Your Cart
podłoga do domowej silowni

Podłoga do domowej siłowni

Zdrowy dieta oraz aktywny tryb życia to podstawa do posiadania większych zasobów energii oraz rozpowszechniający się standard człowieka w XXI wieku, zwłaszcza w dużych miastach. Miastach pełnych tłoku, pośpiechu oraz braku czasu.

Jak obecnie staramy się rozwiązywać brak czasu oraz aktywny tryb życia?

Skracamy dystans pomiędzy punktami które chcemy odwiedzić. Ograniczając potrzebny do przebycia dystans zyskujemy na czasie. Zbędne pokonane kilometry w samochodzie czy komunikacji, zwłaszcza po treningu z sali fitness czy siłowni to też niedogodne aspekty posiadania siłowni po za domem oraz kluczowy czynnik zniechęcający do odwiedzin obiektów sportowych, co zdecydowanie widoczne jest zimą. Skrócenie tego dystansu pozwala minimalizować straty poświęcone na dojazdy i zamianę ich np. na dodatkową serię ćwiczeń, bądź w ogóle ich rozpoczęcie. Tutaj z rozwiązaniem przychodzi domowa siłownia.

Bliskość siłowni od miejsca zamieszkania pozwala nam na minimalizowanie strat poświęconych na dojazdy. Zdecydowanie najwięcej możemy zyskamy posiadając takie miejsce do ćwiczeń w własnym domu. Od czego zacząć wyposażać domową siłownię?

Wyposażenie domowej siłowni powinniśmy rozpocząć od podstaw, tzn. od zabezpieczenia podłoża, kupując gumowe podłogi do domowej siłowni, aby zabezpieczyć podłogę przed upadającymi ciężarami minimalizując możliwe do powstania uszkodzenia, jak również przez wyciszenie, redukcję hałasu powstającą przy wykonywaniu ćwiczeń. Wczesny montaż pozwoli nam również zredukować ilość prac, zwłaszcza przesuwania maszyn i urządzeń fitness.

maty-na-silownie-gumowe

Tu znajdziesz podłogi do siłowni – puzzle, w rolce i wiele innych

 

Rodzaje podłogi do domowej siłowni

Podłoże do domowej siłownie, aby zabezpieczyć dokładnie panele, glazurę, terakotę lub parkiet powinny zostać wykonane z litej gumy. Upuszczenie ciężarka, bądź hantla dzięki doskonałej gęstości gumy redukuje prędkość elementów wyposażenia siłowni przy ich niekontrolowanym spadku przez tłumienie i amortyzacje drgań.

podłoga gumowa ochronna fitness siłownia

W produkcji dostępne są dwa rodzaje gumowych podłóg:

  1. Pierwszy z nich do gumowa mata w rolce. Pozwala ona na szybki montaż oraz małą liczbę łączeń dla poszczególnych fragmentów mat. Produkcja tych mat odbywa się do 10mm ich grubości, co stanowi idealne rozwiązania pod sprzęt sportowy czy ćwiczenia fitness.
  2. Do treningów z cięższym wyposażeniem zalecamy drugi typ podłóg, podłogi typu puzzle. Ten typ podłóg produkowany jest od 10mm, co 5mm, aż do 25mm. Pozwalają na doskonałe wygłuszenie, łatwy montaż oraz przyjemny sposób wniesienia do docelowego miejsca ćwiczeń.

podłoga sportowa gumowa puzzle siłownia

Posiadając tak zabezpieczoną posadzkę przez zakup gumowej podłogi do domowej siłowni, możemy przejść do rozpoczęcie jej dalszego wyposażenia.

Zastosowanie gumowych mat na siłownie pozwala również na ćwiczenie z większą intensywnością oraz większymi ciężarami, dzięki wyciszeniu jakim również spełnia.

 

Zdecydowanie gumowa podłoga do domowej siłowni polepsza relacje z sąsiadami.

 

Kontakt w sprawie Podłogi do domowej siłowni

W celu uzgodnienia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 505 16 03 03, bądź mailowo (power@powerrubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Wyroby gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów