Your Cart
klin po koła

Co to są Kliny pod koła?

Kliny pod koła

Kliny pod koła to element wykonany z gumy umożliwiają zatrzymanie pojazdu w pożądanym miejscu. Dzięki swoje budowie -najczęściej o przekroju trójkąta – ograniczaj ruch pojazdu zwiększają bezpieczeństwo.

Gumowe kliny pod koła

Kliny wykonane z gumy posiadają możliwość ich wyprodukowania z dowolnym bieżnikiem, który w zależności od potrzeby może zwiększać opór, jednocześnie zwiększając siłę tarcia lub np. w łatwy sposób odprowadzać medium w postaci różnorodnych cieczy, jak np. woda, oleje czy roztwory solanki.

 

klin po koła

Tutaj kupisz: Kliny pod koła samochodów ciężarowych

Klin pod koła

Na rynku dostępne są również plastikowe kliny pod koła, aczkolwiek warto jest zwrócić uwagę, iż dużo łatwiej jest uszkodzić wyroby plastikowe niż gumowe. Wynika stąd łatwo, iż gumowe kliny są dużo lepszym rozwiązaniem, rozwiązaniem stosowanym w okresie wzmożonej aktywności oraz świadomości potencjalnego wykorzystania klinów.

klin gumowy blokada pod koła samochodu

Kliny pod koła samolotów

Jak się okazuje, najczęstszym miejscem występowania klinów jest ich wykorzystanie pod koła samolotów. Kliny do awionetek są również bardzo powszechne. Jak się okazuję, dużo łatwiej jest odblokować koła, jeżeli kliny wyposażone są w sznurki i/lub linki. Jednocześnie unikamy możliwego najechania pojazdu bezpośrednio na ludzi, jeżeli istnieje możliwość odsunięcia klinów z większego dystansu, niż dystansu równego wielkości klina.

Sklep internetowy z wyrobami gumowymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów