Progi zwalniające

Progi zwalniające

Bezpieczeństwo na drogach publicznych powinno być priorytetem, zarówno dla samych kierowców, jak i dla zarządców dróg. Stale zwiększający się zestaw środków prewencyjnych pozwala na znaczne zmniejszenie ilości wypadków drogowych, jednak jednym z klasycznych i najchętniej stosowanych rozwiązań są nadal progi zwalniające cena. Ich zastosowanie przynosi wiele korzyści na drogach.
Progi zwalniające rodzaje
Progi zwalniające producent mają za zadanie zmniejszenie prędkości samochodu i wymuszenie na kierowcy dostosowanie się do panujących na danym odcinku przepisów drogowych. Progi zwalniające rodzaje to także rozwiązanie pozwalające na ustabilizowanie ruchu drogowego w szczególnie newralgicznych punktach, np. przy przejściu dla pieszych zlokalizowanym przy szkole czy też przy urzędach.
Progi zwalniające – wymiary dopasowane do potrzeb klienta
Ze względu na różnorodność potrzeb naszych klientów stworzyliśmy szeroką ofertę progów zwalniających w wielu rozmiarach, aby możliwe stało się dopasowanie konkretnego modelu do własnych potrzeb. Progi zwalniające wymiary tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie czy działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

(0)
4,200.00 
(0)
84.99 
(0)
431.99 
(0)
99.99 
(0)
61.99 
X