Your Cart
najazd kablowy warszawa

Najazdy kablowe w Warszawie

Najazdy kablowe chronią kable i przewody przed uszkodzeniem. Zabezpieczają połączenia elektryczne. Wtyczki przez rozerwaniem oraz wyrwaniem z przyłączy elektrycznych, uczestników przed potknięciem,a to potwierdza duży wpływ na bezpieczeństwo oraz funkcjonalność, co umożliwia zachowanie ciągłości wydarzenia.

Najazdy Kablowe Wynajem Dostawa  24/7 w Warszawie i okolicach

 

Telefon:+505 16 03 03

Najazdy Kablowe – Wynajem Warszawa Pruszków i pobliskie miasta

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami realizacji naszej oferty na wypożyczenie najazdów w Warszawie i okolicach. Zadowoleni Klienci potwierdzają najlepszą ofertę!

Najazd kablowy gumowy osłona kabli

Stadion Narodowy z Najazdami Kablowymi w Warszawie

Jedną z ciekawych realizacji dostawy korytek kablowych w Warszawie to nasza obsługa wydarzeń na Stadionie Narodowym. Nasza oferta jest potwierdzona przez jeden z największych obiektów w Warszawie. Jest to Stadion Narodowy PGE Narodowy, przy ulicy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa. Jak wiemy, potrafi pomieścić aż 58 500 kibiców piłki nożnej – zarówno na mecze reprezentacji polski jak i mecze innych klubów czy uczestników.

Najczęściej jednak nasze osłony na kable są wykorzystywane podczas imprez masowych. Tutaj 72 900 osób może zmieścić się na całym stadionie PGE z podgrzewaną płytą o wymiarach 68 metrów na 105 metrów. Liczne wydarzenia, koncerty, obsługa imprez masowych, biegi, urodziny czy mecze reprezentacji naszej Reprezentacji w Piłkę nożną to wydarzenia, które potrzebują zwiększenia poziomu bezpieczeństwa z racji dużej liczby uczestników. Lokalizacji w Stolicy Polski – Warszaw podkreśla, jak ważna jest osłona przyłącz elektrycznych przed ruchem pieszych, samochodów oraz innych pojazdów.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie zabezpiecza kable i przewody

Inną naszą realizacją jest dostawa naszych osłon kablowych do Warszawy dla najbardziej znanego budynku w Polsce. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie mierzący 231 metrów posiada 123 084 m2 powierzchni, na której to mogą być chronione kable i przewody dla odbywających się targów i eventów. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo gości oraz swoich Pracowników dokonano słusznej decyzji.  Wybrano nasze najazdy kablowe dwukanałowe. Estetyka oraz dwukolorowe oznaczenie pozwoliło uwidocznić poszczególne elementy.

Politechnika Warszawska z najazdami kablowymi

Uczelnia techniczne to również częste miejsce imprez masowych. Taką ofertę w Warszawie oferuje również Politechnika Warszawska. Bale, połowinki, studniówki, konferencje prasowe oraz konferencje naukowe, a nawet koncerty, śluby i wesela są możliwe do zaoferowania. Tym samym jest potrzeba zabezpieczenia kabli i przewodów. W ofercie jest wynajem Auli Głównej oraz Gmach Fizyki. Przykład zdjęcia z naszej realizacji.

Bulwary Wiślane w Warszawie

Lewy brzeg rzeki Wisły w Warszawie pozwala na aktywne życie rozrywkowe. Kluby, muzyka, jedzenie i inne napoje potrzebują zasilania, a jak wiemy warto zadbać o bezpieczeństwo przechodzących tam ludzi i zwierząt. Jeden z naszych Klientów wybrał właściwie korzystając z oferty wynajmu najazdów z oferty POWER Rubber.

Najazd Kablowy i2
Najazd Kablowy i2

 

Najazdy kablowe od POWER Rubber- Warszawa i okolice

Tutaj z rozwiązaniem przychodzi POWER Rubber. Magazyn zlokalizowany przy zjeździe z autostrady A2 oraz trasy S8 w miejscowości Pruszków, pozwala na dogodny dojazd do Warszawy, w tym do Stadionu Narodowego, czy Pałacu Kultury i Nauki. Na naszym stanie magazynowym staramy się posiadać ilości mogące obsłużyć zapytania naszych Klientów.

osłony na kable i przewody
osłony na kable i przewody

Progi kablowe w ofercie wypożyczalni w Pruszkowie blisko Warszawy

Przejazdy kablowe to synonim dla najazdów, czy koryt kablowych. Progi – jak sama nazwa wskazuje- oddziela przestrzeń, jednocześnie zabezpieczając kable oraz przewody wewnątrz swoich osłon.
Kable, które można zmieścić do progów kablowych w Warszawie to przewody posiadające średnicę nawet od 1mm, aż do największych gabarytów czyli 70mm średnicy. Warto dodać, iż dostępna kolorystyka to najczęściej: żółty oraz czarny kolor. W naszej ofercie posiadamy również progi żółte, które są jeszcze lepiej widoczne niż modele czarne.

 

progi kablowe wynajem warszawa
progi kablowe wynajem warszawa

Progi kablowe – Transport

Progi kablowe mają ochraniać wspominane wcześniej kable i przewody. W celu zapewnienie tej funkcji, nasze osłony powinny mieć właściwą swoją wagę. Wynika to z docelowego utrudnienia przesuwania tych elementów przez czynniki zewnętrzne, takie jak np. samochody osobowe, samochody ciężarowe, czy grupy wesołych imprezowiczów. Właściwa waga najazdów, większa ich użyteczność przy zastosowaniu, ale też wymaga właściwego transportu. Obecne czasy powodują wzrost ten transportu, co zachęca to minimalizacji dodatkowych kilometrów w dostawach sprzętu.

 

Wypożyczalnie progów -Co zawiera oferta?

Nasza oferta umożliwia zakup całego oferowanego asortymentu oraz wypożyczenie. Działamy również jako wypożyczalnia najazdów kablowych w Warszawie. Umożliwiamy wynajem progów o następujących kanałach:

  • 1 kanał
  • 2 kanały
  • 3 kanały
  • 5 kanałów

Nasze oferta umożliwia wypożyczenie nawet do 400 metrów najazdów kablowych!

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty z POWEReM!


+48 505 16 03 03

 

Pobierz wersję w PDF

Sklep internetowy z wyrobami gumowymi

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów