Oprzyrządowanie

Oprzyrządowanie

By każda praca zakończyła się sukcesem, a jej wykonawca był z niej w pełni zadowolony, musi dysonować odpowiednimi narzędziami. W Power Rubber przedstawiamy Państwu profesjonalne oprzyrządowanie do oringów gumowych. Dzięki precyzyjnie sprofilowanym zestawom montażowym można bez problemu wykonywać obsługę uszczelnień technicznych. Dysponujemy zestawami o różnej liczbie elementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oprzyrządowanie do oringów
W prezentowanych zestawach znajdują się elementy, które ze względu na swoją zróżnicowaną formę, wspomogą procesy uszczelniania technicznego. Groty czy haki zostały wyprodukowane z hartowanej stali. Dzięki temu zyskują niebywałą wręcz odporność na zniszczenie. Oprócz oczywistych technicznych właściwości, wyróżniają się także ergonomiczną rękojeścią, która umożliwia wygodny chwyt.

Niezawodne oprzyrządowanie
Niezawodne oprzyrządowanie w Power Rubber zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Świadczymy o tym z całym przekonaniem, ponieważ współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami. Przekonało się już o tym grono zadowolonych Klientów.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

X