Oringi

Oringi

Prezentowane oringi gumowe znajdują szerokie zastosowanie we wszelkich gałęziach przemysłu, obiektach komercyjnych, jak i w obiektach prywatnych. Dzięki niebywałej jakości poświadczonej szeregiem testów doskonale wywiązują się ze swoich zadań. Specjalistyczny skład materiałowy i staranność wykonania – tym charakteryzują się wyroby gumowe Power Rubber.

Oringi
Oringi są niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania elementem urządzenia. Pozwalają na uszczelnienie jego części stałych, a także ruchomych. Przedstawiany produkt został wykonany z NBR – kauczuku akrylonitrylo-butadienowego. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia, jak i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Oringi – jakość i precyzja wykonania
Jakość i precyzja produktu uwidacznia się na każdy kroku. A to dlatego, ze zostały one tworzone zgodnie z zachowaniem wszelkich norm. W Power Rubber dysponujemy oringami o różnej średnicy i grubości. Tak kompletny zestaw pozwoli Państwu na wybór jak najbardziej optymalnego dla siebie rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wyświetlanie 1–12 z 1788 wyników

X