Sklep z oringami Warszawa

Sklep oringi – Warszawa

Sklep Oringi – Warszawa

Oringi to podstawowe uszczelnienie techniczne występujące w większości otaczających nas przedmiotach. Chronią, zabezpieczają, uszczelniają – zapobiegając wyciekom, nie pozwalają na przedostanie się innego medium: np. cieczy lub gazu do wewnątrz lub na zewnątrz danego obiektu.

Często wiemy jak wyglądają o-ringi, ale nie wiemy jak zmierzyć je właściwie. Wtedy też odsyłamy do naszego artykułu: jak wymiarować oringi. Zdarza się jednak, że nasze uszczelnienie jest nietypowe lub też nie mamy pewności, czy dokonane przez nas pomiary są prawidłowe. Gdzie szukać specjalistów od o-oringów, a tym bardziej miejsca, w którym można kupić oringi w Warszawie i okolicach?

Sklep z oringami

Co zrobić kiedy poszukujemy sklepu z oringami w Warszawie?

Zapraszamy do nas, czyli do POWER Rubber. Oferujemy o-ringi wykonane z najwyższej jakości materiałów w wielu wariantach: licznych rozmiarach, a nawet w różnej kolorystyce. Doradzimy i zasugerujemy najlepsze możliwe rozwiązania. W ramach usługi zmierzymy o-ringi gumowe dla Państwa lub dobierzemy najlepsze uszczelnienia zarówno do zastosowań statycznych, jak i dynamicznych.

Jaki jest numer telefonu, aby zadać pytania co do doboru oringów?

Firma Power Rubber specjalizuje się w zakresie wyrobów gumowych. Jeżeli potrzebujesz porady lub doradztwa, a może nawet informacji jak dobrze wymiarować o-ringi, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 505 16 03 03

Gdzie jest Sklep z oringami w Warszawie? -POWER Rubbe

Jeden z naszych oddziałów zlokalizowany jest przy zjeździe Pruszków: autostrada A2 z trasą S8 do Warszawy. Godziny otwarcia: od 7:00 do 19:00, od poniedziałku do soboty. Jesteśmy elastyczni. Na podany wyżej numer kontaktowy proszę dzwonić w celu uzgodnienia dogodnej pory. Dla nas Klient zadowolony, to najlepszy Klient. Zamówienia realizujemy również przez nasz sklep internetowy. Koszt wysyłki uzależniony od wielkości zamówienia.

Oferta mieszanek gumowych: EPDM, NBR, FKM, FFKM i in.

W naszej ofercie są uszczelki wykonane z różnych mieszanek gumowych. Pozwala to na produkcję wyrobów z gumy adekwatnych do szczególnych warunków. I tak, Klienci w ofercie znajdą m.in. oringi wykonane z NBR, Viton®, FPM (w otulinie i bez), FFKM, EPDM, a także wykonane z FKM oraz silikonu i in.

Pierścień na bazie gumy NBR to o-ring, który z racji swojej niskiej ceny występuje najczęściej. Dzięki właściwościom takim jak: odporność na smary, tłuszcze, oleje (mineralne, hydrauliczne), wodę – powszechnie znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle medycznym, pneumatycznym, spożywczym.

Oringi Viton® to wysokiej jakości tworzywo dedykowane do długotrwałych uszczelnień. Pozwala wygenerować oszczędności redukując liczbę zmian tych uszczelnień w procesie technologicznym. Kompatybilne w kontakcie z olejami, paliwami. Wykorzystywane w przemyśle samochodowym, chemicznym, kosmetycznym, górniczym.

O-ringi z EPDM dedykowane są głównie do kontaktu z wodą, zarówno słodką, jak i morską. Powszechnie używane w układach klimatyzacji. Odporne na ozon, promieniowanie UV.

Uszczelki Silikonowe są używane w środowisku pracy o wyższym zakresie temperaturowym, mieszczącym się w granicach około 200°C. Sam o-ring może wytrzymać temperaturę sięgającą nawet do 280°C. Posiada certyfikat FDA, dlatego może być stosowany do kontaktu z żywnością i wodą pitną.

Oringi są często spotykane w pompach, cylindrach, złączach, zaworach. Używane są z komponentami statycznymi, dynamicznymi, hydraulicznymi, pneumatycznymi. Spotkać je można również w sprzęcie gospodarstwa domowego (np. ekspres do kawy z filtrami, pralka).

Sklep oringi Warszawa

Dostępne rodzaje

W Power Rubber posiadamy pojedyncze oringi oraz zestawy o różnej twardości, mniejszej: 40 ShA,50 ShA, 60 ShA i większej, np. 70 ShA, 75 ShA, 80 ShA, 90 ShA.

Do czego zatem stosujemy mieszanki o niższej twardości?

Tego rodzaju uszczelki gumowej można zastosować pod wszelkiego rodzaju klapy i zamknięcia. Dużo dokładniej wypełniają otwór czy występującą szczelinę. Dla tego przeznaczenia zalecamy użycie oringów EPDM, które pozwolą na dużo dłuższe funkcjonowanie w warunkach atmosferycznych niż np. o-ringi NBR – typowe do kontaktu z olejami. Pełnią również rodzaj zabezpieczenia – przerwany oring może być jasnym sygnałem o przekroczeniu ustawień naszych maszyn i urządzeń.

Gdzie kupić oringi w Warszawie? Dane kontaktowe

Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić oringi w Warszawie, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Ponad 1 milion sztuk o-ringów dostępnych od ręki. Na miejscu doradzamy w doborze oraz mierzymy uszczelki, jak i przedmioty, do których mamy dopasować uszczelnienia.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 505 16 03 03,
bądź mailowo (Power@PowerRubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Sprawdź dojazd do Power Rubber

Nasz dokładny adres to:

Dojazd z Warszawy

Dojazd do naszego sklepu z artykułami i wyrobami gumowymi to tylko:

 • 9 min. ul. Połczyńska Warszawa Mory jadąc A2/S8

 • 9 min. Aleje Jerozolimskie Warszawa Skorosze

  • 10 min ul. Łopuszańska Warszawa Mokotów

   • 11 min ul.Krakowiaków Warszawa Okęcie

   • 12 min z ulicy Powstańców Śląskich Warszawa Bemowo jadać do obwodnicy Górczewską przecinając ul. Lazurowej

   • 12. min z ul. Broniewskiego Warszawa Żoliborz

   • 13 min ul. Puławska Warszawa Ursynów i Służew

Jesteśmy czynni w sobotę

Jeżeli poszukujesz uszczelek i pierścieni z gumy typu OP zwłaszcza w Sobotę, to idealnym rozwiązaniem jest odwiedzenie Sklepu gumowego POWER Rubber, który jest czynny w weekendy!

POWER Rubber oferuje m.in:

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!