Najazdy wynajem – zabezpiecz kable i przewody

Najazdy wynajem – zabezpiecz kable i przewody

Najazdy kablowe to do tej pory jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń przewodów oraz kabli zasilających budowy, targi na świeżym powietrzy czy imprezy masowe. Jest to proste, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe rozwiązanie, które odpowiednio chroni elektronikę i zapewnia bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Wysokiej jakości najazdy pozwalają uporządkować, zabezpieczyć oraz ukryć przewody na ścieżce, co znacznie zmniejsza ryzyko niebezpiecznego wypadku.

 

Zastosowanie najazdów kablowych

Stosowanie najazdów kablowych zmniejsza też prawdopodobieństwo rozłączenia się wtyczek, zwłaszcza w przypadku stosowania długich połączeń. Jest to wysoce funkcjonalne rozwiązanie, stosowane na wszystkich imprezach masowych, które pozwala bezproblemowo zachować ciągłość i płynność wydarzenia, bez narażania się na wypadki. Dotyczy to zwłaszcza koncertów, pokazów filmowych na świeżym powietrzu, targów i innych festiwali. Z drugiej strony jest to także niezwykle praktyczna pomoc na budowach czy podczas remontów. Najazdy kablowe są na tyle wytrzymałe, że umożliwiają swobodny ruch samochodów i ciężarówek po terenie.

najazd kablowy m5Różne rodzaje najazdów kablowych znajdziesz tutaj

 

Jak łączyć ze sobą najazdy?

Najazdy uliczne posiadają wewnątrz specjalną wkładkę, która służy poprowadzeniu przewodów elektrycznych, kabli audio oraz video. Zapobiega to nie tylko, tak jak już było wspominane, niebezpiecznym wypadkom z przechodniami, ale jest także praktyczne z punktu widzenia samej instalacji elektrycznej. Dzięki temu kable nie krzyżują się, nie plączą, przez co sygnał może iść w niezakłócony sposób. Można je swobodnie układać w wielu konfiguracjach w każdym miejscu. Wedle potrzeb oraz wymagań organizatora lub innej osoby zarządzającej, można je łączyć za pomocą specjalnej wkładki przesuniętej o wpusty. Doskonale sprawdzi się na planach, ulicach i drogach, a także w parkach i innych terenach zielonych. Wiele firm oferuje możliwość wynajmu takich najazdów na czasowe wydarzenia.

Progi kablowe czarno-żółte

Dodatkowe ważne informacje

Ze względu na duży ciężar własny najazdu oraz jego stabilność, nie jest już konieczne dodatkowe przytwierdzanie elementu do podłoża. Znacznie ułatwia to montaż, a przede wszystkim nie pochłania dużo czasu. Standardowy rozmiar takiego najazdu to 89 x 52,2 cm przy podstawie oraz wysokość 5,2 cm. Osłona, która zakrywa kable jest wykonana z plastycznego, ale bardzo trwałego tworzywa. Jest ona odporne nawet na obciążenia do kilkunastu ton, co sprawia, że ciężarówka może przejechać po nim bez najmniejszych obaw. W celu podkreślenia miejsca ułożenia kabli jest ona w wyrazistym kolorze żółtym, który nie jest podatny na ścieranie. Taki sposób zabezpieczenia ma jeszcze jedną zaletę – pozwala w każdym momencie z łatwością znaleźć wybraną część, którą chce się przełączyć lub gdzie ma się podejrzenia o ewentualnej usterce.

Wyroby gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!