Your Cart
Najazdy kablowe w Warszawie

Najazdy kablowe w Warszawie

Najazdy na kable wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się ergonomicznym kształtem z tunelem kablowym, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, są proste w montażu. Doskonale sprawdzają się zarówno na zewnątrz w otwartej przestrzeni (eventy, koncerty, prace budowlane), jak i w zamkniętych pomieszczeniach (garaże, hale magazynowe, parkingi podziemne).

Najazdy kablowe – Zastosowanie

Sprawdź, dlaczego stosowanie najazdów przynosi wiele korzyści w miejscu pracy, a także podczas trwania imprez plenerowych:

 • odpowiednie zarządzanie kablami
 • ochrona kabli przed zerwaniem, zgnieceniem, złamaniem
 • zabezpieczają połączenia elektryczne
 • chronią wtyczki przed wyrwaniem z przyłączy elektrycznych
 • uniemożliwiają deptanie przewodów
 • pozwalają na szybkie przeprowadzenie kabli pod spodem
 • pochylone krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia
 • pokrywa wyposażona w specjalną fakturę zapobiegającą poślizgnięciom
 • ochrona przed zagrożeniem pożarowym

Najazdy kablowe to produkt wykonany z trwałych materiałów, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na intensywne użytkowanie zarówno ruchu kołowego, jak i pieszych. Doskonale sprawdzają się we wszystkich obszarach, gdzie istnieje zwiększone ryzyko uszkodzenia kabli (podczas eventów, koncertów, prac budowlanych, robót drogowych, w garażach, parkingach podziemnych, halach magazynowych, galeriach). Progi kablowe wykonane z gumy idealnie nadają się do stosowania w biurach. Gumowy najazd kablowy charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi, jest stabilny i odporny na zużycie.

Najazdy kablowe kupisz tutaj.

Najazd kablowy wynajem

Najazdy Kablowe – Wynajem Warszawa Pruszków i pobliskie miasta

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami realizacji naszej oferty na wypożyczenie najazdów. Pełne zadowolenie Klientów!

Stadion Narodowy

Jedną z ciekawych realizacji dostawy korytek kablowych w stolicy jest nasza obsługa wydarzeń na Stadionie Narodowym PGE, przy ulicy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901. Jak wiemy, potrafi on pomieścić aż 58 500 kibiców piłki nożnej zarówno na mecze reprezentacji Polski, jak i mecze innych klubów i uczestników.

Nasze ochraniacze kabli wykorzystywane są najczęściej podczas imprez masowych. Na całym stadionie PGE z podgrzewaną płytą o wymiarach 68 metrów na 105 metrów może zmieścić się 72 900 osób. Liczne wydarzenia, koncerty, obsługa imprez masowych, biegi, urodziny czy mecze to wydarzenia, które potrzebują zwiększenia poziomu bezpieczeństwa z racji dużej liczby uczestników. Niezwykle ważna jest osłona przyłączy elektrycznych przed ruchem pojazdów i pieszych.

Pałac Kultury i Nauki

Jedną z naszych realizacji jest dostawa osłon kablowych do Pałacu Kultury i Nauki. Budynek posiada 123 084 m2 powierzchni, na której progi kablowe mogą służyć jako ochrona okablowania w trakcie odbywających się targów i eventów. Jest to skuteczny sposób, aby zadbać o bezpieczeństwo gości oraz pracowników. Wybrano nasze najazdy dwukanałowe. Estetyka oraz dwukolorowe oznaczenie pozwoliło uwidocznić poszczególne elementy.

Politechnika Warszawska

Uczelnie techniczne to również częste miejsce imprez (bale, konferencje prasowe oraz naukowe, koncerty), które wymagają zabezpieczenia kabli małych lub dużych. Istnieje możliwość wynajmu Auli Głównej oraz Gmachu Fizyki.

Bulwary Wiślane

Kluby, muzyka, jedzenie i inne obiekty potrzebują zasilania, a jak wiemy, warto zadbać o bezpieczeństwo przechodzących tam ludzi i zwierząt. Jeden z naszych Klientów wybrał rozwiązanie chroniące kable i przechodniów, korzystając z wynajmu najazdów w Power Rubber.

Najazd Kablowy i2
Najazd Kablowy i2

Najazdy kablowe – oferta sklepu POWER Rubber- Warszawa i okolice

Tutaj z rozwiązaniem przychodzi POWER Rubber. Magazyn zlokalizowany przy zjeździe z autostrady A2 oraz trasy S8 w miejscowości Pruszków, pozwala na dogodny dojazd ze stolicy, w tym do Stadionu Narodowego, czy Pałacu Kultury i Nauki. Na naszym stanie magazynowym staramy się posiadać ilości mogące obsłużyć zapytania naszych Klientów.

osłony na kable i przewody
osłony na kable i przewody

Progi kablowe – Wypożyczalnia w Pruszkowie

Najazdy kablowe są łatwe w montażu. Ich waga sprawia, że stabilnie przylegają do podłoża. Właściwa waga najazdu kablowego utrudnia przesuwanie tych elementów przez czynniki zewnętrzne, takie jak np. samochody osobowe. Dodatkowo, niektóre modele najazdów umożliwiają przymocowanie ich do podłoża.

Wykonane są z tworzywa o wielu wyjątkowych właściwościach. Umożliwiają bezpieczne przejście i przejazd samochodów osobowych, ciężarowych, wózków widłowych, innych środków transportu i ciężkiego sprzętu.

W zależności od miejsca przeznaczenia, możemy wynająć progi kablowe posiadające średnicę nawet od 1 mm, aż do największych gabarytów, czyli 70 mm (7 cm) średnicy. Warto dodać, że dostępna kolorystyka to najczęściej: żółty oraz czarny kolor.

Wypożyczalnie progów – Co zawiera oferta?

Umożliwiamy zakup całego oferowanego asortymentu oraz wypożyczenie. Działamy również jako wypożyczalnia najazdów kablowych w Warszawie. Umożliwiamy wynajem progów o następujących kanałach:

 • 1 kanał
 • 2 kanały
 • 3 kanały
 • 5 kanałów

Nasze asortyment umożliwia wypożyczenie nawet do 400 metrów najazdów kablowych! Tanio!

Zapraszamy do skorzystania z oferty z POWEReM! +48 505 16 03 03

Pobierz wersję w PDF

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!