Sznury silikonowe

Sznury silikonowe

Sznur silikonowy VMQ

Sznur Silikon 6mm
Sznur Silikon fi 6mm

Prezentujemy Państwu specjalistyczne sznury silikonowe. Ich jakość jest efektem wytężonej pracy grona profesjonalistów, którzy na bieżąco aktualizują swoją wiedzę. Nasze nowoczesne strategie produkcyjne są realizowane na urządzeniach najnowocześniejszych standardów. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu zasilamy rynek wyrobami gumowymi imponujących standardów. Dlatego nasze silikonowe sznury spotkały się z tak wielką aprobatą ze strony swoich użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Sznur silikonowy do uszczelek samochodowych, tak! wykorzystuje się to także do uszczelniania elementów w samochodzie. Sznur silikonowy wysokotemperaturowy jest w stanie przetrwać w temperaturach nawet do +200st. Celsjusza.

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Sznur oringowy silikonowy VMQ

Sznury silikonowe

Nasze sznury silikonowe zostały wykonane zgodnie z wszelkimi normami i z zachowaniem wytycznych BHP. Cechują się wysoce elastyczną strukturą, odpornością na działanie gazów (jak ozon czy tlen), substancji biologicznych czy na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego.

Sznury silikonowe – Gwarancja najwyższej jakości

Profesjonalne sznury silikonowe sprawdzają się doskonale jako elementy uszczelniające w różnych gałęziach przemysłu. Możemy je znaleźć w instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych, w medycynie, farmacji, budownictwie czy w branży motoryzacyjnej, czyli wszędzie tam, gdzie wybiera się wyłącznie wysoką jakość.

Uszczelki Silikonowe Wysokotemperaturowe

Zakład Produkcyjny posiada możliwości dostosowania wyrobów gumowych do właściwych potrzeb. I tak oferujemy uszczelki silikonowe wysokotemperaturowe do +250°C, a w wariantach silikonu VMQ nawet do +300°C