Your Cart
mata-ribbed-safety-zastosowanie

Wykładzina gumowa – Poradnik: Co oferuje rynek?

Czym najłatwiej i najtaniej zabezpieczyć podłogę? Co położyć na podłogę, aby stworzyć izolację od zimna? Co użyć, aby jednocześnie zyskać estetykę, przy minimalnym koszcie? Jeżeli szukasz odpowiedzi na takie pytania zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wykładzina gumowa z rolki – Najtańsze rozwiązanie

Do najtańszych rozwiązań należy użycie wykładziny gumowe w rolce. Dzięki formy sprzedaży w rolce, mata umożliwia bardzo szybki montaż, przy minimalnym nakładzie finansowym. Taką wykładzinę, należy ułożyć z jednej strony pomieszczenia, rozwinąć rolkę, docinając do żądanej długości. Następnie wykonać tą samą czynność przy kolejnym miejscu montażu. I tak w najszybszy sposób możemy pokryć duże powierzchnie w zamkniętych pomieszczeniach, halach, biurach czy magazynach.

maty sportowe w rolkach
mata sportowe gumowa w rolce

Maty gumowe z rolki – Duży wybór

Maty gumowe z rolki posiadają bardzo szeroki zakres użytkowania. Zapraszamy do dalszej części artykułu, gdzie opisaliśmy typowe zastosowania mat w rolkach.

wykladziny elektroizolacyjne coba switch
Tutaj kupisz: wykładziny elektroizolacyjne

Wykładziny Gumowe Przemysłowe – Solidny Wybór

Wykładziny Gumowe Przemysłowe to odmiana wykładzin gumowych do najtrudniejszych warunków. Takie warunki to silne opady deszcze, kontakt z silnymi substancjami chemicznymi takimi jak np. olej.

maty gumowe na siłownie

Mata gumowa kolorowa – Sprawdź dostępne kolory

Maty gumowe występują również w wielu wariantach kolorystycznych. Zadajmy więc pytanie:

Jakie są dostępne kolory wykładzin gumowych?

Odpowiadając dowiemy się, iż dostępne są następujące warianty:

wykladzina gumowa w piramidki solid vinyl
Tutaj kupisz: Wykładzinę gumową

Czarna wykładzina gumowa – Dostępna!

Podstawowym kolorem mat jest kolor czarny. Bardzo praktyczne rozwiązanie.

Mata antyzmęczeniowa przemysłowa

Gdzie stosowane są czarne wykładziny gumowe?

Maty tego typu są stosowane głównie w halach magazynowych, na mezzaninach, w biurach, gdzie wiadome jest zabrudzenie powierzchni. Kolor czarny niweluje widoczność tych zabrudzeń, co pozwala na zachowanie teoretycznego ładu i porządku. Warto tutaj dodać – podzielimy się naszym doświadczeniem – iż maty w kolorze czarnym uwidoczniają kurz w miejsach, w ktorych mają przebywać ludzie. Pojawia się kontrast między szarym kurzem, a czarną posadzką. Tutaj należy zadać pytanie: który zatem kolor zastosować? Odpowiedzią jest opis wykładziny w kolorze szarym.

Wykładzina Gumowa w Monety Szara
Wykładzina Gumowa w Monety Szara
mata gumowa szara w monety
mata gumowa Metro – szara

 

Wykładzina gumowa szara – Estetyka

Jak już wiemy z poprzedniego akapitu, w naszej ofercie posiadamy również maty szare, których główną cechą jest niwelacji widoczności kurzu na posadzce, czy podłodze. Jest to bardzo praktyczne i pomocne rozwiązanie.

mata gumowa kolorowa

Gdzie stosowane są zatem szare wykładziny gumowe?

Tak jak wspomnialiśmy wcześniej, maty niwelują wiczność kurzu, czyli zwiększają pozorną estetykę, tym samym stosowane są w sklepach spożywczych, małych sklepach osiedlowych czy magazynach i magazynkach. Szary kolor nadaje też nowoczesnego wyglądu. Jak się okazuje się, jest to najczęstyszy wybór do sklepów z odzieżą.

Wykładzina Gumowa w Monety Zielona
Wykładzina Gumowa w Monety Zielona

Wykładzina gumowa zielona – również dostępna!

Jednym z zapytąń są również wykładziny gumowe zielone. Również w celu spełnienia zapytań Klientów, czyli ich zadowolenia posiadamy maty w zielonym kolorze.

Wykładzina gumowa żółta – Podnieść poziom bezpieczeńśtwa

Maty gumowe żółte zwiększają poziom bezpieczeństwa. Ukierunkowują pracowników. Wyznaczają jednocześnie będąc narzędziem do wyznaczania ciągów komunikacyjnych. Warto użyć w tych miejscach, gdzie jesteśmy świadomi zaisteninia niebezpieczeństwa. Na myśl przychodzi przysłowie: lepiej zapobiegać niż leczyć.

mata sportowa gumowa do ćwiczeń

Wykładzina Olejoodporna – Najlepsze rozwiązania w Zakładach Produkcyjnych

Wykładziny mogą występować w wariancie olejoodporny. Najczęściej miejsca użycia takich mat to warsztaty mechaniczne, warsztaty rowerowe, zakłady produkcyjne. Z racji używania wszelakich smarów, greasów czy olejów, wykładzina pozwala na wieloletnie używanie, zabezpieczając podsadzkę, co obniża koszty w przypadku wynajmowanych pomieszczeń. Dla zwiększenia bezpieczeństwa dodatowo stosowane są maty z żółtymi krawędziamy, aby zwiększyć ich widocznośc, tym samym ukierunkować Pracowników na właściwe korytarze i ścieżki robocze.

Artykuły gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów