Dostawa najazdów kablowych

Dostawa najazdów kablowych

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą dotyczącą dostawy najazdów kablowych. Zapewniamy wygodny i bezpieczny transport. Staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, tak, aby był w pełni zadowolony z naszych usług.

Co to są najazdy kablowe?

Najazdy kablowe inaczej mówiąc progi kablowe, służą głównie w celu zabezpieczenia wszelkiego rodzaju przewodów elektrycznych przed zniszczeniem. Najazdy kablowe stosowane są przeważnie na zewnątrz, w szczególności na ulicach. Z tego względu każdy próg ma wbudowaną pokrywę, która ma za zadanie chronić kable przed działaniami atmosferycznymi. Warto zaznaczyć, iż pokrywa ma powłokę antypoślizgową, co zapewnia dużo większe bezpieczeństwo. Progi kablowe muszą być również odpowiednio dostosowana do czynników na nie oddziałujących, aby ich przemieszczanie się było uniemożliwione. Najazdy kablowe są stosowane nie tylko na jezdniach, ale także na imprezach w celu doprowadzenia okablowania do scen.

najazdy kablowe gumowe

Wynajem najazdów kablowych

W naszej ofercie posiadamy możliwość wynajmu progów kablowych na różne okresy czasowe w zależności od zapotrzebowania. Oferujemy dostawę najazdów kablowych prosto do domu lub miejsca wyznaczonego przez klienta. Najazdy kablowe posiadamy przeważnie w kolorze żółtym, co pozwala je zauważyć z dużej odległości.

Możliwy jest u nas wynajem progów z podziałem na kanały:

  • 1 kanał
  • 2 kanały
  • 3 kanały
  • 4 kanały
  • 5 kanałów

 

W celu złożenia zamówienia należy dokonać rejestracji na naszej stronie oraz wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Należy pamiętać, aby dobrze wypełnić miejsca, gdzie należy podać ilość metrów kabli do ochrony, czas wynajmu, numer kontaktowy i adres dostawy. Są to informacje niezbędne do oszacowania kosztów związanych z wynajmem, a także określenia czasu dostawy najazdów kablowych.

 

Wszystkie zamówienia są dokładnie przez nas analizowane i odpowiednio dostosowywane do potrzeb klienta. Dostawa najazdów kablowych jest realizowana w jak najkrótszym czasie. W razie dodatkowych pytań proszę kontaktować się telefonicznie.

 

 

Wykorzystujemy pliki cookie w celu wygodnego i bezpiecznego korzystania ze strony. Pliki mogą być umieszczana na Państwa urządzeniach do odczytu stron. W celu pozostania na stronie i korzystania z naszych serwisów zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych.

Sklep internetowy z wyrobami gumowymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!