Sznury neoprenowe

Sznury neoprenowe

W tej kategorii przedstawiamy Państwu profesjonalne sznury neoprenowe. Ich wysoka jakość została poświadczona przez grono zadowolonych użytkowników. Tak jednoznacznie pozytywny feedback możemy osiągać wyłącznie poprzez maksymalne przywiązywanie wagi do starannego procesu produkcyjnego i wyboru materiałów najwyższych standardów. Nasze wyroby gumowe są wytwarzane z zachowaniem wszelkich norm i zasad BHP. Wysoko wykwalifikowana kadra, innowacyjny park technologiczny i efektywna praktyka – to buduje silną markę Power Rubber.

Sznury neoprenowe
Prezentowane sznury gąbczaste są wykonane z neoprenu. Jest to odmiana kauczuku syntetycznego, który nazywany jest materiałem przyszłości. Nic w tym dziwnego, skoro jego użytkowanie przynosi tak wiele korzyści. Jego gąbczasta struktura jest lekka, a przy tym niezwykle wytrzymała. Ten typ sznura gumowego jest termoizolacyjny oraz wodoodporny. Dzięki temu nadaje się idealnie do stosowania na zewnątrz.

Specjalistyczne sznury neoprenowe
W asortymencie Power Rubber znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty. Dlatego sięgając po sznur neoprenowy, mogą być Państwo pewni, że każda podjęta praca zakończy się sukcesem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Wypełniacz

Sznur Gąbczasty CR 10mm

(0)
11.99 
Wypełniacz

Sznur Gąbczasty CR 2mm

(0)
3.99  4.29  Promocja!
Wypełniacz

Sznur Gąbczasty CR 4mm

(0)
5.29  5.39  Promocja!
Wypełniacz

Sznur Gąbczasty CR 6mm

(0)
7.19 
Wypełniacz

Sznur Gąbczasty CR 8mm

(0)
9.99 
X