Wibroizolatory

Wibroizolatory

Amortyzatory drgań do maszyn i urządzeń redukują drgania, wibrację oraz hałas

Wibroizolatory daszkowe
Wibroizolator daszkowy

Wibroizolatory to gumowe amortyzatory stosowane w celu redukcji wibracji i hałasu

Jeżeli zastanawiasz się jak usunąć drgania maszyny to zastosuj wibroizolator. Redukcja wibracji pozwala na długie użytkowanie w ciszy i spokoju oraz przy lepszych warunkach dzięki braku występowania rezonansu.

Wibroizolator typu A, B, C, D, E i F najczęściej stosowany typ wibroizolatora do redukcji drgań i hałasu

Częstym przypadkiem występujących podczas pracy maszyn są drgania oraz wibrację. Sposobem ich redukcji jest stosowanie elementów niwelujących drgania. Wibroizolator jest typem takiego elementu, który źródła wibracji różnego typu. Oferujemy również maty antywibracyjne.

Sklep Gumowy POWER Rubber posiada szeroki zakres wibroizolatorów, a zwłaszcza na amortyzatory gumowe
Zapraszamy do kontaktu 505 16 03 03 oraz odwiedzin naszego sklepu: Pruszków, ul. Domaniewska 5A, blisko m.st. Warszawa.

Wibroizolatory gumowe i metalowo-gumowe do maszyn

Wibroizolatory Sklep

Nasza szeroka oferta na wibroizolatory jest dostępna w naszym sklepie. Różnego rodzaju elementy wykonane z metalu i gumy, tłumią źródła wibracji oraz hałasu. W sklepie można zakupić również maty wibroizolacyjne oraz inne wyroby z produkcji POWER Rubber.

Wibroizolatory Sklep Internetowy

Jeżeli potrzebujesz zakupić wibroizolatory w Sklepie Internetowym to trafiłeś właściwie.

Sprawdź powyższe rodzaje wibroizolatorów, a w przypadku potrzeby nawiązania kontaktu, zapraszamy do rozmowy telefonicznej, czatu na aplikacji messenger oraz do skorzystania z formularza kontaktowego. Dostępny w zakłądce kontakt, bądź na samym dole tej strony internetowej.

Zalety naszego sklepu internetowego z wibroizolatorami to duża dostępność wraz z dostawą już na jutro! Zapraszamy!

Wibroizolatory Sklep Warszawa

Jeżeli potrzebujesz kupić wibroizolatory to zapraszamy do naszego sklepu w pobliżu miasta Warszawa. Z racji bliskiego miejsca lokalizacji sklepu gumowego posiadającego w swojej ofercie również elementy wibroizolacyjne trafisz do nas od nawet do 5 min. Dojazd z dzielnicy Warszawa Targówem to około 15min, a z takich dzielnić jak Bemowo, Ursus, Skorosze, czy Wola i Żoliborz może wynieść nawet 5 min!

Wibroizolatory Rodzaje

Klasyfikacja podziału wibroizolatorów zależy od ich docelowej funkcji oraz materiału użytego w procesie produkcji. I tak wyróżniamy:

Wibroizolatory cylindryczne

Amortyzatory gumowe to najczęściej wybierany typ wibroizolatora

Wśród amortyzatorów możemy wyróżnić następujące rodzaje:

  • typu A
  • typu B
  • typu C
  • typu D
  • typu E

Ważne jest, że w każdy model jest rozwiązaniem do niwelowania wibracji. Dzięki temu praca wykonywana w obrębie maszyn jest pozbawiona wibracji.

Tłumiki drgań

Tłumiki drgań to elementy wykonane z gumy i metalu, których zadaniem jest tłumienie drgań i wibracji. Pełnią funkcję uzupełnienia oferty sklepu POWER Rubber. Pozwalają na redukcję drgań w miejscach, gdzie występując drgania.

Wibroizolatory walcowe

Wibroizolatory walcowe dostępne na życzenie. Wibroizolator tego typu posiada kształt walca. Oferujemy produkcję na życzenie pod konkretne urządzenia i wibrujące elementy składowe.

Wibroizolatory daszkowe i bezdaszkowe

W ofercie posiadamy modele daszkowe oraz bezdaszkowe. To również elementy niwelujące wibracje. W celu złożenia zamówienia na produkcję elementów niwelujących drgania, warto złożyć wymagania w postaci wiadomości email.

Stopy do maszyn

Stopy do maszyn często zastępują wibroizolatory, a dokładnie to nasze amortyzatory drgań pełnią funkcję stóp do maszyn. Pozwala na na bezpieczną pracę podczas wykonywania codziennych obowiązków w zakładach, halach produkcyjnych oraz hutach i warsztatach.

Wibroizolatory ze stopów stalowych

Stopy stalowe St 37 to najczęstszy element składowy naszych wyrobów metalowo-gumowych. Oferujemy również dedykowaną produkcję z specjalnych wymiarów.

Wibroizolatory ze stali nierdzewnej

Nasza oferta zawiera również amortyzatory z stali nierdzewnej. Zapraszamy do wysłania zapytania na dedykowaną produkcję. Różnego rodzaju maszyny pracujące na zewnątrz są narażone na korozję przy zastosowaniu elementów metalowo-gumowych wykonanych z stali St. Wibroizolator wykonany z stali nierdzewnej pozwala na dłuższe funkcjonowanie w trudnych warunkach, takich jak: deszcz, sól, woda morska, czy stały kontakt z olejami.