Your Cart
Próg kablowy M5 POWER o otworze 5razy: 3 x 3.5 cm

Organizacja Przyjęć oraz Eventów- Plan działania- Poradnik

Organizacja eventów to duże wyzwanie. Zgrany zespół jest jednym z najważniejszych czynników. Osobą łączącą tych znakomitych ludzi jest odpowiedni Leader na stanowisku Event Managera. Posiadane doświadczenie zdecydowanie usprawnia zarządzanie zespołem, a całe przygotowania przebiegną sprawniej. Również pomocne jest w tym podzielenie zadań na etapy.

Pierwszy z nich: planowanie działań na podstawie informacji z strony naszego Klienta. To jego założenia mamy zrealizować, aby jego potrzeby zostały spełnione, czyniąc go szczęśliwym. Uzgadniamy plan ramowy oraz pytamy o drobne szczegóły, o których jest świadomy na samym początku. Takie rozmowy zdecydowanie przyspieszą naszą realizacje. Warto pamiętać o negocjacjach na tym etapie, co jasno przedstawi nam bieżącą sytuacje.

Etap drugi: Wybór lokalizacji oraz podział docelowego budżetu.
Na wstępie, zdecydowanie już warto zmniejszyć posiadane do dyspozycji środki  do 90-95% w celu rażąco rosnących kosztów w postaci nagłych przypadków, zwłaszcza mających miejsce pod koniec naszego czasu przygotowania. Wybór lokalizacji również przekaże nam ważną informacje na temat liczby potrzebnych członków zespołu oraz osób dodatkowych do obsługi eventu.

Etap trzeci:
Posiadając wytyczone główne cele przechodzimy do realizacji na standy oraz grafiki w celu zapewnienia nastroju, uzgodnionego w pierwszym etapie negocjacji z naszym Klientem. Czas realizacji potrafi sięgać nawet to 21 tygodni. Warto zwrócić na to uwagę, jak również o rezerwację dodatkowego czasu dla nieterminowej dostawy. Dla dostaw z naszego Kraju Ojczystego, 2-3dni idealnie wypełnia ta lukę.

Etap czwarty:
Mając wszystkie elementy naszej scenografii wraz z zgranym zespołem przystępujemy do montażu.
Rozkładamy standy, ścianki i platformy oraz całe okablowanie umożliwiające zasilanie dla naszej lokalizacji. Na tym etapie warto pamiętać o zabezpieczeniu naszych wiązek stosując  Osłony na kable. Sprawdź naszą ofertę na Progi kablowe. Stosując korytka kablowe, zwiększasz bezpieczeństwo dla pracowników oraz dla Uczestników, jednocześnie zapewniając stabilne połączenie zasilania z funkcjonującymi urządzeniami na naszym stanowisku pracy.

Najazd kablowy zółto-czarny

Próg kablowy 5 kanałowy – Najtańszy wybór

Próg kablowy M5 POWER o otworze 5razy: 3 x 3.5 cm

Tutaj znajdziesz: Progi kablowe wynajem oraz kupno

Jednym z najczęściej kupowanym progów jest Próg Kablowy M5 https://powerrubber.com/p/prog-kablowy-oslona-na-kable-m5-power/ Model pięciokanłowy, stąd też nazwa M5 jest częstym bywalcem na evetnach oraz przyjęciach, czy też koncertach.

Etap piąty:
Po zakończonym przygotowaniach, warto przeprowadzić próby i testy na naszych stanowiskach. Specjalną uwagę należy zwrócić na akcesoria pirotechniczne. Pamiętaj, aby zachować bezpieczeństwo dbając zarówno o swoje miejsce pracy jak i swój zespół.

Etap szósty:
Po przeprowadzonym evencie, zaczynamy demontaż naszej scenografii i konstrukcji  weryfikując dokładnie ilości sprzętu, najczęściej szukając pozostawionych elementów na sam koniec etapu szóstego. W zależności od charakteru elementów, warto zabezpieczyć detale możliwe do wykorzystania w przyszłości ponownie, tworzymy tym samym oszczędności.

Etap siódmy:
Po wykonanej realizacji warto skontaktować się z naszym Klientem sięgając jego opinii. Wyciągnięcie wniosków z przeprowadzonej realizacji jednoznacznie daje przewagę podczas kolejnych tego typu zleceń.

 

Jak widać, przygotowanie eventu nie należy do najprostszych. Często przekłada to się na długie, nieprzespane noce oraz czas spędzony poza domem. Jak wiemy, jednak znaczna część naszej populacji preferuje koncerty i przyjęcia jako formę rozrywki. Wspominając przysłowie: Ktoś musi pracować, aby ktoś mógł odpoczywać.

Sklep internetowy z wyrobami gumowymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!