Maty gumowe do obiektów sportowych

Doskonałe maty gumowe do obiektów sportowych

Jeśli potrzebujesz praktycznego i łatwego w użyciu sprzętu do treningu w domu lub na siłowni, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Znajdziesz tu produkty stworzone z myślą o komforcie podczas treningu takie jak: maty fitness, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu są one wytrzymałe oraz wygodne. Wszyscy wiemy, jak ważne jest zabezpieczenie miejsca przeznaczonego do ćwiczeń fizycznych. Wysokiej jakości maty gumowe do siłowni stanowią doskonałe rozwiązanie antypoślizgowe, dzięki czemu znacznie wyeliminujemy ryzyko nieprzyjemnego wypadku. Oferowany wybór mat jest naprawdę duży, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Maty gumowe typu puz

Maty gumowe do obiektów sportowych – zalety i właściwości

W Power Rubber oferujemy maty z wysokiej jakości drobnego granulatu gumowego przeznaczone do obiektów sportowych tj. siłownie, strefy fitness i kluby CrossFit. Doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach komercyjnych, jak i w warunkach domowych. Gumowe maty mają wiele zalet, oto one:

Trwałość i wytrzymałość

Mata gumowa typu puzzle z granulatu SBR lub EPDM charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i duże obciążenia. Jest to rodzaj nawierzchni, która jest sprężysta i elastyczna, a dzięki temu odporna na uderzenia i upadek ciężarów z wysokości. Nie odkształca się pod wpływem długotrwałego nacisku. Podłoga gumowa do ćwiczeń jest niezwykle trwała, odporna na intensywne eksploatowanie, ścieranie i kruszenie.

Amortyzacja

Maty z granulatu gumowego to wykładzina w formie puzzli lub w rolce, która dzięki absorbowaniu uderzeń chroni stawy, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, zmniejsza ryzyko kontuzji, a także obrażenia powstałe w wyniku przewrócenia się. Upadki są mniej bolesne.

Gumowe maty sportowe amortyzują wstrząsy spowodowane upuszczeniem ciężaru z wysokości, dzięki czemu chronią podłogę przed zarysowaniami, odpryskami, pęknięciami, a także niwelują wibracje podłogi powodowane przez sprzęt cardio i maszyny do ćwiczeń siłowych.

Co ważne, mata sportowa w formie puzzli pochłaniając wstrząsy, jednocześnie pomaga wyciszyć dźwięk sztangi uderzającej o podłoże.

Właściwości antypoślizgowe

W naszej ofercie znajdą Państwo nawierzchnie z gumy, które zapewniają odpowiednią przyczepność podeszwy do podłoża. Gumowe maty fitness i na siłownie minimalizują ryzyko potknięcia się lub poślizgnięcia się, tym samym chroniąc przed uszkodzeniem ciała.

Redukcja hałasu

Gumowe maty na podłogę dzięki zdolności pochłaniania dźwięku są niezwykle przydatne w otwartych przestrzeniach (np. klubach fitness). Wygłuszają hałasy spowodowane pracą maszyn i urządzeń cardio, a także uderzeniami wolnych ciężarów o podłoże.

Łatwe w montażu

Maty charakteryzują się nie tylko odpornością na uderzenia i ścieranie, ale również są w pełni wodoodporne, co sprawia, że są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Wykładzina jest prosta i łatwa w montażu. zięki dużej gamie kolorystycznej maty dedykowane są zarówno do obiektów komercyjnych, jak i użytku domowego. Gwarantują wysoką estetykę, a dodatek kolorowego granulatu gumowego SBR pozwala na dopasowanie ich do wnętrza pomieszczenia.

Wykładzina gumowa

Gumowa podłoga do siłowni, sali fitness – produkt dostępny w Power Rubber

Nawierzchnie gumowe do siłowni powinny być wytrzymałe, trwałe, a przede wszystkim antypoślizgowe oraz wygodne w użyciu. Nasza firma wie o tym doskonale, dlatego w Power Rubber znajdą Państwo szeroką gamę najlepszych produktów tego typu w przystępnych cenach. Gwarantujemy nawierzchnie wykonane z wysokiej klasy materiałów, które podnoszą komfort ćwiczeń, dzięki czemu świetnie sprawdzą się na każdej sali. Dzięki swoim właściwościom maty do siłowni i strefy fitness zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywanych ćwiczeń amortyzując upadki, stanowiąc podparcie dla mięśni, stawów i kręgosłupa. Właściwości wibroizolacyjne dodatkowo chronią ćwiczących przed hałasem.

Maty na siłownie – cena zaskakuje!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 505 16 03 03, bądź mailowo (Power@PowerRubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!