Płyty silikonowe VMQ MVQ

Płyty silikonowe VMQ MVQ

Guma silikonowa VMQ MVQ

Płyta Silikonowa czerwona
Płyta Silikonowa czerwona

Płyty silikonowe VMQ MVQ dostępne o wymiarach 1m na 1,2m, czyli o powierzchni 1,2m2. Do wyboru guma silikonowa dostępna w kolorach: biały, czarny, czerwony, transparentny. Oferujemy również arkusze gumowe silikonowe certyfikowane FDA do kontatku z artykułami spożywczymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Płyta Silikonowa czerwona
Clear

Płyta Silikonowa Biała

(0)
93.49 899.00  Sale
Płyta Silikonowa czerwona
Clear

Płyta Silikonowa Transparentna

(0)
114.99 1,105.77  Sale
Płyta Silikonowa czerwona
Clear

Płyta Silikonowa Czerwona

(0)
114.99 1,079.99  Sale
Płyta Silikonowa czerwona
Clear

Płyta Silikonowa Czarna

(0)
114.99 1,079.99  Sale

Arkusze silikonowe VMQ

Płyta silikonowa

Płyta silikonowa VMQ sprawdza się wszędzie tam, gdzie panują wymagające warunki. Produkt wykazuje wysoką tolerancję termiczną. Nasz produkt został stworzony z wysoce elastycznego materiału. Dzięki temu jest odporny na deformacje trwałe, takie jak zagięcia czy otarcia. Charakteryzuje się także niską wrażliwością na wilgoć i promieniowanie słoneczne.

Prezentujemy Państwu profesjonalne płyty silikonowe, które ze względu na swoje wyjątkowe właściwości techniczne znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Ich obecność jest nieoceniona w branży spożywczej, farmaceutycznej, elektronicznej, motoryzacyjnej czy rolnictwie. Ich wysoka jakość została poświadczona przez grono zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Czy i Państwo chcą do nich dołączyć?

Trwałe płyty silikonowe

Płyty, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, zostały wyprodukowane z zachowaniem wszelkich zasad BHP i w oparciu o najnowsze strategie produkcyjne. Dzięki temu mogą bezawaryjnie służyć swoim użytkownikom przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Arkusze silikonowe FDA

Nasza oferta zawiera arkusze silikonowe certyfikowane FDA. Arkusze posiadające atest do kontaktu z żywnością oraz w miejscach kontaktu z skórą ludzką oraz kontaktu z wodą pitną. Takie zalety posiada mieszanka VMQ wysokojakościowa z pewnego źródła jakim jest POWER Rubber.

Płyta silikonowa przezroczysta

Jednym z dostępnych wariantów płyt silikonowych są płyty przezroczyste. Nazywane są również płytami transparentnymi, czyli takimi, które umożliwiają widoczność za płytą.

Mata silikonowa na metry

Mata silikonowa na metry oferowana jest w POWER Rubber. Maty VMQ stosowane są w szeroko pojętym przemyśle spożywczym z racji certyfiakcji FDA (Food and Drug Association – Amerykański odpowiednik polskiej Agencji Żywności i Leków) umożliwiającej kontakt z artykułami spożywczymi , farmaceutyce, czy w wysoko rozwiniętym przemyśle, w zróźnicowanych zakładach przemysłowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia takich szczegółów jak:

  • grubość mat VMQ od 1mm do 20mm
  • długość mat VMQ od 1 do 10 metrów
  • wariant kolorystyczny:
    biały, ceglasty oraz transparentny

oraz rodzaj przesyłki, czy odbiór osobisty w okolicach miasta Warszawa.

X