Shopping Cart

Sklep oringi – Warszawa

Sklep oringi – Warszawa

Oringi to podstawowe uszczelnienie techniczne występujące w większości otaczających nas  przedmiotach. Chronią, zabezpieczają, uszczelniają – zapobiegając wyciekom, nie pozwalają na przedostanie się innego medium: np. cieczy lub gazu do wewnątrz lub na zewnątrz danego obiektu.

Często wiemy jak wyglądają o-ringi, ale nie wiemy jak zmierzyć je właściwie. Wtedy też zapraszamy do naszego artykułu: jak zmierzyć oringi [ link do artykułu ]. Zdarza się jednak, że  nasze uszczelnienie jest nietypowe lub też nie mamy pewności, czy dokonane przez nas pomiary są prawidłowe, co więcej nie wiemy, gdzie znajdziemy specjalistów od o-ringów, a tym bardziej sklep z oringami w Warszawie i jej okolicach.

 

Co zrobić kiedy poszukujemy sklepu z oringami w Warszawie?

Zapraszamy do nas, czyli do POWER Rubber. Znajdziesz u nas o-ringi gumowe w wielu wariantach: licznych rozmiarach, wykonanych z różnych materiałów, różnych twardościach, a nawet w różnej kolorystyce. Doradzimy i zasugerujemy najlepsze możliwe rozwiązania. Również zmierzymy o-ringi gumowe dla Państwa lub dobierzemy najlepsze uszczelniania.

Jaki jest numer telefonu, aby zadać pytania co do doboru oringów?

Jeżeli potrzebujesz porady, doradztwa w zakresie pierścieni gumowych, a może nawet informacji jak dobrze wymiarować o-ringi zapraszamy z pytaniami pod następujący numer telefoniczny:

+48 505 16 03 03 

Gdzie jest Sklep z oringami w Warszawie? -POWER Rubber

Jeden z naszych oddziałów zlokalizowany jest przy zjeździe Pruszków: autostrada A2 z trasą S8 do Warszawy – Sklep Oringi jest czynny od 7.00 do 19.00 od Poniedziałku do Soboty, aczkolwiek stosujemy elastyczne godziny pracy. Zawsze zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w celu uzgodnienia dogodnej pory. Dla nas Klient zadowolony, to najlepszy Klient.

Sklep Wyroby Gumowe – Oferta mieszanek gumowych

W ofercie sklepu dostępne są uszczelki wykonane z różnych mieszanek gumowych. Pozwala to na produkcje wyrobów gumowych adekwatnych do szczególnych warunków. I tak Klienci w ofercie znajdą  o-ring NBR,  Viton®, FKM, FPM, EPDM oraz Uszczelki Silikonowe.

Pierścienie NBR to o-ringi, które występują najczęściej z racji niskiej ceny. Stosowane powszechnie. Mogą służyć w miejscach do kontaktu w olejami, ale w krótkim czasie funkcjonowania.

Oringi Viton® to wysokiej jakości materiał przeznaczony do długotrwałych uszczelnień. Pozwala wygenerować oszczędności redukując liczbę zmian tych uszczelnień w procesie technologicznym. Przeznaczone do kontaktu z olejami, paliwami.

O-ringi wykonane z EPDM przeznaczone są głównie do kontaktu z wodą. Zarówno słodką jak i morską. Użycie tej mieszanki jest również powszechne w układach klimatyzacji.

Uszczelki Silikonowe są używane tam, gdzie zakres temperaturowy jest wyższy, tzn. praca urządzeń, materiałów jest w granicach około 200°C, a sam pierścień może wytrzymać nawet do 280°C. Materiał ten, jest stosowany również do kontaktu z materiałami spożywczymi posiadając certyfikację dedykowaną dla tego typu kontaktu.

Sklep Wyroby Gumowe - Oferta mieszanek gumowych

Uszczelki gumowe – Dostępne rodzaje

Warto dodać o kolejnym zróżnicowaniu dostępnych uszczelek gumowych w naszym sklepie. Tutaj mamy na myśli twardość oferowanych materiałów gumowych.

Podstawową dostępną twardością jest twardość 75 ShA, aczkolwiek oferujemy inne dostępne twardości, takie jak: 80 ShA, 90 ShA lub też miększe, tj.: 55ShA, 60ShA, czy nawet 40ShA.

 

Do czego zatem stosujemy mieszanki o niższej twardości?

Uszczelki gumowe o niższej twardości można zastosować pod wszelkiego rodzaju klapy i zamknięcia. Dużo dokładniej wypełniają otwór, czy występującą szczelinę. Dla tego przeznaczenia zalecamy użycie oringów EPDM, które pozwolą na dużo dłuższe funkcjonowanie w warunkach atmosferycznych niż np. o-ringi NBR – typowe do kontaktu z olejami.  Niższa twardość o-ringów to może pełnić rodzaj zabezpieczenia. Przerwania pierścieni może być jasnym sygnałem o przekroczeniu ustawień naszych maszyn i narzędzi.

Gdzie kupić oringi w Warszawie?

Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić oringi w Warszawie,  to w naszej ofercie -POWER Rubber sklep z uszczelkami jest odpowiedzią na pytanie. Ponad 1 milion sztuk o-ringów dostępnych od ręki wykonanych z różnych mieszanek opisanych powyżej. Na miejscu doradzamy w doborze oraz mierzymy zarówno uszczelki jak i przedmioty, do których mamy dopasować uszczelnienia. Zapraszamy do kontaktu:

+48 505 16 03 03

 

Sprawdź dojazd do Sklepu z Oringami

Nasz dokładny adres to:

Dojazd do Sklepu z Uszczelkami z Warszawy

Dojazd do naszego sklepu z artykułami i wyrobami gumowymi to tylko:

 • 9 min. ul. Połczyńska Warszawa Mory jadąc A2/S8

 • 9 min. Aleje Jerozolimskie Warszawa Skorosze

  • 10 min ul. Łopuszańska Warszawa Mokotów

   • 11 min ul.Krakowiaków Warszawa Okęcie

   • 12 min z ulicy Powstańców Śląskich Warszawa Bemowo jadać do obwodnicy Górczewską przecinając ul. Lazurowej

   • 12. min z ul. Broniewskiego Warszawa Żoliborz

   • 13 min ul. Puławska Warszawa Ursynów i Służew

Sklep Oringi czynne w Sobotę

Jeżeli poszukujesz uszczelek i pierścieni gumowych typu OP zwłaszcza w Sobotę, to idealnym rozwiązaniem jest odwiedzenie Sklepu gumowego POWER Rubber, który jest czynny w weekendy!

W ofercie można znaleźć o wiele więcej niż pierścienie gumowe.

Sklep z artykułami gumowymi POWER Rubber oferuje:

  • Kleje do gumy
  • Sznury gumowe porowate, lite oraz gąbczaste
  • Uszczelki do okien
  • Wibroizolatory, czyli amortyzatory gumowo-metalowe
  • Odboje gumowe
  • oprzyrządowanie techniczne dla uszczelnień technicznych
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.