Płyty silikonowe

Płyty silikonowe

Prezentujemy Państwu profesjonalne płyty silikonowe, które ze względu na swoje wyjątkowe właściwości techniczne znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Ich obecność jest nieoceniona w branży spożywczej, farmaceutycznej, elektronicznej, motoryzacyjnej czy rolnictwie. Ich wysoka jakość została poświadczona przez grono zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Czy i Państwo chcą do nich dołączyć?

Płyty silikonowe
Płyty silikonowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie panują wymagające warunki. Produkt wykazuje wysoką tolerancję termiczną. Nasz produkt został stworzony z wysoce elastycznego materiału. Dzięki temu jest odporny na deformacje trwałe, takie jak zagięcia czy otarcia. Charakteryzuje się także niską wrażliwością na wilgoć i promieniowanie słoneczne.

Trwałe płyty silikonowe
Płyty, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, zostały wyprodukowane z zachowaniem wszelkich zasad BHP i w oparciu o najnowsze strategie produkcyjne. Dzięki temu mogą bezawaryjnie służyć swoim użytkownikom przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Płyta Silikonowa czerwona
Clear

Płyta Silikonowa Transparentna

(0)
93.49 899.00  Sale
X