Your Cart
bariery-drogowe-plastikowe-bialo-czerwone

Bariery Drogowe Plastikowe

Bariery drogowe plastikowe – Podstawowy sprzęt

Częstym widokiem u nas w Polsce są remonty drogowe, bądź wcześniejsza faza remontów – rozpoczęcie budowy, w tym także rozpoczęcie budowy dróg. Jednym z elementów, który zawsze towarzyszy tego typu realizacją są bariery drogowe plastikowe.

bariery-drogowe-plastikowe-bialo-czerwone

Bariery drogowe – warianty kolorystyczne

Jeżeli spróbujemy sięgnąć do swojej pamięci to skojarzymy bariery drogowe w dwóch wariantach kolorystycznych. Można powiedzieć, że są to dwa warianty w barwach narodowych: bariera drogowa plastikowa czerwona oraz bariera drogowa plastikowa biała. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie wyprodukować również wariant w kolorze czarnym, aczkolwiek chcemy podkreślić iż bariery czerwone oraz białe są lepiej widoczne.

Plastikowe Bariery drogowe – Sposób wypełnienia

Bariery drogowe jak ich sama nazwa mówi mają na celu pełnienie funkcji bariery tzn. blokady wjazdu, bądź wyjazdu. Sama bariera jest za lekka, aby mogła realizować tą funkcję. Co zatem należy zrobić, aby była ona również zabezpieczeniem? Do środka bariery drogowej stosujemy dwa rozwiązania:

  1. Polecamy wsypać piach do środka.
  2. Polecamy wlać wodę do środka bariery.

W każdy z podanych rozwiązań ma swoje wady oraz zalety. Bariera drogowa wypełniona piachem jest stabilna, odporna na mrozy, ale trudna do opróżnienia. Bariery plastikowe wypełnione wodą nie są odporne na pracę w warunkach zbliżonych do 0°C (32° Fahrenheit). Skutkiem może być pęknięcie bariery z racji tworzywa, z którego jest wykonana, tj. plastiku. Jednakże, w okresy wakacyjne, wypełnienie wodą barier jest jednym z sposobów wypełnienia barier drogowych oraz najprostszym możliwym, takim, który zapewnia bezpieczeństwo na drodze jej użytkownikom oraz naszym Pracownikom.

bariera ochronna tymczasowa drogowa plastikowa

Bariery, a sposób czyszczenia

Często zdarza się tak, że zakupione już bariery i funkcjonujące w zamontowanym miejscu, wraz z upływem czasu są zakurzone. Co zatem zrobić, aby przywrócić im ich blask? Jaki wybrać najlepszy sposób na ich czyszczenie? Tutaj polecamy dwa sposoby.

Pierwszy sposób to czyszczenie przy pomocy myjki ciśnieniowej. W zależności od stopnia zabrudzeń, można skorzystać z substancji chemicznych, aby domyć bariery. Warto dobrze wycelować strumieniem, aby zadbać o trwałość produktu.

Drugi sposób to standardowy model przy pomocy szczotki oraz miski z wodą wraz z dodatkiem umożliwiającym mycie. Zwilżamy powierzchnie bariery. Następnie wykonujemy koliste ruchy, bądź dłużne, aby domyć dodatkowe elementy na występujących na barierach.

Pierwszy sposób umożliwia czyszczenie w wersji mobilnej po przez wyposażenie samochodu w zbiornik z wodą oraz zasilaniem. Taki sposób czyszczenia pozwala na redukację czasu i czyszczenie w miejscu pracy barier.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – POWERRubber.com

 

Bariery drogowe plastikowe z tworzywa

Bariery drogowe plastikowe są wytworzone z tworzywa. Tworzywo to pozwala na zwiększenie okresu użytkowania, dzięki przypisanym właściwością. Również produkcja z tworzywa pozwala na uzyskanie zróźnicowanych wariantów kolorystycznych. Kolejnym z plusów jest niska waga barier. Jest to bardzo dobra cecha, ważna dla transportu akcesoriów drogowych. Pozwala na spiętrowanie, czyli lepsze wypełnienie pojazdu, który przewozi nasze bariery drogowe plastikowe z tworzywa.

 

Kontakt w sprawie Plastikowych Barier Drogowych

W celu uzgodnienia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 505 16 03 03, bądź mailowo (power@powerrubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Warto!

 

Sprawdź naszą ofertę na: Bariery Plastikowe

Wyroby gumowe sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!