Sklep oringi – Warszawa
sklep oringi warszawa

Sklep oringi – Warszawa

Oringi to podstawowe uszczelnienie techniczne występujące w większości otaczających nas  przedmiotach. Chronią, zabezpieczają, uszczelniają – zapobiegając wyciekom, nie pozwalają na przedostanie się innego medium: np. cieczy lub gazu do wewnątrz lub na zewnątrz danego obiektu.

Często wiemy jak wyglądają oringi, ale nie wiemy jak zmierzyć je właściwie. Wtedy też zapraszamy do naszego artykułu: jak zmierzyć oringi [ link do artykułu ]. Zdarza się jednak, że  nasze uszczelnienie jest nietypowe lub też nie mamy pewności, czy dokonane przez nas pomiary są prawidłowe, co więcej nie wiemy, gdzie znajdziemy specjalistów od oringów, a tym bardziej sklep z oringami w Warszawie i jej okolicach.

sklep oringi warszawa

Co zrobić kiedy poszukujemy sklepu z oringami w Warszawie?

Zapraszamy do nas, czyli do POWER Rubber. Znajdziesz u nas oringi gumowe w wielu wariantach: licznych rozmiarach, wykonanych z różnych materiałów, różnych twardościach, a nawet w różnej kolorystyce. Doradzimy i zasugerujemy najlepsze możliwe rozwiązania. Również zmierzymy oringi gumowe dla Państwa lub dobierzemy najlepsze oringi.

Jaki jest numer telefonu, aby zadać pytania co do doboru oringów?

Jeżeli potrzebujesz porady, doradztwa w zakresie oringów gumowych, a może nawet informacji jak dobrze wymiarować oringi zapraszamy z pytaniami pod następujący numer telefoniczny:

+48 505 16 03 03 

Gdzie jest Sklep z oringami w Warszawie? -POWER Rubber

Jeden z naszych oddziałów zlokalizowany jest przy 5km od zjazdu Pruszków: autostrada A2 z trasą S8 do Warszawy – Sklep z oringami jest czynny od 7.00 do 19.00 od Poniedziałku do Soboty, aczkolwiek stosujemy elastyczne godziny pracy. Zawsze zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w celu uzgodnienia dogodnej pory. Dla nas Klient zadowolony, to najlepszy Klient.

Sklep oringowy – Oferta mieszanek gumowych

W ofercie sklepu dostępne są uszczelki wykonane z różnych mieszanek gumowych. Do tego typu mieszanek należą oringi wykonane z NBR, oringi Viton®, Oringi EPDM oraz Oringi Silikonowe.

Orinig NBR to oringi, które występują najczęściej z racji niskiej ceny. Stosowane powszechnie. Mogą służyć w miejscach do kontaktu w olejami, ale w krótkim czasie funkcjonowania.

Oringi Viton® to wysokiej jakości materiał przeznaczony do długotrwałych uszczelnień. Pozwala wygenerować oszczędności redukując liczbę zmian tych uszczelnień w procesie technologicznym. Przeznaczone do kontaktu z olejami, paliwami.

O-ringi wykonane z EPDM przeznaczone są głównie do kontaktu z wodą. Zarówno słodką jak i morską. Użycie tej mieszanki jest również powszechne w układach klimatyzacji.

Oringi Silikonowe są używane tam, gdzie zakres temperaturowy jest wyższy, tzn. praca urządzeń, materiałów jest w granicach około 200°C, a sam oring może wytrzymać nawet do 280°C. Materiał stosowany również do kontaktu z materiałami spożywczymi.

Uszczelki gumowe – Dostępne rodzaje

Warto dodać o kolejnym zróżnicowaniu dostępnych uszczelek gumowych w naszym sklepie. Tutaj mamy na myśli twardość oferowanych materiałów gumowych.

Podstawową dostępną twardością jest twardość 75 ShA, aczkolwiek oferujemy inne dostępne twardości, takie jak: 80 ShA, 90 ShA lub też niższe.

Do czego zatem stosujemy mieszanki o niższej twardości?

Oringi gumowe o niższej twardości można zastosować pod wszelkiego rodzaju klapy i zamknięcia. Dużo dokładniej wypełniają otwór, czy występującą szczelinę. Dla tego przeznaczenia zalecamy użycie oringów EPDM, które pozwolą na dużo dłuższe funkcjonowanie w warunkach atmosferycznych niż np. oringi NBR – typowe do kontaktu z olejami.  Niższa twardość o-ringów to może pełnić rodzaj zabezpieczenia. Przerwania oringów może być jasnym sygnałem o przekroczeniu ustawień naszych maszyn i narzędzi.

Gdzie kupić oringi w Warszawie?

Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić oringi w Warszawie, POWER Rubber to sklep z uszczelkami jest odpowiedzią na pytanie. Ponad 1 milion sztuk o-ringów dostępnych od ręki wykonanych z różnych mieszanek opisanych powyżej. Na miejscu doradzamy w doborze oraz mierzymy zarówno uszczelki jak i przedmioty, do których mamy dopasować uszczelnienia. Zapraszamy do kontaktu:

+48 505 16 03 03

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X