NAJAZDY KABLOWE-ZAKOŃCZENIA

NAJAZDY KABLOWE-ZAKOŃCZENIA

W Power Rubber dysponujemy szerokim wachlarzem zakończeń kablowych. Dzięki nim każde okablowanie zyska właściwą ochronę. Nasze zakończenia są wytwarzane według najnowszych strategii produkcyjnych. Dzieje się tak za sprawą wysoko wykwalifikowanej kadry, która na bieżąco uaktualnia swoją wiedzę. Nasi specjaliści mogą wzbogacać swoją wiedzę także dzięki praktyce na innowacyjnych maszynach parku technologicznego.

Najazdy kablowe zakończenia
Prezentujemy Państwu zakończenia do najazdów kablowych wykonane z niezwykłą precyzją oraz według wszelkich norm BHP. Struktura naszych zakończeń pozwala na wytrzymanie dużego obciążenia. Produkt jest stabilny, zatem nie ma obawy przesunięcia linii kabli.

Niezawodne najazdy kablowe zakończenia
Nasz produkt sprawdza się w różnego rodzaju halach, a także na eventach, gdzie istnieje potrzeba stworzenia okablowania. Nasze zakończenia są odporne na szkodliwe działanie niekorzystnych zmian atmosferycznych. Dlatego równie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniu, jak i w przestrzeni otwartej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

(0)
472.98 
(0)
472.98 
Wypełniacz

Próg kablowy M5 POWER End

(0)
115.99 
Próg kablowy X2 POWER End

Próg kablowy X2 POWER End

(0)
131.99 
Próg kablowy X4 POWER End

Próg kablowy X4 POWER End

(0)
154.99 
X