Wykładzina gumowa

Wykładzina gumowa – Poradnik: Co oferuje rynek?

 

Czym najłatwiej i najtaniej zabezpieczyć podłogę? Co położyć na podłogę, aby stworzyć izolację od zimna? Co użyć, aby jednocześnie zyskać estetykę, przy minimalnym koszcie? Jeżeli szukasz odpowiedzi na takie pytania zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wykładzina gumowa – zalety i właściwości

Trwałość i odporność

W Power Rubber oferujemy wykładziny gumowe, które charakteryzują się odpowiednią elastycznością i niską ścieralnością. Doskonale absorbuje uderzenia, wytrzymuje duże natężenie ruchu pieszego, a także jest odporna na trudne warunki atmosferyczne i ozon. Wodoodporne właściwości gumy chronią posadzkę przed uszkodzeniem na skutek rozlanych płynów lub wilgoci. Nasza guma na podłogę z powodzeniem może być użytkowana nawet w wymagających warunkach. Znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach przemysłowych. Trwałość gumy wynika z jej gęstości, a nie grubości.

Amortyzacja

Dostarczamy maty podłogowe wykonane z wysokiej jakości mieszanek gumowych. które doskonale pochłaniają uderzenia. Zapewniają stabilność, zmniejszają nacisk stóp na podłoże, poprawiają komfort użytkowania. Ten rodzaj pokrycia, dzięki amortyzacji bardzo często montowany jest na placach zabaw i siłowniach.

Wytłumienie hałasu

Wysoka jakość wykładziny z kauczuku ma zdolność pochłaniania i tłumienia dźwięków. Redukcja nieprzyjemnego hałasu poprawia komfort pracy, a także osób przebywających w sąsiednich pomieszczeniach Można ją z powodzeniem stosować na zewnątrz, jak i wewnątrz (np. wykładziny gumowe SBR ogólnego zastosowania).

Antypoślizgowa powierzchnia

Jeżeli chcesz zapobiec potknięciom i upadkom – wypróbuj naszą wykładzinę gumową! Dzięki właściwościom antypoślizgowym zwiększa bezpieczeństwo w obszarach narażonych na wilgoć (basen, lodowisko, siłownia), zapobiegając poślizgnięciom i nieprzyjemnych konsekwencji z tym związanych. Często wykłada się nią podłogi w piwnicach, garażach, pralniach, salach zabaw, pojazdach.

Łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji

Wykładziny gumowe znajdują zastosowanie szerokie zastosowania w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach produkcyjnych, samochodach ciężarowych, powierzchniach ładunkowych, obiektach i halach sportowych. Sprawdzą się również w wykładaniu podłóg w pojazdach rolniczych, busach. Są łatwe w utrzymaniu.

Wykładziny gumowe kupisz tutaj

Wykładzina gumowa rodzaje

Gumowa wykładzina – Rodzaje: wykładzina metro (molet krążkowy), wykładzina ryflowana

W naszym sklepie oferujemy wykładzinę o różnej strukturze:

Wykładzina gumowa molet krążkowy (pastylka, monety, metro) – charakteryzuje się strukturą wypukłych tabletek, równomiernie rozmieszczonych na całej powierzchni. Najczęściej znajduje zastosowanie w środkach komunikacji miejskiej, fabrykach, garażach, balkonach, magazynach, siłowniach. Może być przyklejona do podłoża lub rozłożona bez użycia kleju.

Wykładzina ryflowana (ryfel, rowki) – pozwala na łatwe odprowadzanie wody, dzięki strukturze w rowki. Doskonale sprawdza się jako pokrycie nawierzchni w korytarzach komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy), przed wejściem do obiektów użyteczności publicznej (urzędy, szpitale), witrynach sklepowych.

Wykładzina gumowa piramidka – wykładzina przemysłowa z PCV o wzorze tłoczonych piramidek. Sprawdza się na basenach, siłowniach, blatach roboczych,

Wykładzina gumowa do garażu

Firma Power Rubber dostarcza również trwałe i wytrzymałe podłogi z gumy do garażu. Odporne na duży nacisk fizyczny. Dzięki wysokiej elastyczności nie deformują się pod ciężarem pojazdu. Doskonale sprawdzają się jako ochrona posadzki przed wyciekami oleju, płynami hamulcowymi, a także wodą i wilgocią. Zapewniają odpowiednią izolację termiczną. Nasze solidne i niezawodne maty są zapewniają estetyczny wygląd. Występują w szerokiej gamie stylów i kolorów.

Wykładzina z gumy Olejoodporna – Najlepsze rozwiązania w Zakładach Produkcyjnych

Wybierając kategorię: wykładziny olejoodporne, znajdziemy produkty używane najczęściej w warsztatach mechanicznych, rowerowych, zakładach produkcyjnych. Wykładzina trudnościeralna olejoodporna pozwala zabezpieczyć posadzkę przed kontaktem ze smarami lub olejami, obniżając jednocześnie koszty w przypadku wynajmowanych powierzchni. Dodatkowo, dla zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa stosowane są maty z żółtymi krawędziami. To rozwiązanie pozwala ukierunkować Pracowników na właściwe korytarze i ścieżki robocze.

Wykładziny przemysłowe – Solidny Wybór

Przeznaczone do najtrudniejszych warunków, takich jak silne opady, kontakt z agresywnymi substancjami chemicznymi takimi jak: np. olej, płyny przemysłowe. Produkowane zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, co gwarantuje, że są odporne na ścieranie.

Wykładzina gumowa na podłogę w rolce – Najtańsze rozwiązanie

To najtańsze rozwiązanie, które umożliwia bardzo szybki montaż, przy minimalnym nakładzie finansowym. Ten rodzaj pokrycia podłogi należy ułożyć z jednej strony pomieszczenia, rozwinąć rolkę i dociąć do żądanej długości. Następnie wykonać tą samą czynność przy kolejnym miejscu montażu. Maty na w rolce zapewniają estetyczny wygląd, a także pozwalają na pokrycie dużych powierzchni (np. pomieszczeń gospodarskich, biur, magazynów, korytarzy).

Maty gumowe z rolki posiadają bardzo szeroki zakres użytkowania. Zapraszamy do dalszej części artykułu, gdzie opisaliśmy typowe zastosowania mat w rolkach.

Wykładzina gumowa Metro i Ryfel

Trudnościeralne wykładziny i maty z gumy – oferta sklepu Power Rubber

Jak widać wykładziny gumowe mają wiele wspaniałych właściwości. Co więcej, umożliwiają zabezpieczenie posadzki przed uszkodzeniami, zarysowaniami i pęknięciami. Zapobiegają przedostawaniu się i wsiąkaniu wilgoci, chroniąc nawierzchnię, na której są zamontowane przed gromadzeniem się bakterii i pleśni. Mają właściwości amortyzujące, wyciszające i izolujące od zimna.

Wykładzina gumowa na metry

Płyty gumowe docinamy na wymiar na dowolną szerokość i długość. Możliwa wycena po wysłaniu zapytania ofertowego. Ceny wykładzin uzależnione są m.in. od wielkości zamówienia.  Dostępne w różnych długościach i grubościach (np. 3mm, 4mm, 6mm).

Sprawdź dostępne kolory

Nasza oferta zawiera wiele wariantów kolorystycznych:

Kolor czarny

Tego typu pokrycie stosowane jest głównie w halach magazynowych, mieszkaniach, biurach oraz w miejscach, gdzie dochodzi do szybkiego zabrudzenia powierzchni. Kolor czarny niweluje widoczność tych zabrudzeń, co pozwala na zachowanie teoretycznego ładu i porządku. Warto tutaj dodać – podzielimy się naszym doświadczeniem – iż maty w kolorze czarny uwidoczniają kurz w miejscach, w których mają przebywać ludzie. Pojawia się kontrast między szarym kurzem, a czarną posadzką. Tutaj należy zadać pytanie: który kolor zatem zastosować? Odpowiedź to: wykładzina w kolorze szarym

Kolor szary

Jak już wiemy z poprzedniego akapitu, w naszej ofercie posiadamy również maty szare, których główną cechą jest niwelacja widoczności kurzu na posadzce. Jest to bardzo praktyczne i pomocne rozwiązanie, z powodzeniem stosowane w sklepach spożywczych, małych sklepach osiedlowych, magazynach i magazynkach. Szary kolor nadaje też nowoczesnego wyglądu, dlatego jest to najczęstszy wybór do sklepów z odzieżą.

W ofercie posiadamy również wykładziny gumowe zielone, żółte, niebieskie, pomarańczowe i inne.

Power Rubber zajmuje się sprzedażą wyrobów gumowych. Gwarantujemy szeroki wybór, konkurencyjne ceny i szybki termin realizacji zamówienia. Korzystamy z najnowszej technologii produkcji. Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy terminową dostawę zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!