Najazdy kablowe w Warszawie
najazd kablowy warszawa

Najazdy kablowe chronią kable i przewody przed uszkodzeniem. Zabezpieczają połączenia elektryczne. Wtyczki przez rozerwaniem oraz wyrwaniem z przyłączy elektrycznych, uczestników przed potknięciem,a to potwierdza duży wpływ na bezpieczeństwo oraz funkcjonalność, co umozliwia zachowanie ciągłości wydarzenia.

Dostawa osłon na kable 24/7 w Warszawie i okolicach

Telefon:+505 16 03 03

Stadion Narodowy z Najazdami Kablowymi w Warszawie

Jedną z ciekawych realizacji dostawy korytek kablowych w Warszawie to nasza obsługa wydarzeń na Stadionie Narodowym. Liczne wydarzenia, koncerty, obsluga imprez masowych, biegi, urodziny czy mecze reprezentacji naszej Reprezentacji w Piłkę nożną to wydarzenia, które potrzebują zwiększenia poziomu bezpieczeństwa z racji dużej liczby uszczestników tego wydarzenia. Lokalizacji w Stolicy Polski – Warszaw podkreśla, jak ważna jest osłona przyłącz elektrycznych przed ruchem pieszych oraz samochodów.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie zabezpiecza kable i przewody

Inną naszą realizacją jest dostawa naszych osłon kablowych do Warszawy dla najbardziej znanego budynku w Polsce. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie mierzący 231metrów posiada 123 084 m2 powierzchni, na której to mogą być chronione kable i przewody dla odbywających się targów i eventów. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo gości oraz swoich Pracowników dokonano słusznego zakupu.

Najazd Kablowy i2
Najazd Kablowy i2

Progi kablowe – Transport

Najazdy mają ochraniać wspominane wcześniej kable i przewody. W celu zapewnienie tej funkcji, nasze osłony powinny mieć właściwą swoją wagę. Wynika to z docelowego utrudnienia przesuwania tych elementów przez czynniki zewnętrzne, takie jak np. samochody osobowe, samochody ciężarowe, czy grupy wesołych imprezowiczów. Właściwa waga najazdów, większa ich użyteczność przy zastosowaniu, ale też wymaga właściwego transportu. Obecne czasy powodują wzrost ten transportu, co zachęca to minimalizacji dodatkowych kilometrów w dostawach sprzętu.

Najazdy kablowe od POWER Rubber- Warszawa i okolice

Tutaj z rozwiązaniem przychodzi POWER Rubber. Magazyn zlokalizowany przy zjeździe z autostrady A2 oraz trasy S8 w miejscowości Pruszków, pozwala na dogodny dojazd do Warszawy, w tym do Stadionu Narodowego, czy Pałacu Kultury i Nauki. Na naszym stanie magazynowym staramy się posiadać ilości mogące obsłużyć zapytania naszych Klientów.

osłony na kable i przewody
osłony na kable i przewody

Progi Kablowe Warszawa

Przejazdy kablowe to synonim dla najazdów, czy koryt kablowych. Progi – jak sama nazwa wskazuje- oddziela przestrzeń, jednocześnie zabezpieczając kable oraz przewody wewnątrz swoich osłon.
Kable, które można zmieścić do progów kablowych w Warszawie to przewody posiadające średnicę nawet od 1mm, aż do największych gabarytów czyli 70mm średnicy. Warto dodać, iż dostępna kolortyka to najczęśniej: żółty oraz czarny kolor. W naszej ofercie posiadamy również progi żółte, które są jeszcze lepiej widoczne niż modele czarne.

progi kablowe wynajem warszawa
progi kablowe wynajem warszawa

Wypożyczalnie progów -Co zawiera oferta?

Nasza oferta umożliwia zakup całego oferowanego asotymentu oraz wypożyczenie. Działamy równiez jako wypożyczalnie progów kablowych w Warszawie. Umożliwiamy wynajem progów o następujących kanałach:

  • 1 kanał
  • 2 kanały
  • 3 kanały
  • 5 kanałów

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty z POWEReM!

Kontakt

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

X