Kliny pod koła

Klin pod koło gumowy to idealne rozwiązania do zablokowania pojazdów

W tej kategorii przedstawiamy Państwu niezwykle wytrzymałe kliny pod koła. Ich niezawodność jest podyktowana specjalistycznym materiałem, z którego wykonuje się kliny. Oprócz surowców najwyższych jakości, w Power Rubber liczy się wiedza gromadzona dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedza. Taką dysponuje nasza wysoko wykwalifikowane kadra. Jej potencjał znajduje urzeczywistnienie w innowacyjnych parkach technologicznych Power Rubber.

Kliny pod koła
Przeładunek towarów, samodzielna wymiana koła, blokowanie ruchu maszyn – w tych i wielu innych sytuacjach sprawdzą się nasze kliny. Ich solidna struktura pozwala trwale zablokować koła, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Dzięki nim zarówno ludzie, jak i sprzęty wokół będą mogły uniknąć zderzenia z pojazdem.

Niezawodne kliny pod koła
Nasze kliny pod koła zostały wytworzone z gumy wysokiej jakości. Dzięki temu mogą wywiązywać się ze swoich zadań przez szereg lat. Znajdują szerokie zastosowanie przy pojazdach ciężarowych, TIR-ach czy maszynach budowlanych. Wytrzymują znaczne obciążenie.

Klin pod koła POWER367

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Kliny pod koła

Kliny pod koła zabezpieczają przed przypadkowym przemieszczeniem się pojazdu podczas postoju. Blokada pod koła umieszczona jest na przedniej i/lub tylnej stronie kół, blokując ruch do przodu i/lub cofnięcie się pojazdu do tyłu. Najazd gumowy pod samochód zapewnia bardzo dobrą przyczepność dzięki rowkowanej powierzchni. Jest odporny na warunki pogodowe. Można używać go na każdej powierzchni.

Poznaj powody, dla których warto stosować kliny pod koła samochodowe:

Wspomaganie hamulca ręcznego

Klin gumowy najazdowy zapobiega toczeniu się pojazdu w przypadku awarii układu hamulcowego. Szczególnie niebezpieczne jest zatrzymanie samochodu na pochyłej powierzchni. Hamulec ręczny może okazać się niewystarczającym zabezpieczeniem przed niekontrolowanym toczeniem się pojazdu. Ciężar pojazdu wywiera dużą siłę na układ hamulcowy, co może spowodować jego przemieszczenie się. Kliny pod koła samochodów ciężarowych, dostawczych, a nawet samolotów to kluczowy element podnoszący bezpieczeństwo osób i mienia znajdujących się w pobliżu tych pojazdów.

Stabilizacja pojazdu podczas transportu lub naprawy

Najazd gumowy pozwala ustabilizować motocykl na przyczepie lub samochód na lawecie podczas transportu. Unieruchamia pojazd podczas naprawy lub konserwacji (np. wózka widłowego) stwarzając bezpieczne środowisko pracy.

Utrzymanie pojazdu nieruchomo podczas rozładunku i załadunku

Zmiana masy przekazywana na koła podczas rozładunku i załadunku przyczynia się do ruchu pojazdów do przodu lub do tyłu. Najazd samochodowy gumowy zabezpiecza przed nagłym ruchem pojazdu w kierunku klinów umożliwiając bezpieczny załadunek i rozładunek towarów. Klin gumowy pod koło doskonale sprawdzi się w magazynach, na placach budowy, lotniskach.

Blokada pod koła do garażu

Parkowanie na podjeździe przed garażem o sporym nachyleniu może być dużym utrudnieniem. W takim przypadku należy zastosować najazdy gumowe samochodowe, aby uniknąć uszkodzenia pojazdu, kiedy stoczy się on prosto na drzwi garażowe. Dodatkowo, warto zamontować najazd progowy, który pozwoli na łatwiejszy wjazd do garażu.

Zastosowanie klinów pod koła to bezpieczne rozwiązanie podczas postoju pojazdów, wykorzystywane w wielu branżach.

Zabezpiecz pojazdu przed zjazdem stosując gumowe kliny do kół od Producenta POWER Rubber