Płyty SBR

Płyty SBR

plyta sbr przekladka
płyta sbr z przekładką

Prezentowane płyty SBR są bezpiecznym i trwałym produktem. Dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, obiektach komercyjnych, a także w inwestycjach prywatnych. Wysoko wykwalifikowana kadra czuwa nad jakością procesu produkcyjnego, by ofiarować Państwu rezultaty najwyższych standardów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Płyty SBR
Płyty zostały wykonane z syntetycznego kauczuku – SBR. Jego właściwości pozwalają na wykazywanie wysokiej tolerancji na szkodliwe czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, mróz czy promieniowanie słoneczne. Ten typ kauczuku wyróżnia się niezwykłą odpornością na ścieranie, łamanie i inne trwałe deformacje. Płyty wykonane z SBR są ekonomicznym i trwałym rozwiązaniem w obiektach, gdzie liczy się bezpieczeństwo – domach opieki, obiektach sportowych, na placach zabaw, siłowniach itp.

Płyty SBR wysokiej jakości tylko w Power Rubber
W Power Rubber przywiązujemy wagę do jakości. Dzięki temu za każdym razem możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Kupując płytę SBR u nas, będą mieli Państwo pewność, że otrzymali pełnowartościowy produkt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyczyść

Płyta SBR

Płyta SBR

(0)
32.15 845.99  Z VATem
Wyczyść

Płyta SBR Przekładka x 1

Płyta SBR Przekładka x 1

(0)
43.20 595.98  Z VATem
Wyczyść

Płyta SBR 2x Przekładka

Płyta SBR 2x Przekładka

(0)
72.08 673.97  Z VATem
Wyczyść

Płyta SBR 50ShA

Płyta SBR 50ShA

(0)
109.99 421.99  Z VATem