Oringi EPDM

Oringi EPDM

Oringi są tym elementem uszczelniającym, który musi podołać wielu, niejednokrotnie trudnym wyzwaniom. W końcu dzięki nim możemy liczyć na to, że osiągi techniczne naszej maszyny pozwolą nam na efektywne działanie. Dlatego Power Rubber przygotował bogatą ofertę oringów EPDM. Ich wysoka jakość jest efektem pracy wyspecjalizowanej kadry i innowacyjnych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Oringi EPDM
Oringi, które znajdują się w tej kategorii, zostały wykonane z EPDM (ang. ethylene propylene diene monomer [rubber]). Ten rodzaj materiału wyróżnia się zdolnością do odwracalnej deformacji. A to za sprawą elastycznej struktury, która pozwala oringom otrzymanym z EPDM wykazywać wysoką tolerancję na wszelkiego rodzaju odkształcenia, tarcia czy zagięcia.

Oringi EPDM wysokiej jakości
Przedstawiane oringi to produkt wysokiej jakości. Dzięki starannej produkcji jest odporny na działanie wiele czynników, a wśród nich na alkohol i jego niektóre pochodne, estry, ketony, na kwasy: mrówkowy, octowy, chlorowodorowy, a także na szkodliwe działanie promieniowania UV.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

X