Odboje Gumowe

Odboje i odbojniki rampowe wykonane z gumy

Odboje gumowe redukują skutki drgań i uderzeń
W bogatej ofercie Power Rubber znajdą Państwo odboje gumowe wysokiej jakości. Ich wysokie standardy są wynikiem kooperacji grupy profesjonalistów, korzystających z innowacyjnych strategii produkcyjnych. Dzięki ich nieocenionej wiedzy oraz nowoczesnemu parkowi technologicznemu Power Rubber wnosi na rynek wytworów gumowych przedmioty solidne i służące swoim użytkownikom przez szereg lat.

Odboje gumowe do przeczep i przyczepek bezpośrednio od Producenta POWER Rubber
Odboje gumowe są tym elementem gumowym, który ma za zadanie pochłonąć całą siłę uderzenia – rozkłada się ona na odbojniku. Dzięki temu chroni przestrzeń, poszczególne przedmioty a nierzadko i ludzkie życie. Nasze odboje są wykonane ze specjalistycznych mieszanek gumy. Dzięki temu ich struktura wykazuje dużą wytrzymałość na zniszczenia mechaniczne. Odboje są odporne także na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV czy silne wiatry i deszcze.

Profesjonalne odboje gumowe samochodowe
W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć odboje parkingowe, kliny pod koła, odbojnice rampowe czy odbojniki gumowe. Każdy z nich sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Odbojniki gumowe samochodowe i odboje gumowe rampowe to właściwy zestaw do redukcji skutków uderzeń
Tylko najwyższej jakości materiały są w stanie zapewnić skuteczne działanie odbojnic gumowych. Profesjonalna kadra i nowoczesne metody produkcji umożliwiają nam zaoferowanie Państwu niezwykle wytrzymałych odbojnic przemysłowych, które znakomicie absorbują energię, przyjmując na siebie i pochłaniając siłę uderzenia. To sprawia, że bardzo dobrze chronią krawędzie ścian, maszyn i pojazdów. Minimalizują ryzyko zniszczeń spowodowanych przez uderzenia lub otarcia, nieuniknione podczas pracy w niektórych branżach i gałęziach przemysłu. W naszej ofercie znajdują się odbojniki parkingowe, rampowe, odboje gumowe i kliny pod koła . Elastyczność i trwałość zastosowanych materiałów sprawiają, że nasze produkty służą użytkownikom przez wiele lat, potwierdzając swoją skuteczność w rozmaitych branżach i zastosowaniach: od warsztatów motoryzacyjnych i parkingów po place budowy oraz transport wodny. Zarówno klienci biznesowi, jak i prywatni, doceniają solidność naszych odbojników przemysłowych i trwałość zastosowanych materiałów.

Odbojnica Rampowa 510x250x100

Pokaż Filtry

Odbojnice gumowe chronią i zabezpieczają

Odbojnice gumowe Producent POWER Rubber

odboj gumowy do samochodu i na rampe w magazynie
odboj gumowy do samochodu i na rampe w magazynie

Odbojnice gumowe to wyrób gumowy, najczęściej wykonany z formy na prasie. Posiadając własny park maszyn – pras oraz walcarek do gumy – w naszej ofercie są dostępne również odbojnice przemysłowe, często występujące pod nazwą: odbojnice magazynowe.
Odboje gumowe służą do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa obiektów budowlanych, takich jak: magazyny, hale tymczasowe, pawilony handlowe, domy oraz budynki mieszkalne oraz pojazdy samochodowe i związane z nimi rampy rozładunkowo-załadowcze.
Odbojniki gumowe – producent POWER Rubber ma na celu najwyższą jakość, także zapraszamy do przetestowania naszych wyrobów gumowych. Nasze działania mają na celu redukcję liczby częstych zmian odbojnic, czyli wydłużenie ich okresu użytkowania.
Odbojnice przemysłowe wykonane z mieszanek gumowych – powszechnie znanych jako guma – absorbują energię wynikającą z powstałej siły oraz uderzenia.
Jaki to przynosi skutki?
W ten łatwy oraz prosty sposób zabezpieczamy budynki i elementy, na którym nam zależy. Najczęściej są to rampy zlokalizowane przy halach oraz magazynach – wtedy też stosujemy odbojnice magazynowe oraz odbojnice rampowe– samochodach oraz w miejscach narażenia na styczność składowych otoczenia mogących wyrządzić szkodę oraz uszkodzenia.
W naszej ofercie oferujemy również najnowocześniejsze rozwiązania. Odbojnice magazynowe dedukowane najcięższym rozwiązaniom – w miejscach, gdzie ulegają uszkodzeniu najszybciej. Tego typu odbojnice przemysłowe są odporne na ścieranie bardziej niż modele wykonane z standardowych mieszanek gumowych.
Zapraszamy do sprawdzenia oferty od Producenta. Odbojnice przemysłowe dostępne również w wariantach:
Odbojnice stalowe
Odbojnice z poliuretanu

Szeroka oferta na odboje gumowe

Oferujemy kilkanaście wzorów i modeli odbojnic gumowych w bardzo przystępnych cenach. Odbojnice gumowe rampowe, drzwiowe, narożnikowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na:

  • Kliny pod koła
  • odboje do wywrotki
  • odboje gumowe od Producenta
  • odbojnice przemysłowe typu D
  • odbojnice rampowe
  • odbojniki gumowe

Odboje gumowe - Warszawa, Pruszków i okolice

Odboje Gumowe Rampowe POWER109
Odboje Gumowe Rampowe POWER109

Odboje gumowe – Warszawa, Pruszków, Błonie, Ożarów Mazowiecki to miasta w pobliżu sklepu firmowego POWER Rubber – producenta odbojników gumowych – w Pruszkowie przy ul. Domaniewskiej 1. Zapraszamy po dedykowaną produkcję oraz najmocniejsze rozwiązania.

Odboje gumowe do bram zatrzymują nawet największe elementy metalowe

Odbojnik Gumowy 200x100x60
Odboj Gumowy 200x100x60

Odboje gumowe do bram bezpośrednio od producenta POWER Rubber. Wybierz interesujące Cie modele i tym samym zatrzymaj swoją bramę we właściwym miejscu. Elementy gumowe do bram zatrzymują skrzydła bramowe we właściwym miejscu, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego ich stanu.

Kliny gumowe, czyli elementy stosowane pod koła

klin gumowy maly pod kola
klin gumowy maly

Jednym z głównych typów naszych odbojów są kliny pod koła. To one odpowiadają za zwiększanie poziomu bezpieczeństwa, dzięki zatrzymaniu pojazdów oraz innych obiektów wyposażonych w koła. Łatwy montaż oraz duży współczynnik tarcia to główne zalety tego typu elementów.