Oringi Viton®

Oringi Viton®

Oringi są tym elementem, który pozwala na solidne uszczelnienie, zarówno stałych jak i ruchomych części maszyny. Ich prawidłowe działanie ma prymarne znaczenie dla jakości i bezpieczeństwa pracy z maszyną. W Power Rubber znajdą Państwo oringi, które były wytwarzane zgodnie z najnowszymi strategiami produkcyjnymi oraz z zachowaniem wszelkich norm. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem oringów olejoodpornych.

Oringi olejoodporne
Oringi Viton to Oringi olejoodporne charakteryzujące się wysoką tolerancją na oleje mineralne, smary silikonowe, tłuszcze zwierzęce, oleje roślinne. Ponadto ich elastyczna struktura jest odporna na działanie płynów hydraulicznych – HFA, HFC, propanu, butenu, a także niektórych rozcieńczonych kwasów i zasad.

Najlepsze oringi olejoodporne
W Power Rubber przykładamy ogromną wagę do tego, w jaki sposób wytwarzane są nasze wyroby. Nasze eksperckie grono czuwa nad podręcznikowym przebiegiem produkcji. Dlatego kupując u nas oringi olejoodporne, mogą mieć Państwo pewność, że staja się właścicielami pełnowartościowego produktu.

Wyświetlanie 1–12 z 1624 wyników

X