Progi kablowe

Progi kablowe

progi kablowe najazdowe
progi kablowe najazdowe na trzy przewody

Przedstawiamy Państwu szereg profesjonalnych progów kablowych, które staną się odporną na zniszczenia ochroną. Nasze produkty są podręcznikowymi przykładami trwałości. Dzieje się tak za sprawą wysoko wykfalifikowanej kadry, która pracuje wespół z innowacyjnymi maszynami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą starannie wyselekcjonowaną ofertą.

Progi kablowe
Nasze progi kablowe zostały stworzone po to, by chronić okablowanie w miejscach narażonych na ich uszkodzenie. Doskonale sprawdzają się podczas masowych imprez, gdzie przewody muszą być niejednokrotnie rozłożone na znacznych odległościach. Produkt doskonale zdaje egzamin także w halach i pomieszczeniach, gdzie zapewnia bezpieczeństwo pracownikom, którzy mogliby ulec wypadkowi przez zwój kablowy. Progi, znajdujące się w tej kategorii umożliwiają także właściwy przejazd pojazdów, zarówno ciężarowych, jak i samochodowych.

Doskonałe progi kablowe
Power Rubber z racji swojego imponującego parku maszynowego tworzy progi handlowe z materiałów najlepszego gatunku. Razem z łącznikami mogą stworzyć układ chroniący kable przewodzące prąd. Połączone układy są stabilne i wytrzymują znaczny ciężar.

X