Sznur Gumowy

Sznur Gumowy

Sznury oringowe

sznur gumowy
sznur gumowy

Sznury gumowe dostępne w formie litej oraz gąbczastej (mikrogumy). Odporność temperaturowa:
sznur gumowy NBR -30° C do +90° C
sznur gumowy Viton -25° C do +210° C
sznur silikonowy -45° C do +180° C
sznur EPDM -40° C do +110° C
sznur Neopren -30° C do +100° C

Należy wybrać właściwą kategorię, a w niej średnicę dla właściwego sznura wykonanego z potrzebnej mieszanki gumowej- powszchnie nazywanej gumy.

Wyświetlanie 1–12 z 105 wyników

Sznur oringowy

Sznur gumowy

W tej kategorii spotkają się Państwo ze specjalistycznymi sznurami gumowymi porowatymi, gąbczastymi, neoprenowymi czy silikonowymi. Ze względu na swoją techniczną specyfikę są odporne na działanie, zarówno niskich, jak i wysokich temperatur, niektóre roztwory kwasów i zasad oraz niesprzyjających czynników atmosferycznych. Nasze produkty zostały stworzone dzięki nowoczesnym strategiom industrialnym.

Specjalistyczny sznur gumowy – rodzaje

Power Rubber może poszczycić się okazałym parkiem technologicznym. To tam wysoko wykwalifikowana kadra przekuwa innowacyjną myśl w rzeczywisty produkt. Na rynku wyrobów gumowych jesteśmy jednym z niezaprzeczalnych liderów. To nasza wiedza pozwala tej gałęzi przemysłu, rosnąć w siłę i się doskonalić.

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę sznurów gumowych. Zostały one wyprodukowane z zachowaniem wszelkich norm i zasad BHP. Nasze sznury wyróżniają się imponującą jakością i precyzją wykonania. Ich elastyczna struktura sprawia, że są one odporne na uszkodzenie mechaniczne, takie jak zginanie, spękanie czy przecieranie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

X