Sznury gumowe porowate

Sznury gumowe porowate

sznury gumowe porowate
sznury gumowe porowate

W Power Rubber znajdą Państwo wybór profesjonalnych sznurów gumowych porowatych. Wśród naszego asortymentu spotkacie się Państwo z produktami wysokiej jakości. Dzieje się tak za sprawą naszej wysoko wykwalifikowanej kadry, która za punkt honoru obrała sobie odpowiadanie na najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów. Wiedza aktualizowana na bieżąco, wieloletnie doświadczenie oraz park technologiczny, w którego składzie znajdują się nowoczesne maszyny – tym może pochwalić się Power Rubber.

Sznury gumowe porowate
W naszym asortymencie spotkacie się Państwo ze sznurami gąbczastymi wykonanymi ze specjalistycznych materiałów. Dzięki temu mogą wywiązywać się ze swoich zadań nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach. Posiadamy sznury z neoprenu oraz z EPDM czy sznury dylatacyjne, które okażą się niezastąpione podczas uszczelniania okien drzwi, dylatacji posadzek i ścian.

Sznury gumowe porowate – jakość, która uwidacznia się w działaniu
Nasze sznury są szeroko stosowane podczas prac remontowo-budowlanych i różnego rodzaju gałęziach przemysłu. Sznur jest doskonałym izolatorem elektrycznym. Dzięki swojej strukturze wykazuje wysoką tolerancję na działanie skrajnych temperatury, gazów takich jak ozon czy tlen oraz na szkodliwe promieniowanie UV.

Showing 1–12 of 67 results

Sznur z Mikrogumy

Szeroka oferta na sznury gumowe POWER Rubber zawiera również sznury gąbczaste. Oferowany Sznur z Mikrogumy pozwala na długoletnie użytkowania, a to dzięki właściwie dobranej mieszance gumowej.

X