clear

Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 8

(0)
89.99 99.99  - 10%
Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10
Clear

Maty do Siłowni Rolka ORZEŁ 10

(0)
99.99 109.99  - 8%
X