Płyty silikonowe VMQ MVQ

Guma silikonowa VMQ MVQ

Płyty silikonowe VMQ MVQ dostępne o wymiarach 1m na 1,2m, czyli o powierzchni 1,2m2. Do wyboru guma silikonowa dostępna w kolorach: biały, czarny, czerwony, transparentny. Oferujemy również arkusze gumowe silikonowe certyfikowane FDA do kontatku z artykułami spożywczymi.

Płyty silikonowe Warszawa
Jeżeli potrzebujesz zakupić płyty gumowe w Warszawie i okolicach, zapraszamy do POWER Rubber do Pruszkowa, blisko Warszawy. Oferujemy dostępność na płyty, maty oraz wyroby silikonowe. Niska cena gwarantowana !

Płyta Silikonowa czerwona

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Arkusze silikonowe VMQ

Płyta silikonowa

Płyta silikonowa VMQ sprawdza się wszędzie tam, gdzie panują wymagające warunki. Produkt wykazuje wysoką tolerancję termiczną. Nasz produkt został stworzony z wysoce elastycznego materiału. Dzięki temu jest odporny na deformacje trwałe, takie jak zagięcia czy otarcia. Charakteryzuje się także niską wrażliwością na wilgoć i promieniowanie słoneczne.

Prezentujemy Państwu profesjonalne płyty silikonowe, które ze względu na swoje wyjątkowe właściwości techniczne znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Ich obecność jest nieoceniona w branży spożywczej, farmaceutycznej, elektronicznej, motoryzacyjnej czy rolnictwie. Ich wysoka jakość została poświadczona przez grono zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Czy i Państwo chcą do nich dołączyć?

Trwałe płyty silikonowe

Płyty, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, zostały wyprodukowane z zachowaniem wszelkich zasad BHP i w oparciu o najnowsze strategie produkcyjne. Dzięki temu mogą bezawaryjnie służyć swoim użytkownikom przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Arkusze silikonowe FDA

Nasza oferta zawiera arkusze silikonowe certyfikowane FDA. Arkusze posiadające atest do kontaktu z żywnością oraz w miejscach kontaktu z skórą ludzką oraz kontaktu z wodą pitną. Takie zalety posiada mieszanka VMQ wysokojakościowa z pewnego źródła jakim jest POWER Rubber.

Płyta silikonowa przezroczysta

Jednym z dostępnych wariantów płyt silikonowych są płyty przezroczyste. Nazywane są również płytami transparentnymi, czyli takimi, które umożliwiają widoczność za płytą.

Mata silikonowa na metry

Mata silikonowa na metry oferowana jest w POWER Rubber. Maty VMQ stosowane są w szeroko pojętym przemyśle spożywczym z racji certyfiakcji FDA (Food and Drug Association – Amerykański odpowiednik polskiej Agencji Żywności i Leków) umożliwiającej kontakt z artykułami spożywczymi , farmaceutyce, czy w wysoko rozwiniętym przemyśle, w zróźnicowanych zakładach przemysłowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia takich szczegółów jak:

  • grubość mat VMQ od 1mm do 20mm
  • długość mat VMQ od 1 do 10 metrów
  • wariant kolorystyczny:
    biały, ceglasty oraz transparentny

oraz rodzaj przesyłki, czy odbiór osobisty w okolicach miasta Warszawa.