Kliny pod koła

Klin pod koło gumowy to idealne rozwiązania do zablokowania pojazdów

W tej kategorii przedstawiamy Państwu niezwykle wytrzymałe kliny pod koła. Ich niezawodność jest podyktowana specjalistycznym materiałem, z którego wykonuje się kliny gumowe i odboje gumowe. Oprócz surowców najwyższych jakości, w Power Rubber liczy się wiedza gromadzona dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Taką dysponuje nasza wysoko wykwalifikowane kadra. Jej potencjał znajduje urzeczywistnienie w innowacyjnych parkach technologicznych Power Rubber, gdzie kliny samochodowe stanowią jedną z kategorii produktów.

Kliny pod koła

Przeładunek towarów, samodzielna wymiana koła, blokowanie ruchu maszyn – w tych i wielu innych sytuacjach sprawdzą się klin pod koło. Solidna struktura naszych klinów samochodowych pozwala trwale zablokować koła, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Dzięki nim zarówno ludzie, jak i sprzęty wokół będą mogły uniknąć zderzenia z pojazdem.

Niezawodne kliny pod koła

Nasze kliny pod koła zostały wytworzone z gumy wysokiej jakości. Dzięki temu mogą wywiązywać się ze swoich zadań przez szereg lat. Znajdują szerokie zastosowanie przy pojazdach ciężarowych, TIR-ach czy maszynach budowlanych. Kliny gumowe wytrzymują znaczne obciążenie.

Klin pod koła POWER367

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Kliny pod koła

Kliny pod koła zabezpieczają przed przypadkowym przemieszczeniem się pojazdu podczas postoju. Blokada pod koła umieszczona jest na przedniej i/lub tylnej stronie kół, blokując ruch do przodu i/lub cofnięcie się pojazdu do tyłu. Klin pod koło zapewnia bardzo dobrą przyczepność dzięki rowkowanej powierzchni. Jest odporny na warunki pogodowe. Można używać go na każdej powierzchni.

Poznaj powody, dla których warto stosować kliny pod koła samochodowe.

Wspomaganie hamulca ręcznego dzięki klinowi pod koło

Klin gumowy najazdowy zapobiega toczeniu się pojazdu w przypadku awarii układu hamulcowego. Szczególnie niebezpieczne jest zatrzymanie samochodu na pochyłej powierzchni. Hamulec ręczny może okazać się niewystarczającym zabezpieczeniem przed niekontrolowanym toczeniem się pojazdu. Kliny pod koła samochodów ciężarowych, dostawczych, a nawet samolotów to kluczowy element podnoszący bezpieczeństwo osób i mienia znajdujących się w pobliżu tych pojazdów.

Stabilizacja pojazdu podczas transportu lub naprawy

Klin gumowy pozwala ustabilizować motocykl na przyczepie lub samochód na lawecie podczas transportu. Kliny samochodowe unieruchamiają pojazd podczas naprawy lub konserwacji (np. wózka widłowego) stwarzając bezpieczne środowisko pracy.

Utrzymanie pojazdu nieruchomo podczas rozładunku i załadunku

Zmiana masy przekazywana na koła podczas rozładunku i załadunku przyczynia się do ruchu pojazdów do przodu lub do tyłu. Kliny gumowe zabezpieczają przed nagłym ruchem pojazdu w kierunku klinów pod koła, umożliwiając bezpieczny załadunek i rozładunek towarów. Klin pod koło doskonale sprawdzi się w magazynach, na placach budowy, lotniskach.

Blokada pod koła do garażu

Parkowanie na podjeździe przed garażem o sporym nachyleniu może być dużym utrudnieniem. W takim przypadku należy zastosować kliny gumowe samochodowe, aby uniknąć uszkodzenia pojazdu, kiedy stoczy się on prosto na drzwi garażowe. Dodatkowo, warto zamontować klin pod koła, który pozwoli na łatwiejszy wjazd do garażu.

Zastosowanie klinów pod koła to bezpieczne rozwiązanie podczas postoju pojazdów, wykorzystywane w wielu branżach.

Zabezpiecz pojazdu przed zjazdem stosując gumowe kliny do kół od Producenta POWER Rubber