Sznury kwadratowe i prostokątne

Uszczelki gumowe kwadratowe i prostokątne prosto od Producenta

Sznury kwadratowe i prostokątne

Power Rubber oferuje szeroką gamę produktów wytwarzanych z wysokiej jakości gumy.Oferujemy produkcję sznurów gumowych o przekroju kwadratu oraz prostokątna. Dostarczamy również sznury gumowe samoprzylepne, które ułatwiają szybki i samodzielny montaż. Produkcja z mieszanek: NBR, FKM, Silikon, VMQ, FPM, CR i inne mieszanki gumowe. Nasze sznury gumowe nadają się do różnych, nawet najbardziej wymagających zastosowań.
Zapraszamy do kontaktu

sznur gumowy kwadratowy

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–32 z 184 wyników

Wyświetlanie 1–32 z 184 wyników

Sznury kwadratowe i prostokątne

W Power Rubber oferujemy gumowe sznury kwadratowe i prostokątne wykonane z różnych mieszanek gumowych:

NBR

Sznur gumowy NBR nadaje się do zastosowań przemysłowych, lotniczych, elektrycznych. Odporny na oleje ropopochodne mineralne i roślinne, niektóre rozcieńczone kwasy i zasady. Sznur gumowy kwadratowy NBR posiada dobre właściwości mechaniczne oraz niski poziom odkształcenia przy nacisku. Sznur z gumy NBR jest odporny na ścieranie i starzenie cieplne.

EPDM

Sznur gumowy EPDM ma zamkniętą strukturę komórkową, która zapewnia hermetyczne i wodoszczelne uszczelnienie. Sznur gumowy EPDM gąbczasty kwadratowy i prostokątny jest odporny na wysokie temperatury i nie ulega degradacji pod wpływem promieniowania UV i ozonu. Jest odporny na ściskanie, starzenie się, a także zapewnia dobrą izolację akustyczną. Ognioodporny.

W Power Rubber oferujemy:

  • Sznur EPDM gąbczasty prostokątny
  • Sznur EPDM gąbczasty kwadratowy
  • Sznur EPDM gąbczasty prostokątny samoprzylepny
  • Sznur EPDM gąbczasty kwadratowy samoprzylepny

FKM FPM Viton

Sznur gumowy FKM/FPM/Viton nie ulega degradacji w wysokich temperaturach. Ma bardzo dobre właściwości mechaniczne i niski stopień kompresji. Wytrzymały i trwały, zapewnia długotrwałą wydajność. Sznur gumowy FKM FPM Viton zapewnia solidne uszczelnienie dla gazów, żrących chemikaliów, gorących smarów silnikowych. Jest elastyczny i odporny na ścieranie. Sznur gumowy kwadratowy FKM FPM Viton jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, dlatego nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Silikon (VMQ/MVQ)

Sznur gumowy VMQ MVQ ma bardzo dobre właściwości uszczelniające, dzięki strukturze zamkniętokomórkowej. Stabilny chemicznie i termicznie. Nie pęka i nie wysycha pod wpływem świata, a także nie ulega degradacji na skutek działania promieniowania UV i ozonu. Dzięki właściwościom hydroizolacyjnym nie przepuszcza wody i innych płynów pomiędzy uszczelnionymi powierzchniami. Ma dobre właściwości elektroizolacyjne.

Sznur gumowy silikon z atestem FDA może mieć kontakt z żywnością i wodą pitną. Stosowany jest w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, medycznym.

CR

Sznur gumowy CR jest odporny na starzenie się w warunkach atmosferycznych. Nie ulega degradacji na skutek działania promieniowania UV i ozonu. Sznur gumowy kwadratowy z CR charakteryzuje się niską palnością. Jest odporny na pękanie przy wielokrotnym zginaniu. Guma CR jest wytrzymała mechanicznie i nie odkształca się pod ciężarem.

Sznury gumowe kwadratowe i prostokątne