Wibroizolatory Gumowe Daszkowe, Bezdaszkowe- Tłum Wibracje

WIBROIZOLATORY

Zdają sobie Państwo sprawę, że uderzenia, hałas i zjawisko wibracji negatywnie wpływa na prawidłowość i wytrzymałość pracy maszyn oraz urządzeń? Czy wiedzą Państwo, że dodatkowo źle wpływają one na zdrowie osób je obsługujących? Zachęcamy więc, aby skorzystać z możliwości, które zapewniają nasze wibroizolatory. To wyjątkowe elementy antywibracyjne, które przyczyniają się do skutecznego ograniczenia zjawiska uderzenia, hałasu i wibracji. Posiadamy szeroką ofertę wibroizolatorów, co pozwala dopasować te najbardziej odpowiednie. Zadbaliśmy o ich produkcję na różne obciążenia oraz w kilku wielkościach.

Wibroizolatory – rodzaje:

 + Cylindryczne

Daszkowe

Bezdaszkowe

+ Trapezowe

+ Odbojniki Paraboliczne

+ Stopy do Maszyn

Możemy wyróznić podział z względu na zastosowany materiał na:

– stopów stalowych

– stali nierdzewnej

Gdzie są stosowane wibroizolatory:

– sprzęt audio

– sprężarki i pompy

– klimatyzatory i wentylatory

– systemy komputerowe

– urządzenia elektroniczne

– aparatury kontrolno-pomiarowe

Jakie cechy posiadają produkty Power Rubber: mała wysokość, dostosowana sztywność pionowa i poprzeczna, wysoka wytrzymałość. Oferują bezpieczny montaż urządzenia do posadzki za pomocą otworów montażowych. Wybierz więc ofertę Power Rubber i skutecznie niweluj drgania urządzeń i ich hałas!

Poznaj również nasze inne wyroby gumowe: talerze do crossfitu, progi kablowe, sznury gumowe, płyty gumowe, maty gumowe, oringi gumowe i gumę gąbczastą. Zapraszamy!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.